Moresque

Ár:   87 500 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Norella, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2021. augusztus 24.

Ár:   87 500 Ft
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria

Fejjegyek: barack, gyömbér, mandarin

Szívjegyek: angyalgyökér, ilang-ilang, rózsa, vattacukor

Alapjegyek: ámbra, ambrette, írisz, tömjén, tonkabab, vanília

Moresque Ballerina Neroli minta 1ml
Ár: 1200.- , Eladó: Iszike
Állapot: 1ml új , Helyszín: Veszprém , fizetés: Posta

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Fanika

2021. április 3.

Ha csukott szemmel kellett volna véleményeznem ezt az illatot, valószínűleg akkor is egy balett-táncos jutott volna eszembe. Az ember lánya csak sóvárog, hogy állandóan ezt az illatot érezze, mert felidéz valamit a kislánykorából. Amikor még királylány volt, amikor álmában hófehér tüllruhát viselt, arcán még a rózsás hamvasság tündér-bája, szemében meg az ártatlanság kékje. Annyira légies, édes, bűbájos! A legszebb púderes illat, amit valaha megalkottak!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. április 3.

Milka71

2020. október 29.

Kifújáskor tömény rúzsillat💄, aztán barackos-rózsás.🍑🌹
Az összetevők alapján egész másra számítottam.
Tartóssága is elég gyengécske.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. október 29.

Kifújáskor tömény rúzsillat💄, aztán barackos-rózsás.🍑🌹
Az összetevők alapján egész másra számítottam.
Tartóssága is elég gyengécske.

laracroft

2020. szeptember 7.

Rajtam ez egy nagyon finom édes-púderes illat.
Kifújáskor kicsit poros, rúzsos illata van, mármint az az igazi oldschool smink illat, de aztán átalakul egy finoman döngicsélő púderes fátyollá. Én nem is tudom illatjegyeire bontani. Rajtam ennyi. Hatósugara tökéletes, karnyújtásnyi, de sajnos mindössze 3-4 órás tartóssággal bír, ami ilyen árkategóriánál számomra elfogadhatatlan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 7.

Rajtam ez egy nagyon finom édes-púderes illat.

Antioxidánsok: BHT

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.