Montale

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: laracroft, Módosítva: 2019. június 3.

Kiszerelés:   50 ml és 100 ml
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria

Fejjegyek: bergamott, kardamom, mandarin, sáfrány, whisky

Szívjegyek: ámbra, jázmin, pacsuli, rózsa

Alapjegyek: cédrusfa, kakaó, kávé, mósusz, tölgymoha

Ár: 3300 Ft , Eladó: mpkriszta
Állapot: Frissen fújva 10 ml, Helyszín: --, fizetés: Banki utalás, Posta (540 Ft)
Ár: 1100+ posta , Eladó: Nettuska
Állapot: Használt, Helyszín: --, fizetés: Előre utalás után postázom

Phoenix19

2020. május 23.

2019.11.10.
Az igen népszerű Baccarat Rouge 540 kevésbé ismert alteregója. (A legismertebb klón az Ajmal Aristocrat for her) Édeskés, fűszeres, picit rózsás, picit kávés, de a lényeg, hogy nagyon hasonlít a Baccarat-ra. Tartóssága és intenzitása nem hazudtolja meg Montale mivoltát.

2020.05.23.
A Neroliban ismertem meg az illatot, mikor legközelebb mentem megvettem. Használata során tapasztaltam meg milyen becsapós. Sajnos iszonyú savanyú lesz rajtam. Az a sok rózsa+ kávé. Olyan ez az illat mint a Baccarat+ Intense Cafe keverve. Olyan savanyú, hogy viselhetetlennek éreztem, rosszul voltam magamtól, mikor használtam. Nem könnyen sikerült eladni, jóval drágább, mint a többi Montale. Jól ismerem a Baccarat-t, hosszas használatból adódik ez az ismeret, (nem csak megszagolom, aztán kész) és kimondhatom, hogy ez nem egy Baccarat klón. Becsapós, először becsap, aztán jön a savanyú rózsa+kávé, ami gyakorlatilag lemoshatatlan.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. május 23.

2019.11.10.

2020.05.23.

Torpece

2020. április 19.

Lehet velem van a baj, de én ebben nyomokban sem érzem a Baccarat Rouge illatát. Egy megszelidített keleties illat fűszerekkel, kardamommal, pacsulival és édeskés jegyekkel. Nem rossz, olyan arisztokratikus megjelenést érzek mellé. Viszont kicsit elszomorított, hogy a tartóssága nagyon halovány rajtam, 1-2 óra csak.
Egy esetben működik rajtam: ha felfújás után vizes kendővel letörlöm. Akkor ami marad az valami isteni finom, de így persze szigorúan bőrközeli illat viszont nincs benne semmi erőteljes keleti tömény fűszeresség. Így már tetszik, komolyan!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. április 19.

Fanika

2019. december 3.

Nekem is a Baccarat Rouge-ra hasonlít, nagyon. Az is távol áll tőlem - noha a minőségi voltát elismerem -, ez a Montale-verzió sem vált kedvenccé. Aki szereti a BR-t, nyugodtan válthat erre, nem fogja megbánni. Tartósság és hatósugár csillagos ötös.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. december 3.