Morphe Brushes

Ár:   $32   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   75,7 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: vtina85, Módosítva: 2018. február 2.

Ár:   $32
Kiszerelés:   75,7 g

Limitált kiadás

39 szuper-pigmentált árnyalatot tartalmazó szemhéjpúder paletta.

zsucci93

2019. január 3.

Zseniális paletta. Ez és a Jacklyn hill kollab. van a birtokomban, ez a kettő bőségesen tartalmaz minden hétköznapi színt, amire vágyhatok. a minősége szuper, egy dolgot nem értek, hogy miért van a bal felső sarokban sok ugyanolyan barna....

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 3.

fanniblue

2018. április 13.

Eddig még csak néhányszor használtam, de azthiszem ez a legjobban pigmentált, legkényelmesebben eldolgozható szemhéjpúdereket tartalmazó palettám az összes közül! :) Nagyon jó vele dolgozni, hihetetlenül sok lehetőség van benne, már alig várom, hogy több sminket is kipróbálhassak vele. A színei szerintem ultra különlegesek, a kedvenceim a keki és a pirosas narancsos árnyalatok. Nekem külön tetszik, hogy nem tartalmaz rózsaszíneket és lilákat a paletta, inkább különc, ritkán látott árnyalatokkal telített. Igyekszem updatelni a véleményem, amint többet használtam. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 13.

Cepheus

2018. április 11.

Eddigi legjobb palettám! Textúrája krémes, könnyen eldolgozható és nagyon pigmentált, valamint tartós. Eddig nem volt alkalmam még az összes színnel sminket készíteni, de a swatchok alapján, mindegyikkel meg vagyok elégedve (nagyon különlegesek, hétköznapitól az extrémebb sminkig bármit el lehet készíteni). Amit észrevettem, hogy a piros pigmentes árnyalatok jobban megmaradnak a bőrön még lemosás után is. Eddig primerrel és átlátszó púderrel alapoztam alá és úgy sminkeltem, úgy könnyen eldolgozható, anélkül még nem próbáltam. Minden ismerősöm akinek megmutattam oda van érte. Szerintem nagyon megéri ár érték arányban (érdemes beauty vloggerek kuponkódját használni, pl: LAURALEE15 15% kedvezmény bármire a honlapon). Amit hiányolok az a világos szín a belső szemhéjzúgra vagy egy világosabb pezsgőszín, ha szolidabb glam sminket szeretnék. Ezt leszámítva nagyon meg vagyok vele elégedve, mind a csomagolást, mind a minőségét és színskálát illetően. Arról nem is beszélve, hogy hatalmasok a még a kisebb körök is, így sokáig elég lesz. Külön pluszpont a nagyobb kiszereléső transition shadeért, amit még bronzosítónak is lehet használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 11.