Montale

Ár:   22 000 Ft és 34 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: galagonyanya, az összetevőket feltöltötte: silence, Módosítva: 2020. december 21.

Ár:   22 000 Ft és 34 000 Ft
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria

Kiadás éve: 2015

Főbb illatjegyei: oud, méz, fahéj, ámbra, bőr, valília, pacsuli, virágok

Montale Honey Aoud, Patchouli Leaves, Chypre Vanille, White Aoud FÚJÓSOK
Ár: lásd a leírásban , Eladó: galagonyanya
Állapot: 5 ml vagy 10 ml fújós frissen fújva, Helyszín: Pécs, fizetés: banki utalás után küldöm postán maradóra vagy Foxposttal
Fújós frissen ❗Montale Honey Aoud
Ár: 2200 /3900.- 5/10 ml , Eladó: Csokri
Állapot: Frissen fújt az eredeti parfümömből , Helyszín: Budapest alkalmanként Debrecen , fizetés: Személyesen posta foxpost

Bernadett78

2020. október 28.

Felfújáskor brutálisan mellbevág az oud..már-már zavaró. Aztán persze simul, finomodik. Én a mézet nem annyira érzem benne, a fahéjat meg pláne nem😪
Nem lesz szerelem..pedig úgy szerettem volna.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 28.

Nem lesz szerelem..pedig úgy szerettem volna.

Verona5

2020. április 5.

Nahh, ő a második Montale, ami tetszik a Full Incense után! Nem biztos, hogy lesz több ilyen, hiába van vagy százféle keverékük /most csak mondtam egy számot :)/. Szerencsére rózsaőkelme itt visszahúzódik a háttérbe, a méz, a fűszerek játsszák a főszerepet, az oud pedig szép szárazan aláfesti őket. Szóval jóféle egy vegyület, jól áll a bőrömön. Nagyon hasonlít hozzá a Floris Honey Oud illatom, ami nála azért mézesebb, ez a Montale szárazabb oud-os és bőrös.

Elegáns, napközben is hordható uniszex illat, de kell őhozzá is a hangulat, hőmérséklet.

Most a berobbanó tavaszban őt már egy kicsit soknak érzem, csak mivel most akadt a kezembe a szétpattant notino-s mintám, kénytelen voltam átönteni biztonságos fiolába. Persze, hogy felpróbáltam! Picike mennyiség is jól érezhető és rettentő tartós!
Borongósabb időre megfelelő viselet, csakúgy mint a hangulatjavító társai: Oajan, Ambre Narguile, Baruti Chai, Boucheron Ambre, Phaedon Dhzari, LO Alkemi és Alambar, MAC Velvet Teddy. Akinek ezek bejönnek, ez a Montale is tetszeni fog!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. április 5.

Edwin

2020. március 10.

Érdekes a Montale parfüm világa. Néha az az érzésem, hogy intenzitással szeretnének jobbnak látszani, mint amilyenek. Félreértés ne essék, rendkívüli illatokat dobnak piacra, melynek egyik ékes példája a Honey Aoud.
Én unisexnek érzem, de a leszáradásig kissé a maszkulin vonalon van, utána picit feminimebb.
Az oud és a méz kombója elemi erővel tör ki, ami később csillapodik. Pontosabban az oud igen, a méz nem, és pont ettől lesz kevésbé maszkulinná a leszáradást követően.
Bőrön 9-11 óra, ruhán 5-6 napig is intenzív marad.
Kifejezetten kellemes, határozottan jelen van viselőjén, de nem olyan otrombán, mint pl. a Black Aoud.

Kiváló termék őszre-télre mindkét nem számára, és ami a Montale termékekre általánosságban igaz, az igaz erre is, azaz kellemes az ár-érték, minőség-tartósság aránya.
Egy közepesen szar Chanel áráért sokkal tartósabb, intenzívebb és jobb minőségű illatot kapsz pl.
Hajrá!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 10.

Bőrön 9-11 óra, ruhán 5-6 napig is intenzív marad.

Hajrá!

Gesoo

2019. november 4.

Nagyon jó kis illat. Vakon senki ne vegye meg, de hidegebb időben nagyon jól működhet. ( vigyázni kell mennyit fúj az ember mert zárt térben brutál erős és hosszan tartó illat.) Én férfiként használom és pl taxisofőrtől kaptam complimentet.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 4.

tigerkid

2019. március 13.

