Montale

Ár:   17 600 Ft és 24 900 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Mufurcka, az összetevőket feltöltötte: silence, Módosítva: 2020. július 31.

Ár:   17 600 Ft és 24 900 Ft
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria

Illatjegyek: fehér virágok, kumquat, grapefruit, pézsma, fűszerek

Ár: 3000 ft , Eladó: lea6012
Állapot: Új, Helyszín: Budapest - IV. kerület, fizetés: Fizetés banki utalással, postával küldöm, személyes átvétel
Ár: 1400 Ft+p , Eladó: Jusztina
Állapot: 5/3ml, Helyszín: Eger, fizetés: Posta

Bridge29

2021. május 15.

Friss üde Unisex citrusos illat. Baromi tartós. Nyárra tökéletes. Nem fullasztó.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 15.

necra

2021. május 10.

Szerintem sem Light Blue, se I Love love, azok tiszta citrom illatok, ebben van valami fűszeresség, ami nekem nagyon irritáló. Nagyon örülök, hogy csak mintát rendeltem

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. május 10.

Asianlover

2021. május 6.

Light Blue? Na, ne! Kicsit sem. Előbbi egy illékony, akvás-aromás kánikula illat. Ez egy gyümölcsös citrus. Nem is tudom, hogy citrusos gyümölcs vagy gyümölcsös citrus, annyira egyensúlyban van rajtam az illat két oldala: édes kumquat és a citrusok. Vidám, kellemes illat, impozáns 8 órás tartóssággal. Nekem ez mégis túl édes ahhoz, hogy nyári hőségben használnám. Inkább 4 évszakos "jókedv illat" kategóriába sorolnám. Sajnos totál lineáris, már a kis mintám alapján is azt mondom, engem ez idegesítene hosszú távon, üvegesben nem venném meg.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. május 6.

PerfumePippi

2021. május 1.

Ez volt az egyik első Montale-om, de még nem fogyott el. Tényleg hasonlít a Ligth Blue-ra, csak rajtam ez sokkal finomabb: a LB kifejezetten pasis és arcszeszessé vált a bőrömön, mikor próbáltam - ez édeskésebb (picit rágógumisan), bohókásabb, leánykásabb, ugyanakkor az első olyan karakteresen citrusos jegyeket felvonultató darab, ami nyáron sem szottyosodik meg rajtam, nem édesedik be zavaróan. Az öt csillagot ezért adom neki - jolly joker jellegű, az a fajta parfüm, ami senkinek sem zavarja az orrát, de nem érzek benne semmi különleges nüanszot. Talán az ilyen illatoknak ez az érdemük: csak úgy vannak és természetesen simulnak az életünkbe.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. május 1.

Elisaday

2021. február 27.

Ha mindenáron a Light Bluehoz akarjuk hasonlítani, akkor igen, hasonló típusú illatok. De amíg a Light Blue egy Mercedes 190, addig a Soleil de Capri egy Maybach. Krémesebb, puhább, mint mikor egy limeos sütit eszel egy tengerparti kis kávézóban, fehér ruhában, vakít a nap és a nyári bőröd illata, elvegyül a süti illatával. Szabadság illat. Montale-os, ez elvitathatatlan. Lerobbanthatatlanul tartós, beleolvad a bőrbe és egyáltalán nem punnyad meg melegben sem a bőrön, ami szerintem nyári illatoknál elég gyakran előfordul, ezért nem is szeretem őket. De a Capri kivétel. Késő este is ugyanolyan finom, mint mikor kifújom. Én imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. február 27.

Rumcajsz

2021. január 20.

citrusok, fehér virágok, frissesség, nyár. nyitásnál fehér virágok és kesernyés grapefruit. tartós, erős illat! friss illat, de a montale-től várt keleties fűszeres háttér azért érezhető, ez némi mélységet ad. van benne valami olivás is. uniszex! nem vennék teljes üveggel, mert semmi extra, kicsit unalmas is, de nyáron szívesen elfújkodom a 2ml mintámat :)) nyáron tuti nagyon kellemes kis felhőt ad ez a lötyi

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 20.

szaboszilvia28

2020. december 11.

Brutál tartós, az elején zöld vágott virág illat, utána napközben a mandarinos vonal, kellemes, határozottan erős illat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. december 11.

silence

2020. július 30.

Személy szerint imádom, már a második üveggel rendeltem a Neroliból.
Egyik kedvenc nyári illatom, kánikulában fantasztikus frissítő.
Én bátran ki merem jelenteni, hogy semmi, de semmi köze a Light Blue-hoz, maximum annyi, hogy mindkettő friss, citrusos nyári illat.
Nagyon szeretem a Light Blue-t is, mindig tartok is itthon egy üvegcsével, de az igazi perzselő hőségben ez még jobban esik....
A grapefruit-nak és a kumquat-nak köszönhetően picit fanyarabb, kesernyésebb, mint a Light Blue, ezáltal még inkább adja a hűsítő érzést....
A tartóssága pedig pont annyi, amennyi egy kánikulaillattól elvárható (kb. 4 óra)... én ezzel elégedett vagyok, nap közben egy - két frissítő fújás kimondottan jól esik.
Nagyon szeretem, tuti újra és újra fogom vásárolni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 30.

Személy szerint imádom, már a második üveggel rendeltem a Neroliból.
Egyik kedvenc nyári illatom, kánikulában fantasztikus frissítő.
Nagyon szeretem, tuti újra és újra fogom vásárolni.

kissditti

2020. június 12.

Isteni finom citromos süti illat! Imádom! Csak lenne tartósabb...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. június 12.

Isteni finom citromos süti illat! Imádom! Csak lenne tartósabb...

Evko

2020. március 9.

Előttem már szinte mindenki leírta,hogy Light Blue illata van,ezáltal Moschino Cheap and Chic I love love is.Egy Montale ennél azért tudjon már többet...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 9.

Alkoholok: Alcohol
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Limonene, Alpha-Isomethyl Ionone, Citral, Cinnamal, Linalool, Eugenol, Geraniol, Benzyl Benzoate, Citronellol

Alkohol denaturálásához használt anyag. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint filmképző, maszkoló (szagokat, ízeket semlegesítő) hatású összetevő, valamint oldószerként is használatos.