Moresque

Ár:   49 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Norella, az összetevőket feltöltötte: a12smuk, Módosítva: 2019. december 15.

Ár:   49 000 Ft
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria

Fejjegyek: gyömbér, mandarin

Szívjegyek: gyöbér virág, narancs virág, jázmin

Alapjegyek: gyömbér, édes jegyek, vanília, fás jegyek, pézsma, borostyán

Ár: megegyezés szerint , Eladó: EvaKozak
Állapot: üveges maradék, Helyszín: Törökszentmiklós, fizetés: --
 Üvegében Moresque Jasminisha
Ár: 25000 , Eladó: Emli70
Állapot: Képen látható, 75 ml / fele , Helyszín: Nyíregyháza, fizetés: Előre utalás után postán maradó vagy foxpost

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

eheiszki

2023. május 27.

Valóban jobb blend mint a CH Good Girl, fontolgatok egy üveges megvételét. Nagyon kellemes, nem tolakodó, számomra inkább átmeneti idős illat. Az egyedüli visszatartó tényező az a tartóssága mivel az rajtam csapnivaló, max 2 óra... ahhoz képest viszont 57ezer Ft. 😀 igaz a 75 ml de akkor is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. május 27.

AgiVillo

2023. május 22.

Update: Két év telt el, de töretlen a szerelem. Azt hiszem, férjhez is ezt viselve megyek nyáron, és ha elfogy , újraveszem. Ez az első niche, amivel kapcsolatban ezt gondolom. Ha felfújom, magabiztosságot, nyugalmat, szépséget érzek.

Nyári illatnak szereztem be, de most, ősszel is hozzá nyúlok elsősorban , ha illatot kell választani . Többdimenziós illat; a jázmin hozza a kifinomult, puha nőies vibrálást, amire jön egy pajkos, vidám de kellemes édességfuvallat, a gyömbér - számomra meglepetésként- pedig úgy koronázza meg az egészet , hogy belengeti a VIGYÁZAT, SZEXI táblát .
Szóval kellemes, könnyű , puha , friss , diszkrét, kacér illat. Nem fojtogató, épp, hogy jelen van, hideg időben nyílik meg igazán . Érdekes, hogy a férfiak hamarabb veszik észre és dicsérik meg. Tartós , de bőrközelivé válik!
Az üvege pedig mesés, bár a kupakja a súlya miatt önvédelmi fegyver is lehetne egy csini retikülben. :-)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. május 22.

Spanakopita

2023. április 19.

Csodás, légies, de mégis édes jázmin illat azoknak, akik nem bírják a Mugler-féle jázmin töménységét. Tényleg négy évszakos parfüm is lehet, bár a kánikulában nem biztos, hogy magamra fújnám. Egyelőre a mintámat használom és nagyon tetszik, de látva az árát, a teljes üveg megvásárlása még várat magára.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. április 19.

zoraima

Bőrprobléma: Nincs
2023. április 5.

Próbáltam magam lebeszélni erről az illatról, győzködtem magam, hogy nekem ez márpedig nem kell... Pedig DE! A kis mintám végül kb. egy hét próbálgatás után olyannyira meggyőzött, hogy végül muszáj lesz beszereznem üvegében! Annyira gyönyörű, szofisztikált illat...Egyik összetevő csodásan simul bele a másikba, nagyon kerek illat. Gyönyörű! Ez a parfüm kimondottan jó érzést kelt bennem, kiegyensúlyozottságot sugall... Csupa pozitív asszociáció... Édes illat, de nagyon finoman édes, nem instant cukorbaj, úgy vélem nem igazán lehet vele mellélőni, ajándéknak is kiváló
Minden évszakban el tudom képzelni, öröm lesz viselni. Az üvege is rendkívül mutatós, engem megvett!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Nincs |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. április 5.

Marcsi66

2023. április 5.

Szűkösen, de valahogy kiszorítanám az árát,,,,ha nem lenne Nishane Hundred Silent Ways parfümöm,Semmi közük egymáshoz,de jellegében úgy érzem igen.,Feltűnően szép fehérvirágok itt is,ontják azt a valami jót.amire állandóan vágyunk,.Szuper érzékkel kevert,gyúmölcsök-cukorkák-virágok,puha és friss is egyben ,négy évszakosnak mondanám, jázminos felhőjébe örömmel osztoznék,Érdemes kipróbálni,ha valaki mostanra,vagy bármikorra keres egy jó parfümöt!
Tartóssága közepes.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2023. április 5.

Tartóssága közepes.

