Montale

Ár:   19 800 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Laci, az összetevőket feltöltötte: chamo, Módosítva: 2020. október 21.

Ár:   19 800 Ft
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria

A Red Aoud egy finom, gourmand, szeretnivaló oud. A tartalmas nyitány egyik pillanatában bőrt érzünk, aztán drága étcsokoládé veszi át a főszerepet, chilivel és némi sáfránnyal. A Red Aoud érdekessége, hogy az oud itt korántsem olyan domináns, mint más Montale oud-kompozíciókban. Bármilyen meglepő, ez az erőteljes, komplex olaj ebben az esetben a többi illatjeggyel tökéletesen egyenrangúan viselkedik. A Red Oud gerincét képező krémes, fás szantálfa-írisz-oud hármas tökéletes egységet alkot.
A Red Aoud egy absztrakt, izgalmasan összerakott gourmand afrodiziákum, mely valami mágikus hatással bír: az emberek egymás után fognak bókolni az izgalmas illatáért…

Illatjegyek: chili, csokoládé, rózsa, sáfrány, vetiver, szantálfa

Ár: 2300 Ft, plussz posta , Eladó: Balkiss
Állapot: 5 ml, üveg parfümszóróban, frissen átfújva, Helyszín: Mosonmagyaróvár, fizetés: banki utalás után postázom
Niche mintacsomag
Ár: 3990ft egyben , Eladó: GNóri
Állapot: Lásd a leírásban, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyesen/foxpost

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Sleekdecadence

2021. november 25.

Kicsit csalódott vagyok, főleg a tartósságot illetően. A leírások és vélemények alapján gyermeki kíváncsisággal és izgatottsággal a Notinoról rendeltem tesztert a red aoud-ból és a honey aoud-ból.
A vélemények és a parfüm ház történetét szem előtt tartva arra számítottam,hogy legalább Thierry Mugler Angel tartósságú és erősségű lesz az illat, ha nem több...
Többszöri próbálkozásokat követően is, már 2 óra elteltével nagyon közelről kell a csuklómat szagolgatni,hogy érezzem, vagy más érezze rajtam az illatokat. (Nem vagyok covid-os, rendben van a szaglásom).Montale parfümöktől, ráadásul ilyen árfekvéstől többet várok.

A leszáradást követően púderessé vált mindkettő, alig lehet őket megkülönböztetni. Frissen fújva valóban "sziporkáznak".
Csak az fáj,hogy a teszterek árán már rendelhettem volna arab parfümöt töredék áron,ugyanilyen illatokkal, mert híres parfümház ide vagy oda, nem sok különbség van az 5000 Ft körüli arab parfümolajok és a Montale-ok között... Pedig tényleg nagyon szerettem volna szeretni!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 25.

Ritus33

2019. január 30.

Ő egy igazi gourmand illat! Finom oudos kombináció, de számomra az étcsoki benne, ami a legjobban érezhető. Ezzel az illattal nagyon sok bókot söpörtem be!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 30.

nagyediterika

2018. november 23.

Gyógyszertár-illat.
Ennyi.
Nem tudom elképzelni, hogy ezt tényleg viselésre szánta valaki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 23.

Gyógyszertár-illat.
Ennyi.
Nem tudom elképzelni, hogy ezt tényleg viselésre szánta valaki.

bettina.tarin

2018. november 15.

Az elején még jobban érezni a csokoládét, de leszáradás után inkább a rózsa dominál, ezért nem tetszik csak annyira.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 15.

GNóri

2018. október 28.

Nagy kérdőjel még Ő nekem. Akárhányszor próbálom, mindig más arcát mutatja. Valamikor bársonyos, pikáns, szantálos, elegáns gourmand, máskor meg csak a szúrós rózsát érzem. Ha mindig az első állapotot érezném, gondolkodás nélkül megrendelném. Még barátkozunk. Egyébként valamikor reformulálták az illatot? Csak mert a csokit nem találom már sehol illatjegyként.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 28.

Terka25

2018. május 12.

Nagyon finom , erős csokis rózsa illat . Sajnos a páromnak az összes ilyen jellegű illat , bolgár rózsaolaj kategória . 😕
Egyébként van benne igazság , ha túl van adagolva , akkor valóban nehéz és olajos hatású . Az 5 csillag jár , attól függetlenül , hogy a körülmények miatt én megválok tőle , ez marad az örök kedvenc rózsa .

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 12.

Vinike

2018. február 16.

