Montale

Ár:   19 900 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: szambi, az összetevőket feltöltötte: silence, Módosítva: 2020. december 28.

Ár:   19 900 Ft
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria

Illatjegyek: eper, mandula, mósusz, perui balzsam, vanília

Montale Mukhallat fújós
Ár: 1000/1500/2800 , Eladó: daliah
Állapot: 2/5/10 ml frissen fújva, Helyszín: Bp. Kispest, fizetés: utalás után Foxpost vagy posta
Montale Mukhallat 5 ml
Ár: 1.500.-Ft + pk , Eladó: Agnesanna
Állapot: Próbált, Helyszín: Tótkomlós, fizetés: Banki utalás után postán maradó levélben küldöm.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

daliah

2021. szeptember 25.

általában nem szeretem a szintetikus illatokat, a gyümölcsös kategória sem áll közel hozzám, de a balzsammal olyan jó kombót alkot a műeper, hogy a kedvencek közt van.
parfümellenes ismerőstől is jött rá bók :)

update: szerintem a Ceclor kanalas orvosságra (és klónjaira) gondoltok, ami nekem nemezisem volt màr gyerekként is, inkább lenyeltem a porrá tört keserűt. szóval engem szerencsére semmiben nem emlékeztet semmi ilyesmire

nem friss, lédús epret kell itt keresni, azt ne várja senki, de mondjuk tegye fel a kezét, aki parfümben érzett már valódi eperillatot. ez mindenesetre inkább a fagyasztva szárított eper illata szerintem.
nem nagyon értem, miért húzzák le annyian, rajtam tényleg nagyon szép, vidám, keleties illat :) nem a parfümtörténelem legkifinomultabb illata, de semmi gyerekes, rágós, orvosságos nincs benne.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 25.

parfümellenes ismerőstől is jött rá bók :)

marilyn

2021. március 12.

Mintát szereztem belőle, az átlátszó üvegben olyan Kevert szeszesital színe van :D
Elsőre egy gyerekkori emlék ugrott be róla, 80-as évek vége, kanalas orvosság... durva pink színe és kamu eper íze volt, az akkori gyógyszerek közt fincsinek számított. Penstabil volt a neve? Fura illat, egyelőre inkább nem szeretném magamon viselni, csak úgy szaglászni.

update: a párom szerint füstölő, tömjén illata van :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 12.

update: a párom szerint füstölő, tömjén illata van :)

Asianlover

2021. február 3.

Illatos ràgò ès valami gyògyszeres kombòja. Tènyleg "infantilis" az összhatàs, de elèg tömènyen èdes is. Nem az èn vilàgom :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 3.

silence

2021. január 18.

Borzasztóan szintetikus, sziruposan édes műeper!
Én nem is tudom mit vártam, hiszen az előttem szóló Krémmániások már olyan jól megfogalmazták: “rózsaszín Orbit gyerekrágó”, “illatos radír a 80-as évekből”……. Mind - mind helytálló megfogalmazás.
Olvastam itt az elrettentő véleményeket, ennek ellenére csábítottak az illatjegyei: “eper, mandula, mósusz, perui balzsam, vanília”. Az összeset szeretem, sőt, 40 éves vén fejemre gyermekien rajongok az édes cukorkás illatokért.
Montale alkotásaival is általában jóban vagyok, jópárat üvegében is birtoklok, még a mások számára elrettentően erős oud-jait is élvezettel viselem.
Gondoltam, hogy talán túlzás, amit korábban olvastam és nekem mégis tetszeni fog……. kíváncsiságom hajtott, így hát rendeltem egy mintát tesztelésre.
Ááááááájjjjjjjjjjj! Hát csak hallgatnom kellett volna a korábbi hozzászólókra!!!
Ez tényleg brutálisan szintetikus, édes műeper. A “gyerekrágó” és az “illatos radír” képe mellé nekem még az epres vattacukor és a rózsaszín kanalas orvosság képe ugrik be gyerekkoromból.
Ez minden, amit hozzá tudnék tenni.
Parfüm? Még csak véletlenül se!!! Esetleg 1500Ft-os gyerekparfüm olyan 4-5 éveseknek, de hogy 20.000-ért 50 ml???? 😳

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 18.

