MooGoo

Ár:   $8.50   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: mariib, Módosítva: 2018. március 22.

Ár:   $8.50
Kategória:   Dezodorok

Parabén-, alkohol- és alumíniummentes dezodor, kizárólag természetes összetevőkből. Hatékony izzadásgátlás.

mariib

2018. március 4.

Ez a dezodor nekem maga a csoda. Semmi csúnya összetevő, még illatmentes is, és remekül működik 35 fokban is. Semmi folt, semmi kellemetlen szag. Ameddig gyártják, én újraveszem. Csak gratulálni tudok a készítőknek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 4.

Emolliensek: Humulus Lupulus (Hops) Extract
Emulgeálószerek: Xanthan Gum