Tiabeanie

2022. szeptember 28.

Szerelem. Remélem még jó sokáig finom illata lesz rajtam. Amikor pár hónapja először szagoltam, nagyon megfogott, de az ára miatt eléggé vonakodtam megvenni, annak ellenére, hogy nagyon nagy mennyiség. Végül otthagytam, de egész nap szagolgattam a csuklóm. Aztán amikor még másnap is éreztem magamon, nem hagyott nyugodni és visszamentem érte.
Nagyon kellemes, édeskés, de nem tömény. Azt szeretem benne, hogy egy finom illatfelhő vesz körbe, viszont egyáltalán nem tolakodik senki orrába. Ahogy előttem is írták, ez tényleg egy puha, bújós illat, mint egy takaró alatti ölelés egy fázós téli estén. Ennek ellenére nem nehéz, simán hordható nyáron is. Néha akkor is fújok belőle egyet, ha nem megyek sehova, mert nyugtat és felvidámít az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. szeptember 28.

Milka71

2022. szeptember 6.

Szépen megkomponált illat, a virágok édessége finom egyensúlyt alkot a gyömbér csípősségével. A második tesztelésnél ugrott be, hogy ez bizony kísértetiesen hasonlít a BDK Pas Ce Soir-ra. Jázmin, narancsvirág, mandarin, gyömbér…persze picit másként körítve. Ettől függetlenül nagyon tetszik, csak lehetne egy kicsit tartósabb. Abszolút unisex illat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. szeptember 6.

silence

2022. április 25.

Ez az az édes, jázminos illat, amit az év bármely szakában szeretettel tudok viselni.
Nemcsak a téli hidegben teljesít tökéletesen, de amikor melegebbre fordul az időjárás, akkor sem válik fullasztóvá, émelyítően szirupossá.
Kifújáskor pikáns, enyhén csípős gyömbérrel és lédús, édes mandarinnal indul, majd a gyümölcsök keverednek a fehér virágokkal, és végül megállapodik egy meleg, krémes, vaníliás-pézsmás alapon.
Leszáradás közben én is érzek időnként egy enyhe mézeskalácsos szösszenetet, de nekem pont ez tetszik benne.
Édes, de nem gejl vagy cukormázas, gyümölcsös, de nem gyümölcskoktélos, vaníliás, de véletlenül sem sablonos vaníliaillat.
Puha, meleg, bújós illat, ami gyengéden ölel körbe, egy percig sem válik közönségessé, tolakodóvá.
Szillázsa diszkrét, kb. 2 órán belül bőrközelivé válik, de itt 6 - 7 órát simán teljesít. Én nap közepén mindenesetre szoktam 1-szer frissíteni, így estig kellemesen körülleng.
Elsősorban azoknak az édes-illat kedvelőknek ajánlanám, akik kerülnék a feltűnősködést a mindent elsöprő illatfelhőjükkel.
Én amiatt imádom, mert általa nyáron is hódolhatok az édességimádatomnak, továbbá munkába is bátran fújkálhatom, nem fogja senki orrát bántani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. április 25.

Alsace

2022. március 9.

Igazán nőies illatkompozíció! Kifújáskor pikánsan nyit a gyömbér, bevezetve ezzel a párját a buja jázmint a táncparkettre. Kellemesen édes, andalgó táncot járnak 6-7 órán át. Rajtam ennyit bír ki, szerintem nagyon jól illik hozzá ez a hűvös tavaszi idő. Szívemnek és orromnak kedvesebb a Lady Tubereuse, csak ezért nem kaphat 5 csillagot, egyébként mestermunka!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 9.

melike_0817

2021. február 14.

Már több mint egy éve, hogy a birtokomban volt a mintácskám - már a második kört futottuk - mert egyszerűen nem hagyott nyugodni az illat. Az eleje annyira különleges nekem, gyönyörű a jázmin, gyömbér, a mandarin és a vanília, ezeket érezni ki belőle. Sajnos ahogy telik az idő, nekem mézeskalácsra emlékeztet a gyümölcsök és a gyömbér együttese, a jázmin pedig a háttérbe szorul a bőrömön. Ez az illat ilyen formában már nem én vagyok, nem illik hozzám. Édes, virágos, gyümölcsös illat, ugyanakkor nem játékos, nekem inkább kifinomult a jellege. Kár, hogy nem működtünk, de ez nem az ő hibája :) Ár/érték arányban viszont elég jó, hiszen 75 ml-t kapunk az üvegben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 14.

Antioxidánsok: BHT

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.