Moresque

Ár:   49 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Norella, az összetevőket feltöltötte: a12smuk, Módosítva: 2019. december 15.

Ár:   49 000 Ft
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria

Fejjegyek: gyömbér, mandarin

Szívjegyek: gyöbér virág, narancs virág, jázmin

Alapjegyek: gyömbér, édes jegyek, vanília, fás jegyek, pézsma, borostyán

AgiVillo

2021. október 1.

Nyári illatnak szereztem be, de most, ősszel is hozzá nyúlok elsősorban , ha illatot kell választani . Többdimenziós illat; a jázmin hozza a kifinomult, puha nőies vibrálást, amire jön egy pajkos, vidám de kellemes édességfuvallat, a gyömbér - számomra meglepetésként- pedig úgy koronázza meg az egészet , hogy belengeti a VIGYÁZAT, SZEXI táblát .
Szóval kellemes, könnyű , puha , friss , diszkrét, kacér illat. Nem fojtogató, épp, hogy jelen van, hideg időben nyílik meg igazán . Érdekes, hogy a férfiak hamarabb veszik észre és dicsérik meg. Tartós , de bőrközelivé válik!
Az üvege pedig mesés, bár a kupakja a súlya miatt önvédelmi fegyver is lehetne egy csini retikülben. :-)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 1.

melike_0817

2021. február 14.

Már több mint egy éve, hogy a birtokomban volt a mintácskám - már a második kört futottuk - mert egyszerűen nem hagyott nyugodni az illat. Az eleje annyira különleges nekem, gyönyörű a jázmin, gyömbér, a mandarin és a vanília, ezeket érezni ki belőle. Sajnos ahogy telik az idő, nekem mézeskalácsra emlékeztet a gyümölcsök és a gyömbér együttese, a jázmin pedig a háttérbe szorul a bőrömön. Ez az illat ilyen formában már nem én vagyok, nem illik hozzám. Édes, virágos, gyümölcsös illat, ugyanakkor nem játékos, nekem inkább kifinomult a jellege. Kár, hogy nem működtünk, de ez nem az ő hibája :) Ár/érték arányban viszont elég jó, hiszen 75 ml-t kapunk az üvegben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 14.

Antioxidánsok: BHT