Montale

Ár:   19 900 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: szambi, Módosítva: 2013. december 11.

Ár:   19 900 Ft
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria

Illatjegyek: eper, mandula, mósusz, perui balzsam, vanília

Montale Mukhallat 10ml fujos
Ár: 3000+posta , Eladó: varnaim
Állapot: Frissen fújva , Helyszín: Budapest, 3.ker., fizetés: --

Nenuka

2020. július 4.

Hát nem egy nyári frissítő illat, de egy csoda. Jöttem felpontozni, nekem nagyon tetszik. Kiváltképp érzem a mandulát, kicsit az epret. Jó édes illat kiváló tartóssággal. Szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 4.

csaktimi

2020. március 18.

Tényleg érdekes hogy egy illatot mennyire másnak érez mindenki. én nem tudtam mire számítsak, a notinos leirása alapján rendeltem. az első fújás jó nagy meglepetés volt. üveg fújósban jött, enyhe bordó színe van, na mondom ez valami vad lesz. fújok egyet, szagolom...le kellett ülnöm, úgy megcsaptak az emlékek. óvodás voltam, egyik reggel a terem tele volt új csodás babákkal, szép ruhájuk volt és szép hajuk, és mindegyiknek egyforma illata: EZ! nemtudom ez hogy lehetséges, azt hittem már sosem fogom érezni ezt az illatot, nosztalgikus számomra, olyan mint egy érzés egy régi időből, mikor még egy másik világ volt kevesebb gonddal és több szebbel. arra emlékeztet engem, hogy lássam meg mindenben a csodát, hogy érezzem mindig azt mint amikor először kifújtam ezt a parfümöt. béke és szeretet ez nekem, biztosan meg fogom rendelni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 18.

mmaryann

2019. december 28.

Osztom Anticinderella véleményét! Vegyifegyver, egy az egyben Flector gél. Hirtelen nem tudtam beazonosítani ezt az ismerős "szagot". Talán még egy picit Donald rágógumi illata is van a 80-as évekből. Jó indulattal 2* a rágógumi emléke miatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. december 28.

Anticinderella

2019. március 17.

Itt is elcsábított az eper, s persze vakon megrendeltem... Tényleg vegyi fegyver kategória, egy fújás, s gyakorlatilag nem tudsz saját magad mellett sem megmaradni, éppen egy hosszabb vonatút előtt teszteltem.... nem volt valami jó ötlet, nem tudom, hogy a mellettem ülők mit szóltak, de én legszívesebben felálltam volna magam mellől... mandulás epres töményen vajas sütemény és flector gél tökéletes keveréke, netán egy kis negro, semmi friss, semmi zamatos gyümölcs, semmi, amibe bele akarnál harapni vagy megkívánnád,...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 17.

cattitude

2018. november 30.

teljesen olyan szaga van rajtam, mint annak az epres fogkrémnek, amivel jó 20+ éve mostam a fogam az oviban (nemtom Gabi vagy Vademecum vagy valami más volt-e, de nem is lényeges). nagyon zavaró ez a szintetikusság, a régi bevillanó szagemlékek miatt meg pláne nagyon zavaró ez a parfüm. nem tudom sajna elviselni máson sem, magamon meg aztán végképp.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 30.

Heine

2018. szeptember 19.

Rózsaszín golyórágó. Húszezerért... igazán hívője vagyok az édes illatoknak (pl. Pink Sugar), de erősen arányosítom az illat minőségét az árral. Tehát:

Ami felvállaltan Pink Sugar, csak vattacukrot ígér, de azt tömény mennyiségben, ezt korrekten nyújtja, ÉS kellően olcsó ehhez a minőséghez (tehát kb. négyezer forint száz milli), az szerintem korrekt és vállalható.

Ami elvileg niche minőségben tartalmazna mósuszt, perui balzsamot és mandulát, az előzőhöz képest ötszörös áron fut, a csomagolása pedig kimondottan luxus szeretne lenni (gépész - anyagtechnológus hallgató vagyok, nekem személyes probléma a silány anyagból készült csomagolás) az pedig golyórágó illatú.
Kénytelen vagyok lepontozni, ezt az illatot megkapom a sarki kínaiban a rózsaszín illatok közt, vagy a Rossmann alsó polcán.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 19.

RitaL

2018. augusztus 24.

Őszintén, szerintem ez az illat egy vicc. Én nem hiszem, hogy az alkotója komolyan gondolta...
Nagyon igaza van annak a hozzászólónak, aki a Gabi fogkrém ízéhez hasonlította az illatot. Ennél pontosabban megfogalmazni nem is lehetne.
Drasztikus, masszív műeper. De mintha direkt lenne ennyire mű az eper, értitek.
Ugyanakkor meg mégiscsak valamiféle bűnös élvezet, mint amikor az ember agyrohasztónak néz valami béna amerikai sitcomot. Tudom, hogy ez egy semmi, értéktelen, mégis szaglászom és kéjesen mormogok magamban, hogy de béna... de valahol meg jól is esik...
Szóval a viccfaktor 3 csillagot nekem megér, mert viszont brutál tartós. Ja, és tényleg ez konkrétan egy piros folyadék, szerintem ez meg a szívatás része. Világos ruhára ne fújjátok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 24.

Drasztikus, masszív műeper. De mintha direkt lenne ennyire mű az eper, értitek.

Parfuwoman

2018. június 11.

Valójában én nem érzem se az összetevő illatjegyeket ,se a csomagolást helytállónak,mert számomra ez az illat minden,csak nem “fehér”. Őszre meg fogom majd venni,húsvétkor találkoztam vele,akkor hűvös volt még rendesen,s jól emlékszem ,hogy az első dolog ,ami eszembe jutott,a kandalló melege egy kis édességgel vegyítve . Én nagyon finom tőzeges,füstös,beburkolózós illatnak érzem ,tejszínes eperrel. Vagy lehet,hogy ez a füstös,lágy tőzegesség a perui balzsam hatása ? Én ehhez egy kávészínű metálos üveget tudok elképzelni ,ami jelzi ,hogy ő nem egy könnyed illatocska.Tartóssága akárcsak a többi Montale-é,8 óra +.Olyan illat,amibe jó beleburkolózni a meleg szobában,miközben kint tombol a hóvihar .Szép alkotás és különlegesnek érzem . Ráadásul azért is szeretem a Montale-okat,mert “nicheországhoz” mérten még elérhető az ára .Egy negatívumuk ez az alumíniumüveg,ami szerintem nagyon nem szép,főleg az ezüst színű ,nagyon gagyi hatású szerintem ,bár a tartalom kárpótol ,meg az a legfontosabb persze,de akkor is na :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. június 11.

szabokrisztina7

2017. október 11.

általában nem szeretem a szintetikus illatokat, de a balzsammal olyan jó kombót alkot a műeper, hogy a kedvencek közt van

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. október 11.

Tubereuse

2017. augusztus 18.

Pierre Montale gourmand illata, nem az a fajta amit mindennap kívánsz magadon. Az összetevők önállóan nem jelennek meg hangsúlyosan, hanem egy nagyon erőteljes fűszeres-cukros elegyet alkotnak. Időnként szükségem van erre az elegyre. Kell hozzá a hideg, nyáron nagyon sok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 18.