Montale

Ár:   17 000-24 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: galagonyanya, az összetevőket feltöltötte: silence, Módosítva: 2020. december 28.

Ár:   17 000-24 000 Ft
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria

"Vad mangó: eredetileg kifejezetten a japán piacra készült Montale alkotás, mely nemrég Európában is megjelent. A Manga név az ismert japán rajzfilm-stílust jelöli, mely stílusjegyei között az élénk színek és a nagy, tágra nyílt szemek köszönnek vissza. És ez jellemző a Mango Mangára is: ugyanis ez egy óriási, vad és élénk virágos gyümölcsös alkotás. A mangó érett és a híres joghurtos indiai italra, a mangó lasszira emlékeztet, amihez édes narancs társul. Ezután Pierre Montale nem hazudtolja meg önmagát: a jázminos, ilang-ilangos szív és a fás, oudra emlékeztető, kissé zöldes alap már erős keleties hatást kelt."

Ár: 700ft , Eladó: mariann33
Állapot: Vadonatúj,gyári fújós, Helyszín: --, fizetés: Utalás után postán maradó(630ft)
Montale Mango Manga 2 ml-es minta Notino-ról
Ár: 500 Ft , Eladó: Izar
Állapot: 1 fújás hiányzik., Helyszín: --, fizetés: Utalás után postán maradó vagy Foxpost.

zsuzska78

2021. augusztus 11.

Köszönet kedves Krémmániás a mintát, (sajnos) kell nekem egy egész üveges! Rajtam nem a mangó dominál, inkább a keleties fűszeres vonalból az ylang-ylang. Ha már mangó, akkor Mugler Angel Eau Croisiere. Az unokahiganak egyből szerelem lett, vennem kell neki egyet(vagy magamnak). Külön tetszik, hogy nem egy közkedvelt felkapott alkotás, csak kevesek vállalják be. Érdekes, rajtam mások érzik messziről, míg én szinte semmit magamon. Ezen még felül kell emelkednem, vagy locsolni ezerrel. "Jakarika" ennél pontosabb leírást nem adhatott volna, na de a story sem semmi! :-) Köszönet érte!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. augusztus 11.

VickyV

2021. február 21.

Nagyon nehezen jellemezhető nekem valamiért. Szeretem a mangó illatát és ízét is, de a kihívást az jelenti, hogy ebben nem igazán vélem felfedezni. Inkább csap arcon az első pár perc után az ylang-ylang, ami valóban átvált egy állatias vonalba, ami így leírva kicsit hihetetlen párosításnak tűnhet, és magamon is ezt érzem, hogy nem tudom teljesen behatárolni. Van benne valami nagyon “raw” és épp ezért szexi, natúran ember-állatias, ám később elő-elő bukkanó szúrósabb jelleg (ami valahogy fügés-licsis🧐). Én azt hiszem, erről kár lenne most télen teljes beszámolót adnom, mert tuti, hogy nyáron fog élni igazán a bőrön. Valóban van egy számomra bőrös füstössége (meg talán némi gumi szaga is) és zöld növényessége is, ami a nyári zuhanyzás utáni frissességet adja vissza. Meg aztán azt is, amikor a szeles tengerparton, alig sminkben, még nedves hajjal flörtölsz egy gyümölcsös, de nem geil koktélt szürcsölve.
Talán a nyár eldönti, ki is a viselője igazán:)
Én örülnék, ha rajtam gyümisebb lenne, mint virágos, de így is érdekes. (Joghurtosság halvány nyoma sincs rajtam egyik fázisban se)
Egyelőre mivel most nagyon hamar eltűnik az illat, maradok inkább a 3*nál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 21.

Talán a nyár eldönti, ki is a viselője igazán:)
Egyelőre mivel most nagyon hamar eltűnik az illat, maradok inkább a 3*nál.

Asianlover

2020. szeptember 8.

Annak ellenére kap egy 4-est, hogy magamon egyáltalán nem tudnám elképzelni.
Kifújást követően pár másodpercig eszméletlen friss, élethű mangó, de ez a szakasz tényleg nem több egyetlen percnél. Utána füstös szantálfa, amiben végig ott motoszkál egy kis édes-lédús mangó. Nagyon harmonikusnak találom. Az illatnak abszolút Thaiföld vagy indiai füstölős butik hangulata van. Gyakran éreztem ilyen illatot thai masszázsszalonokban, templomokban. Aki szereti a füstös vonalat, annak kellemes illat lehet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 8.