Meg kell védenem ezt a parfümöt, főleg, mert nem mindegy még az sem, hogy milyen hőmérsékleten fújja az ember. Először, mikor megérkezett, enyhén párás, nagyon hideg volt az üveg, kifújtam és azt hittem, hogy menten elájulok, és elsüllyedek, hogy milyen szagom van. Kicsit csalódott is voltam, úgyhogy bandukoltam egy plázában pár kört, amikor valami isteni illat csapott meg. Másodszor már felmelegedett parfümöt használtam, és sokkal jobban tetszett. Kifújáskor sem olyan erős, habár azért a bőr és a borostyán megnyomja az illatot. Leszáradás után nagyon krémes finom, bőrön nem is érzem már az aoudot. Ellenben, direkt nyomok a ruhámra is pár fújást, mert teljesen más azon is az illat. Leszáradáskor lehet még érezni a finom púderes, mézes illat mellett egy kis égett fa illatot, mint amikor belép az ember a szaunába. Nekem nagyon bejön!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. március 13.

necra

2018. december 30.

Imadom az oudot, de ez mellbevàgó! A mézet alig érezni. :(

Up. Párom odahajol, megölel, majd azt mondja: szexis 50es nő leszel..... Ezzel a parfümmel :D 35 éves vagyok, úgyhogy kicsit hanyagolom a hasznalatat

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 30.

Imadom az oudot, de ez mellbevàgó! A mézet alig érezni. :(

Erikamerika72

2018. december 13.

Szeretem a Montale illatokat, és van is többféle illatom belőlük. És egyébként is parfümmániás vagyok, volt több vakvásárlásom, volt, hogy nem igazán volt az én illatom, de elhasználtam-elhasználom mindig. Na de ez!? Számomra vállalhatatlan. Az hogy egyértelműen férfi illat, és egyáltalán nem tudom elképzelni hölgyeken, az még hagyján. Na de én még egy férfit is lebeszélnék erről, mert még annak is iszonyatosan szúrós, csípős, zavaró illat. Igen, illatnak írom mert nem szeretném megbántani azokat akik használják és szeretik, mert nem vagyunk egyformák.Nekem nagyon távol áll a nőies, kellemes illattól, de még a dögöstől is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. december 13.

bettina.tarin

2018. október 30.

Extra fűszeres és édes szinte már fojtogató, illat gyertyának jobb volna.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 30.

Extra fűszeres és édes szinte már fojtogató, illat gyertyának jobb volna.

Amadea

2018. március 8.

Eddig az összes Montale illat, amit próbáltam, nagyon tetszett, gyönyörűek, különlegesek, nem azok a szimpla, egybefolyóan édes parfümök, amelyekkel korábban találkoztam. A Honey Aoudhoz még nem volt szerencsém, ezért a Notino boltjában fújtam magamra egy keveset. Húúú... úgy éreztem magam, mint a tömény mézbe belefulladó bogárka, valósággal kupán vágott az illat - most értettem meg, hogy sokak miért találják túl erősnek a Montale-okat. Imádom az édes illatokat, a vaníliában legszívesebben fürödnék, de mézzel együtt nekem már túl sok.
Viszonylag hamar elcsitult rajtam a mézvihar, de a leszáradása után se éreztem magammal kompatibilisnek. A jó oldalát nézem, végre egy Montale, amibe nem vagyok szerelmes.:D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 8.

zuzmano

2017. december 30.

Most vettem a kezembe vártam rá sokáig. Két napja tesztelem . Rajtam nem pasis . Az eleje nagyon erős mély bőr, méz oud isteni különcség. Később 3 perc múlva kicsit kávé is megjelenik pedig nincs benne. Aztán fahéj oud, végül egy puha krémes finomság. Nagyon tartós és jó hatósugarú . Egy fújás elég ! Eszméletlen. Sokan férfiasnak írják. De én nem érzem hogy az lenne. Kb annyira mint egy Mugler Angel de semmi közük egymáshoz csak a férfias vonal miatt irtam ezt a hasonlitast. Mondjuk nekem a férfias parfüm a Terre d' Hermes nél kezdődik... ebben kicsit konzervatív nnezeteim vannak. ...Édes füszeres bőrös finomság. Jól eltalált nem túlzó oud. Aki bírja a bőrös illatokat ezt ki kell próbálnia. Csakis 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. december 30.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Coumarin, Alpha-Isomethyl Ionone, Cinnamal, Linalool, Citronellol, Eugenol, Limonene, Farnesol, Benzyl Benzoate, Cinnamyl Alcohol

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.