Montale

Ár:   34 900 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: silence, Módosítva: 2020. december 21.

Ár:   34 900 Ft
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria

Megjelenés éve: 2017

Illatkategória: virágos-gyümölcsös-gourmand

Fejjegyek: mandarin, narancsvirág

Szívjegyek: neroli, tiaré virág, jázmin

Alapjegyek: szantálfa, vanília, kókusz

Ár: 123 , Eladó: RANITA
Állapot: Fújós, akármennyi ml, Helyszín: --, fizetés: Előreutalás után postán maradóra
Ár: 16000+ posta , Eladó: Idil74
Állapot: 50 ml - 2 fújás!, Helyszín: Dunaharaszti, fizetés: Utalás után posta,foxpost vagy személyes átvétel!

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Laurencia

2021. augusztus 7.

Ez itten az idei nyári Laurencia.
A fülétől a farkáig, a fejen át a leszáradásig tökéletes illat.Csak azért nem eresztem bő lére, mert ez a Montale annyira szeret engem, hogy árulás lenne nagyon sokat elmondani, vagy többet mint amit illene.
Görög szigetek hajnalhasadáskor, az Intense Tiare lágyított, szerethetőbb mixtúrában, krémesebben, kevésbé erőszakos fullasztó átgondoltságban.
A fehérvirágos illatokat gyűlölöm, ő a kivétel, blatteren utálatos, bőrön tágra nyílt szemű csodálkozás.
Vakszerencse volt rátalálni, annál tudatosabban őrzöm őt a jövőben.......

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. augusztus 7.

Ez itten az idei nyári Laurencia.
Vakszerencse volt rátalálni, annál tudatosabban őrzöm őt a jövőben.......

Csillampor26

2021. június 2.

Nem annyira tudom hova tenni. Van valami kicsit krémes, nyárias illata először, ami egész kellemes. Aztán meg hirtelen bumm, baba popsitörlő. Ez az állapot viszonylag sokáig marad, aztán átvált valami végtelen egyszerű édességbe. A tartósságáról nem mernék nyilatkozni, mert mintám volt belőle, de egészen biztosan nem lesz vásárlás a vége. Nem szeretnék popsitörlő szaggal szaladgálni. Nem tragikus, de nem is jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. június 2.

Sziszilady

2020. november 28.

Csodálatos illat! Minden tökéletes benne. Tartóssága kiváló. Egyszerűen nem tudom megfogalmazni, milyen illat, számomra tökéletes, imádom viselni. Amit a legjobban kiérzek belőle, az a szantál, tiare virág, vanília és a kókusz. Egyik sem erőszakosan, csak finoman, kellemesen körbeölel egész nap.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 28.

melwin

2018. március 14.

Az elmélet nagyon jó lenne, minden összetevője egy kedvenc. A jegyek csodálatosak. Csak nem rajtam. :(
Nem tudom miért próbálkozok újabb és újabb illatokkal ettől az illat háztól. Majdnem mindegyik illatukban van valami erős, tolakodó, torokkaparó, szúrós férfi izzadságra emlékeztető mellékzönge amitől rosszul leszek. Tisztelet 1-2 kivételnek. Sajnos ez is az előzőek táborába tartozik így nekem nem nyert.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. március 14.

csilly73

2018. február 16.

Csodálatos alkotás ez is mint a legtöbb Montale...nagyon nagyon tartós...jó hangulatú illat...ám egy az egyben a Jean Paul Gualtier Intense női illata ami nekem már meg van és mire elhasználtam meg is untam.Ha valakit érdekel van egy teljesen új 50 ml es kiszerelésem belőle a Neroliból vásárolva.Eladom annak aki szeretné.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. február 16.

daliah

2017. december 13.

rajtam citrusos és gyümölcsös, szantálos-fémes alapon

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 13.

rajtam citrusos és gyümölcsös, szantálos-fémes alapon

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Benzyl Salicylate, Linalool, Alpha-Isomethyl Ionone, Limonene, Geraniol, Citronellol, Hydroxycitronellal, Hexyl Cinnamal, Citral