Annak ellenére kap egy 4-est, hogy magamon egyáltalán nem tudnám elképzelni.

jakarika

Korcsoport: >54
2020. augusztus 29.

Végre lett egy MANGo Mangám. Mikor kifújtam az első spriccet, hangosan nevetnem kellett. Meleg nyári este volt, a kietlen MLP autömatánál este 9 kor, a járda szélén a lelakatolt óriási szeméttárolókkal, tehát minden adott volt ahhoz, hogy ehhez az újhullámos olasz neorealista diszlethez NE ezt fújjam magamra. DE akkor vettem ki a rekeszből, és az autó mellett állva veszettül cibálni kezdtem a legújabb zsákmányomat, a kiválóan körbe, keresztül és kasul ragasztott dobozt. SZÓVAL, mikor megéreztem, hangosan nevetni kezdtem annyira mókás volt. A kukákból sunyin áradó rothadó bűz mellett ez a mennyei sárgadinnyés , mangós, ananászos gyümölcssaláta köktél egyszerűen hihetetlen volt. A mennyben éreztem magam, az esti sötét város összes szennye eltűnt egy pillanat alatt. ÉS én csak fújtam és fújtam Hazafelé autózva-mert ez a városban történt. és én egy faluban élek, végig dudorásztam az utat, és azon morfondirotam, hogy vajon szeretik e a japánok a sárgadinnyét, - MERT EZ JAPÁN PIACRA KÉSZÜLT-. Én mindenesetre imádom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2020. augusztus 29.

Csokri

2020. július 7.

Nálam második üveg fogy. IMÁDOM!
Minden illatoláskor a néhány évvel ezelőtti, távol-keleti tengerparti óriás gyümölcszabálásokat idézi fel bennem. ❤️

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. július 7.

Nálam második üveg fogy. IMÁDOM!

Kisangyalcsillag

2019. június 27.

Egyszerűen nem vagyok jóban a Montale alkotásokkal. Itt lentebb valaki írta, h parfümként értelmezhetetlen. Hááát, maximálisan egyetértek vele. Édes, nagyon és van benne vmi... valami ami nagyon zavarja az orromat, valami állatias..😬Állatkertben éreztem vmi ilyesmit...Bocsánat mindenkitől, aki szereti...
Számomra ez egy borzalom😬😬😬

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 27.

Számomra ez egy borzalom😬😬😬

Nenuka

2019. június 20.

Aaaaa ez zseniális. Eleve a Montale-k azok.. elsőre nekem nem volt szimpi a parfümcsalád, mondom mik ezek a közönséges palackok.. Most mar az egyik kedvenc házam. Kifújáskor rágógumi... aztán mangó ... édesem mennyire jó! Főleg nyárra, vagy bármikor, amikor jó kedv kell!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 20.

Szirisz

2017. április 3.

Rajtam abszolút gyümölcsillata van,semmi egyéb.Tetszik tetszik,de ennyi pénzért....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 3.

Erica

2016. október 17.

Kifújáskor engem is rágógumira emlékeztet, de a Nerolis fiú azt mondta, hogy az egy másik parfüm, a Mukhallat. Ez mangó illatú. Nekem akkor is rágó és tetszik. Sajnos csak 5 percig, utána eltűnik és marad egy kellemes, de semmi extra édes, vaníliás illat. Rajtam nem tartós és hatósugara sem hozza a Montale-tól megszokottat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. október 17.

Vancsi

2016. október 17.

Mangó joghurt illatú, pont olyan, finom de nem fújnám magmara.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 17.

Mangó joghurt illatú, pont olyan, finom de nem fújnám magmara.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Benzyl Alcohol, Linalool, Limonene, Hydroxycitronellal, Hexyl Cinnamal, Alpha-Isomethyl Ionone, Citronellol, Geraniol, Benzyl Benzoate, Coumarin, Eugenol, Citral, Farnesol, Benzyl Salicylate
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.