Második próbálkozásom niche vonalon. Az első Tom Ford Black Orchid-ja volt, és bár csak 1ml erejéig lehetett az enyém, maradandó élményt nyújtott, abszolút pozitív értelemben. Régóta szemezek a Montale-k szép fényes üvegcséivel, de fogalmam sem volt hol kezdjem az ismerkedést velük. Aztán elolvastam Laurencia véleményét, és gyorsan el is dőlt hogy mi lesz a következő áldozat. :)) 2 nap múlva már a kezemben is volt a 2ml-es kis fújós. Úgy izgultam mint a gyerekek karácsony előtt. Hát ez valami csudaság!! :)) Első pillanatban eldőlt hogy nem lesz elég a kis minta belőle. Én a bőrt nem igazán érzem benne inkább a csoki dominál. Percről-percre változik, a kezdeti picit steril, gyógyszeres jellegű oud (ami engem egyébként egyáltalán nem zavar, imádom ezt a szakaszát is) hamar puhul és valami olyan csodává alakul a bőrömön hogy csak ámulok. Nem tudom összetevőkre bontani, megtették már ezt a nálam sokkal inkább hozzáértők. Én csak csodálom és hálát adok a krémmániás csapatnak hogy Őt is megismerhettem. Elkezdtem spórolni a teszter változatra, mert az időközben beszerzett 10ml sem lesz elég. Minden nap tudnám viselni, annyira illik hozzám, annyira magabiztossá és erőssé tesz, annyira....én vagyok. :))))

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. február 16.

Laurencia

2018. január 18.

A pusztító a Black után egészen nagy felüdülés vele megismerkedni, bár a jó sorrend pont fordítva lenne: ő egy sokkal megengedőbb és lágyabb verzió az oud témára mint a nagytesó. 2008-as kiadás és én minden évben elcsodálkozom, hogy ez az illat mennyire szép és mennyire hangulati kérdés nálam a viselete.

Csoki-rózsa-oud-szentjánoskenyér darálva vagy valami ilyesmi érzetet kell elgondolni.Az utóbbi nem tudom miért jött az agyamba, a belőle készült liszt illatát juttatja eszembe, a szantál viselkedhet így velem ebben a kombinációban.Nagy dózisban rózsa domináns parfüm, az oud jelenléte határozott, de nem mindent és mindenkit elnyomó és maga alá gyűrő önjelölt provokátor, ketrecbe zárta őt a mi Pierre-ünk és szájkosarat adott rá.Keleties egzotikus érzet, csípős is néha, a háttérben egy piszkavassal hadonászó vigyorgó chili és bors az oka,akik néha oda-oda döfködnek, de ez nem kellemetlen, és nem viselhetetlen szájízt hagy maga után, inkább csak egyensúlyba hozza e parfümöt.Sok helyen olvastam véleményként, hogy Montale mennyire elbénázta ezt az illatot és túl édes lett, értetlenül állok e frázis felett.Nyilván egy európai orrnak ez maga a keleti misztikum, a keletinek pedig egy lepkepuki, ezt az elvetemült Ajmalokkal tanultam meg illetve azon alkalmakkor mikor volt szerencsém márkajelzés nélküli, de tömény oud-ot szimatolni.Hát köszi, de inkább nem kérek egyikből sem.

Évek óta belőle is csak 2 ml illetve 5 ml-es gyári mintákat fogyasztok, őt fújni jó és átsétálni a levegőbe permetezett bársonypalástján. Simán tudom parfümként is használni, csak a mikor nem mindegy, ennek okán teljes méretet biztosan sosem szeretnék majd belőle.Nem fogyna el ugyanis, pazarolni pedig nem szeretek.
Tél és vörös rúzs, ezzel kínálom meg a Red Oud-ot mikor velem tart és nem marad hálátlan, a piros a mondavilágban megóv a tűztől, a rontástól és démonoktól eleink szerint.Éljetek vele, olyan hosszú és sötét ez a január, rózsa és agarfa kedvelők nem fogják megbánni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. január 18.

Rencsi93

2017. október 7.

A boltban első kipróbálásra nem akartam megvenni,nem azért mert rossz és nem tetszik,hanem mert döntésképtelen voltam, nem tudtam, hogy rajtam hogyan reagál, végül nem is vettem meg. Az egyszerű tiszta illatokat szeretem, mint a Montale Wild Pears vagy Chloe Love Story stb., viszont a Red Aoudból kaptam 5ml tesztert ajándékba. Ismét fújtam a csuklómra. Száradása után: Meleg, fűszeres, csokoládés körülölelős, megnyugtató illattá változott át. Szerintem ez egy tökéletes téli női illat, igazi érdekesség-különlegesség. Szeretem nagyon, de nincs köztünk nagy szerelem, én ettől a parfümtől komolytalanabb vagyok, ettől függetlnül lehet beszerzek 50ml-t,de csak télre. A barátaim rögtön észrevették,és megdicsérték! Tartóssága 10/10

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 7.

nagygabi

2017. szeptember 3.

Nekem ő a Ő!
Igazi névjegy illat! Nagyon jól működik rajtam: meleg, bársonyos, fűszeres, édes (nem túl), stabil, még másnap is egyben van rajtam!
IMÁDOM!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. szeptember 3.

Nekem ő a Ő!
IMÁDOM!

Alkoholok: Alcohol
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Citronellol, Linalool, Geraniol, Limonene, Alpha-Isomethyl Ionone, Citral, Coumarin, Butylphenyl Methylpropional, Benzyl Alcohol, Farnesol, Eugenol
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Alkohol denaturálásához használt anyag. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint filmképző, maszkoló (szagokat, ízeket semlegesítő) hatású összetevő, valamint oldószerként is használatos.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.