Montale

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: silence, Módosítva: 2022. július 13.

Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria

Megjelenés éve: 2022

Fejjegyek: pörkölt kávébab, bazsalikom

Szívjegyek: szegfűszeg, rózsa, bazsalikom, gumó

Alapjegyek: karamell, pézsma, vanília, ámbra

5ml/10ml🧪🎀 Montale Rendez-Vous À Milan
Ár: 5ml vagy 10ml megegyezés szerint , Eladó: ZaFi
Állapot: üveg parfümszóróba kiadó, Helyszín: --, fizetés: számlàra utalás,FOXPOST automata

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

zoraima

Bőrprobléma: Nincs
2024. február 28.

Nagyon bejött! 💙 Amióta megérkezett a kis fújósom, csak ezt viselem. (Köszi Petra❣️) Az illatjegyek miatt attól tartottam, hogy Montale szokáshoz híven nagyon erőteljes és kibírhatatlanul édes, és szúrós lesz rajtam...Nem így lett, sőt azt kell hogy mondjam, hogy felfújás után csak nagyon decensen viselkedik rajtam, alig érzem magamon, azonban a férjem azt állítja nagyon finoman leng körbe és amint mozdulok megcsapja az illatom kinti környezetben is. Arról is kifaggattam, hogy vajon nem érzi - e férfiasnak, de megnyugtatott az ellenkezőjéről. Azt azért sajnálom, hogy a kezdeti frissesség hamar lecseng, ennél a parfümnél nem bánnám ha full lineáris maradna az idők végezetéig... Mondjuk a tartóssága az rendben van, mert a csuklómon órákkal később valamilyen úton módon felerősödik, ahogy változik az illat is. Nem szedem atomjaira...kellőképpen, de nem zavaróan édes, számomra (úgy érzem) a második nagy kedvencem mellé (Rose Elixír) beáll a sorba. Napi szinten is el tudom képzelni ezt a viseletet. 5 csillag

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Nincs |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2024. február 28.

PepsiLeParfum

Bőrprobléma: Egyenetlen borfelszín
2024. február 23.

Elsőre:
Intense cafe, ristretto intense cafe parfümöknek a nagy tesója...
Isteni finom, kávés, enyhén fűszeres karamellás édesség...
Kicsit nekem a black opium ilyen akart lenni anno.... most még szóhoz sem jutok, igyekszem updatelni.

Update:
kicsit nekem erős lett és egy idő után, ahogy viseltem maszkulin is. De érdekes, mert beédesedik és mégis maszkulin, valahogy ezáltal válik számomra "erőssé". Mint minden montale...
Az illat a bazsalikom miatt fogott meg, baromi különlegessé teszi, de sajnos az én orromnak teljesen eltűnt. Ettől függetlenül jó illatnak tartom, csak nem én vagyok.
Nekem nagy kedvencem volt tavaly nyáron a ház fantastic basilic nevű illata is. Ennél az illatnál is a kezdeti bazsalikomosság, ami megadja a hangulatát az illatnak, elszáll. Bár, nem tudom mennyire jó egy munkahelyen bazsalikomszagúnak lenni😅, viszont az illatnak ad egy csavart, szerintem.
Szóval, sajnálom, hogy ez a fajta aromás fűszeresség elillan pillanatokon belül.

Összességében:
kellemes, finom, édes, erős, bulikázós hangulatot keltő, fiatalos illat.
Szerintem klasszikus munkahelyre nem való, sem pasinak, sem nőnek. De ez a saját véleményem.
Tartóssága rendben van, ahogyan a montale illatoknál ez lenni szokott.
Úgy gondolom, érdemes kipróbálni.👌

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen borfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. február 23.

Elsőre:
Intense cafe, ristretto intense cafe parfümöknek a nagy tesója...
Isteni finom, kávés, enyhén fűszeres karamellás édesség...

Update:

Összességében:
kellemes, finom, édes, erős, bulikázós hangulatot keltő, fiatalos illat.
Tartóssága rendben van, ahogyan a montale illatoknál ez lenni szokott.
Úgy gondolom, érdemes kipróbálni.👌

eszti87

2023. december 6.

Egy milánói kávézóban ülök, előttem egy jó erős espresso, a friss bazsalikommal telepakolt paninimet épp most hozta ki a felszolgáló. Körülöttem stílusosan öltözött emberek, akik shoppingolás közben megpihennek egy kávéra, és húzzák maguk után a parfümcsíkot, drága luxusparfümjeik egy meghatározhatatlan eleggyé keverednek. Bennem ezt a hatást kelti ez az illat.

Az egyik legkülönlegesebb parfüm, amit valaha próbáltam. Olyannyira különleges, hogy jelenleg úgy érzem, nem mernék belőle egy egész üveggel venni, félek, hogy nem fogyna el. Ez ugyanis abszolút nem egy mindennapi illat, nem egy tipikus signature scent :D
Első alkalommal kifújáskor arcon csapott a bazsalikom, az első pár másodpercben kizárólag ezt éreztem - a parfüm illatjegyeiről semmi előzetes információm nem volt, így dobtam egy kisebb hátast, bazsalikom egy parfümben?! Arra gondoltam, hogy Pierre-nek biztos elmentek otthonról… 1 perc elteltével a kávé vezetésével szépen elkezdtek becsatlakozni az egyéb jegyek, nagyon érdekes folyamat volt, ahogy percről percre változott az illat és leszáradásra összeállt egy olyan eleggyé, ahol a bazsalikom nemhogy nem lógott ki a sorból, de egyenesen kihagyhatatlan elemnek éreztem. Számomra hihetetlen, de csodásan működik.
Azon kaptam magam, hogy napokig a papírcsíkot szaglászom. Wtf élményből nálam ez a parfüm nagyon gyorsan átcsapott kívánságlistás darabbá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. december 6.