Montale

Ár:   19 900 Ft és 34 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: aidanne, Módosítva: 2019. szeptember 24.

Ár:   19 900 Ft és 34 000 Ft
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria

Illatjegyek: bergamott, jázmin, mósusz, pacsuli, púderes jegyek, rózsa

Torpece

2020. augusztus 27.

Tömény oud, a jellegzetes Montale illatjeggyel, ami rajtam egy vállalhatatlan izzadtságszag. Ráadásul lemoshatatlanul tartós.....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. augusztus 27.

Kacyka

2020. július 18.

Signature illatom :) télen erősebb, nyáron szebb. Rajtam nagyon tartós, ezeregy bókot kaptam miatta. Kissé maszkulin, határozott, és nagyon különleges. Alma,bergamott, jázmin némi rózsával úgy,hogy nem a rózsa uralkodik.
Szerintem nem kategorizálható be, én például szőke, nőiességét megélő nő vagyok.. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 18.

PerfumePippi

2020. május 31.

Nagyon szeretem a Montale parfümöket, de ez totál befürdés volt: egyrészt a leírások alapján egy virágos szillázs-nehézbombázót vártam némi karcossággal, de...1. A bőröm az illat javát beszívta, és bőrközeli maradt /sajnos van ilyen/ 2. A nyitánya nagyjából azt a roses muskba oltott jázmint hozta, amire tippeltem, pici almás beütéssel, de összességében semmilyen illatkatarzist nem váltott ki - mondjuk, nem is ezt vártam, hanem egy szimplán jó, kiadós darabot, amibe "beburkolózhatok"...de, sajnos van ilyen is. 3. A leszáradása olcsó férfiarcszesz. Imádom az oudos, uniszexes, fás és fűszeres illatokat, de az arcszeszes verzió nem jön be.
A saját bőrkémiám miatt ez 2 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. május 31.

A saját bőrkémiám miatt ez 2 csillag.

DeNoirChristine

2019. december 13.

Nekem ez az egyik Nagy O illat. Rajtam olyan szepen muzsikal a jazmin benne,hogy az valami hihetetlen. Vegig megtartja a melyseget,nekem mintha lenne benne egy kicsi maszkulinsag is,de nekem ez pont hogy jol all. Ha batorsagra vagyom,es magabiztosnak akarom erezni magam,o a tuti befuto. Nem tudnam egy szoke csajos csajszin elkepzelni,ehhez egy belevalo,vagany csaj illik,aki szereti ha figyelnek ra.Szillazsa brutal,tartossaga montalektol megszokott 8-10 ora. Tolem repul az 5 csillag,egy szaglast mindenkepp meger!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 13.

aidanne

2019. szeptember 28.

Nem tudok dulore jutni ezzel az illattal. Bevallom, 5 csillagra ertekelnem de akkor nem lennek fair. Ez az illat olyan az elejen mint a new rose rajtam, es a kozepetol pedig erba pura sospiro. Es miert nem lennek fair? Mert 5 csillagot inkabb azok erdemeljenek, ami nem feltetlenul kulonleges, hanem amivel meg barmilyen formaban is de nem igazan talalkoztam vagy egy bizonyos verzional jobb. Tetszik, es ha nem felejtem el, nyaron beszerzem mert rajtam az erba pura fele szurossag nyaron vmi mesesse valik. Tartos, erdekes illat, amugy kivancsi lennek masra hogyan hat. Nem a legujabb udvoskeje a Montale-nak, de nem ismertem eddig. Amugy a vege vicces a leszaradasanak... kicsit olyan mint a far away 😄 mindegy. Nem tudok irni errol egy normalis ertekelest ... katyvasz, mintha Montalek kifogytak volna az ihlettbol es ossze utottek valami illatot...de baromi jo 😄

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 28.