Montale

Ár:   39 790 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: silence, Módosítva: 2020. december 23.

Ár:   39 790 Ft
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria

Megjelenés éve: 2020.

Fejjegyek: napos jegyek, citrusfélék, bársonyos gyümölcsök

Szívjegyek: rózsa, ibolya

Alapjegyek: tömjén, borostyán, fehér pézsma

Ár: 24.000.- + foxpost , Eladó: Linca
Állapot: 100 ml/ 3× használt, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyesen a Blahán tudom átadni, foxpost

coccobacillus

2023. december 1.

Nagyon megszerettem a Montale parfümöket. “Jaj de alacsony az értékelése”-gondoltam, amikor ránéztem először itt, miután ajánlotta nekem az eladó hölgy, amikor mondtam hogy újabb Montale édes illatot keresek.
Ananász és passionfruit jut eszembe róla, talán egy kis dinnye. Gyümölcsösen friss, icipicit maszkulin, de közben mégis nőies, amolyan “istennő” feelingje van nekem. A másik kedvencem Montale parfümöm a Sensual Instinct, az ehhez képest egy nehéz, fullasztó parfüm (a lehető legjobb értelemben). Van ebben valami szúrós, de mégsem tudom abba hagyni a szagolgatását, istenien működik a bőrömmel, hihetetlenül tartós, már-már levakarhatatlan. Valóban hasonlít az Erba Pura-hoz, de nekem az sokkal szúrósabb, ez légies és friss.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2023. december 1.

Szandi1018

2023. január 28.

Nem rossz, nem rossz. Egyetértek az Erba purához való hasonlattal, viszont ez inkább pasis. Míg az Erba Pura rajtam gyümölcsössebb, édeskésebb, ez férfiasan kesernyés szúrós, de jó értelemben. Szívem szerint valahol 3-4 pont között lenne. Nem értek egyet azzal, hogy uniszex és nem is túl egyedi, hanem "koppintás" gyanús. Ezért 3 pont.

Update: Le kell, hogy vonjak még egy pontot. Keserű, csakis pasikon tudom elképzelni. Közben meg láttam elvileg nem is uniszex, hanem női.... Nerolin nőiként van kategórizálva, notinon uniszexnek. Csajok meg ne vegyétek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. január 28.

silence

2022. szeptember 20.

Nem szeretnék megbántani senkit a véleményemmel, mert elképzelhetőnek tartom, hogy van akin működik, de rajtam egyszerűen borzasztó! :(
Ajak-összeragasztóan édes, gyümölcsös vattacukor!
Ami önmagában nem is lenne gond, szeretem az édesnél is édesebb illatokat, de itt érzek egy áthatóan éles, erős, szintetikus mellékzöngét, ami szó szerint szúrja az orrom.
Felvitelkor azonnal elkezdtem tüsszögni, pedig tudtommal nem vagyok allergiás semmiféle illatanyagra.
Próbálom kiérezni belőle az illatjegyeket, de nem igazán tudom kiszagolni belőle, mi az ami bánt….. összességében az egész!
Kicsit olyan “katyvasz” jellegű nekem, olyan, mintha mindent, ami édes, bele akartak volna rakni, csak hogy még jobban ragadjon.
Fragin többen Erba Pura-hoz hasonlították, na, én ezt teljes egészében megcáfolnám!
Van Erba Purám (amit imádok, már a második üveggel fogyasztom az évek alatt), rajtam egyszerűen ez szöges ellentéte a Xerjoff csodájának.
Ha a kettőt össze kellene hasonlítanom, azt kellene mondanom, hogy míg az Erba Pura egy precízséggel összerakott, zseniális műalkotás, addig a Velvet Fantasy egy kapkodva összekutyult olcsó kis vásári illatnak tűnik mellette.
Mindent átható, erős, nagyon édes, nagyon szintetikus!
Hatalmas a hatósugara (ami ebben az esetben nem feltétlenül érdem), 2 méteres környezetedben tuti mindenki érezni fogja!
A tartósságáról már nem is beszélek; levakarhatatlan!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. szeptember 20.

Ajak-összeragasztóan édes, gyümölcsös vattacukor!
Mindent átható, erős, nagyon édes, nagyon szintetikus!
A tartósságáról már nem is beszélek; levakarhatatlan!!!

Annaakiss

2022. augusztus 25.

Ma jelent meg a Neroliban, és nekem azonnal kellett egy üveggel😅 Aki Erba Pura-hoz hasonló illatot keres töredék áron annak szerintem tetszeni fog. Főleg a gyümölcsös nyitány hasonlít aztán jön a “Montale” alap. Még tesztelgetem de egyelőre nagyon tetszik.
Update
Mosás után is érződik a ruhán és nagyon sok bókot kapok rá. Férfiaktol és nőktől is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. augusztus 25.

Update

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Benzyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Limonene, Benzyl Salicylate, Hexyl Cinnamal, Linalool, Alpha-Isomethyl Ionone, Coumarin, Geraniol, Citronellol, Eugenol, Citral

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.