Montale

Ár:   19 900 Ft és 34 800 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: silence, Módosítva: 2020. december 18.

Ár:   19 900 Ft és 34 800 Ft
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria

Fejjegyek: citrom, kardamom, koriander, rózsaszín bors, sáfrány

Szívjegyek: bőr, oud, pacsuli, szantálfa

Alapjegyek: ámbra, mósusz, vanília

szptimea

2021. szeptember 30.

A korábbi nem túl jó vélemények alapján nem mertem csak mintát rendelni. De nagyon megbántam. Milyen érdekes, hogy ugyanazt az illatot mennyire másképpen érezzük. Ez az illat egyszerűen varázslatos. Vanília imádóként mindenféle vaníliát próbáltam már, nagyon sok nem tetszik. Ebben a formában hozzá hasonlót sem illatoztam még. Montale parfümháznak is csak néhány illata tetszik, inkább a gourmand, édes vonal.
Ez egy nagyon finom, édes, kissé füstös, egy olyan téli illat, amit alig várok, hogy a sálamon érezzek, és jól beletúrjam az arcom. Semmi szúrós illat nincsen benne, az elejétől a végéig csodálatos.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. szeptember 30.

Annaakiss

2021. május 13.

Egyetértek az előttem szólóval nagyon szerettem volna hidegebb időben használni de rajtam is csak füst..tömény füst. Így én is inkább a férfiakhoz sorolnám..Bár belegondolva nem szeretném, hogy a párom füst illatú legyen :D Viszont barátnőmön vaníliásabb és dögösebb illattá vált, szóval nagy eltéréseket produkál bőrön. Természetesen extra tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 13.

silence

2021. április 28.

Sajnálom, hogy első véleményezőként rögtön le kell húznom, de nem tudok szépeket írni.
Erősen füstös bőr, csipetnyi ouddal és leheletnyi vaníliával a háttérben.
Tulajdonképp nem egy túlkomplikált illat; mégis taszít az összhatás amit rajtam produkál.
Én a bőrt inkább csak mellékjegyként szeretem a parfümökben, itt pedig az erősen füstös bőr a domináns.
Gondoltam majd a vanília kicsit édesít és puhít rajta, de az az icipici vanília, ami benne van, sajnos csak a leszáradásában mutatkozik meg.
Amit én legfőképp érzek, az füst - füst - füst - és egy kis bőr…..
Egyszerűen túl sok a füst!
De hát, mint tudjuk, Montale nem a visszafogott, szolid illatairól híres.
Unisex illatként fut, ennek ellenére inkább csak férfiakon tudom elképzelni, de rajtuk sem szívesen érezném.
Előnyeként nagy hatósugár és hosszú élettartam jellemzi.
Ez minden jó, amit tudok róla írni, ezért jár + 1 pont.
És így máris nem 1 csillagról kell indulnia :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 28.

Erősen füstös bőr, csipetnyi ouddal és leheletnyi vaníliával a háttérben.
Amit én legfőképp érzek, az füst - füst - füst - és egy kis bőr…..
Egyszerűen túl sok a füst!
De hát, mint tudjuk, Montale nem a visszafogott, szolid illatairól híres.
Előnyeként nagy hatósugár és hosszú élettartam jellemzi.
Ez minden jó, amit tudok róla írni, ezért jár + 1 pont.
És így máris nem 1 csillagról kell indulnia :)

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Limonene, Linalool, Coumarin, Hydroxycitronellal, Citronellol, Citral, Geraniol, Farnesol, Eugenol

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.