Borzasztóan szintetikus, sziruposan édes műeper!
Ez minden, amit hozzá tudnék tenni.

szaboszilvia28

2020. december 7.

Csodás selymes, krémes, egzotikus illat, vaníliás, mandulás. Én mézesnek is érzem, és mintha szegfűszeg is lenne benne, mégsem mézeskalács illat!
Nem egy könnyű nyári fuvallat illat, mégsem fojtogató. Olyan egyiptomi illat...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. december 7.

Nem egy könnyű nyári fuvallat illat, mégsem fojtogató. Olyan egyiptomi illat...

Nenuka

2020. július 4.

Hát nem egy nyári frissítő illat, de egy csoda. Jöttem felpontozni, nekem nagyon tetszik. Kiváltképp érzem a mandulát, kicsit az epret. Jó édes illat kiváló tartóssággal. Szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 4.

csaktimi

2020. március 18.

Tényleg érdekes hogy egy illatot mennyire másnak érez mindenki. én nem tudtam mire számítsak, a notinos leirása alapján rendeltem. az első fújás jó nagy meglepetés volt. üveg fújósban jött, enyhe bordó színe van, na mondom ez valami vad lesz. fújok egyet, szagolom...le kellett ülnöm, úgy megcsaptak az emlékek. óvodás voltam, egyik reggel a terem tele volt új csodás babákkal, szép ruhájuk volt és szép hajuk, és mindegyiknek egyforma illata: EZ! nemtudom ez hogy lehetséges, azt hittem már sosem fogom érezni ezt az illatot, nosztalgikus számomra, olyan mint egy érzés egy régi időből, mikor még egy másik világ volt kevesebb gonddal és több szebbel. arra emlékeztet engem, hogy lássam meg mindenben a csodát, hogy érezzem mindig azt mint amikor először kifújtam ezt a parfümöt. béke és szeretet ez nekem, biztosan meg fogom rendelni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 18.

mmaryann

2019. december 28.

Osztom Anticinderella véleményét! Vegyifegyver, egy az egyben Flector gél. Hirtelen nem tudtam beazonosítani ezt az ismerős "szagot". Talán még egy picit Donald rágógumi illata is van a 80-as évekből. Jó indulattal 2* a rágógumi emléke miatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. december 28.

Anticinderella

2019. március 17.

Itt is elcsábított az eper, s persze vakon megrendeltem... Tényleg vegyi fegyver kategória, egy fújás, s gyakorlatilag nem tudsz saját magad mellett sem megmaradni, éppen egy hosszabb vonatút előtt teszteltem.... nem volt valami jó ötlet, nem tudom, hogy a mellettem ülők mit szóltak, de én legszívesebben felálltam volna magam mellől... mandulás epres töményen vajas sütemény és flector gél tökéletes keveréke, netán egy kis negro, semmi friss, semmi zamatos gyümölcs, semmi, amibe bele akarnál harapni vagy megkívánnád,...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 17.

cattitude

2018. november 30.

teljesen olyan szaga van rajtam, mint annak az epres fogkrémnek, amivel jó 20+ éve mostam a fogam az oviban (nemtom Gabi vagy Vademecum vagy valami más volt-e, de nem is lényeges). nagyon zavaró ez a szintetikusság, a régi bevillanó szagemlékek miatt meg pláne nagyon zavaró ez a parfüm. nem tudom sajna elviselni máson sem, magamon meg aztán végképp.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 30.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Coumarin, Benzyl Benzoate, Benzyl Cinnamate, Amyl Cinnamal, Linalool, Cinnamyl Alcohol, Geraniol, Citronellol, Benzyl Alcohol, Citral
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.