Morphe Brushes

Ár:   $38   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   56,2 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2018. november 16.

Ár:   $38
Kiszerelés:   56,2 g

35 matt, csillogó, szatén, fólia hatású és glitteres árnyalatot tartalmazó szemhéjfesték paletta, Jaclyn Hill amerikai YouTuber közreműködésével.

Ár: 7000 Ft , Eladó: dodiii
Állapot: Párszor használt, Helyszín: Budapest, Győr, fizetés: Csak személyes átvétel lehetséges

hartkitti

2020. július 7.

Nagyon szeretem bár pár szín között max 1-2 árnyalatnyi különbség van, kicsit rakhattak volna bele több színt, de vigasztal, hogy nagyon pigmentáltak a színek, az egyik kedvenc palettám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 7.

husih96

2020. július 7.

A színek csodásak, a formulával viszont nem vagyok teljesen kibékülve. Most 2020-ban vettem, és természetesen hallottam a pletykákról, hogy új formulát kapott, és, hogy valamit simliskedtek az egésszel... Ha ennél jobb volt a megjelenés idejében, akkor megértem, miért van ekkora hype-ja. Egyébként az én példányommal nem vagyok annyira megelégedve. Colourpop bármelyik palettájának ezerszer jobb ennél a minősége. Szeretem használni, de közben kicsit mindig csalódott vagyok, mert jobbat vártam. Olyan közepes az egész... nem rossz, de nem is jó. A matt árnyalatok még rendben vannak, az sem a legjobb, de a shimmer/metallic színek nagyon gyengén teljesítenek. Mindig ujjal használom az ilyen színeket, máskor igazi *bumm* hatásuk van, de ebben a palettában gyengék szerintem a csillogós színek nagyon. Szárazak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 7.

Lencseee

2020. június 3.

Szineket tekintve az alompalettam!A minosege szerintem kozel van az UD-hez, csak nemely szin egy picit jobban porol, de 40 ajroert ezt en elnezem neki.... (Azert remenykedem, hogy egyszer egy ilyen szinskalat csinal az ABH is😂) Nem bantam meg, hogy megleptem vele magamat. Alapozo szin elfert volna meg benne, de kb.ennyi kivetnivalot tudok benne talalni, ha nagyon kell🤣 És azért ez még mindig egy jól kihasználható, akár kezdőknek is való paletta, teljesen reális áron. Nekem alapdarab lett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 3.

Melpa

2020. május 11.

Abszolút csodalatosan gyönyörű szépséges ez a paletta. Minden színe nagyon szép, szuperül pigmentált, és az egész egy gyönyörűség. Tükör jól jönne bele, de gondolom akkor még nagyobb lenne a paletta. Ár érték arányban szuper befektetés, főleg annak,aki nem egy színvilághoz ragaszkodik. Mert ennek valóban minden arnyalata gyönyörű. Nem sok ilyen csodás palettát tudnék mondani.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 11.

Judita88

2020. január 27.

Csodálatos paletta, nem tudok vele betelni. Sok olcsóbb sikertelen próbálkozás után úgy döntöttem beruházok egy kicsit drágább palettára, és azt kell mondjam bár hamarabb vettem volna meg. Nincs olyan szín amivel ne lennék elégedett, könnyű vele dolgozni, gyönyörűen pigmentáltak és pár perc alatt össze tudok vele dobni egy sminket. Ár-érték arányban is nagyszerű, mert hatalmas a paletta.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 27.

molivi

2020. január 12.

Nagyon jó minőségű klassz paletta, valóban nagyon krémesek a színek és nem porol, mint az Abh. Ár érték arányban is nagyon jó, egy nagy méretű Huda palettához képest közel a háromszorosa méretben

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 12.

_zsulu_

2019. szeptember 18.

Az egyik kedvenc palettám! Gyönyörű színek vannak benne, de amiért nagy kedvenc: minden szín és állag nagyszerűen működik. A mattotkat könnyű satírozni, nem foltosak, szépen pigmentáltak, a fényes színek pedig ujjal/nedves ecsettel gyönyörű intenzívek. Nagyon könnyű vele profi kinézetű sminket készíteni, szolidabbat és nagyon extrát is! Egy dolgot nem szeretek benne (és ez a legtöbb Morphe palettára igaz, főleg a régebbiekre), hogy ebbe is került sok nagyon hasonló árnyalat, amit ki lehetett volna váltani mással. Például lehetne benne több hideg/rózsás tónusú satírozó szín, a barnák közül nagyon sok ugyanúgy néz ki felkenve. Mindezt leszámítva abszolút megéri az árát!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 18.

szisz5

2019. szeptember 6.

Jó ideje megvásároltam ezt a palettát és valóban minden csupa szépet és jót el lehet mondani róla. Változatosak a színek, jól pigmentáltak, ár/érték arányban remek, mégis a várt "függőség" elmaradt, nem vált a kedvencemmé.
Ami nagyon zavar benne, hogy még a neutrálisnak, szürkésbarnásnak tűnő színek is nagyon erőteljesen sárga (már-már narancssárga) és/vagy bordós alaptónusúak (?!), ha nappali sminket készítek vele, és kisebb mennyiségben viszem fel, szinte csak egy narancsos/ bordós paca látszik. Más palettáknál (UD, ABH ilyesmit soha nem tapasztaltam).
Van egy-két korallos szín, amit nagyon kedvelek, de összességében alig használom, inkább az előbb említett palettáimhoz nyúlok. Fontolgatom, hogy megválok tőle.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 6.

Szanszi

2019. augusztus 12.

Gyönyörű ez a paletta. Kívül letisztult fehér színű,ezüst felirattal. Strapabíró karton csomagolása van bár tükör nincs benne, de én amúgy is a rendes nagyítós kozmetikai tükrömet használom, nekem nem gond. A színek erősen pigmentáltak, már inkább krémesek. Iszonyat tartós, a 40 fokban is a helyén marad a szemsmink. A kombinációk száma szinte végtelen. Szerintem bármelyik szemszínhez passzolnak a színek, de igazán a kék szeműeknek tuti befutó, rengeteg arany-réz-burgundi csodaszép szín van benne amelytől a kék szem szinte ragyog!!!
Egy pici negatívum: én is azt mondom, hogy mondjuk a két highlight közül az egyik helyett lehetne egy ilyen matt bőrszín, vagy egy matt világos taupe szín. Van azért benne 1-2 ami nagyon hasonlít egymáshoz.
De így is bátran ajánlom mindenkinek, én kb. 12 ezerért rendeltem a Morphe európai oldaláról ingyenes szállítással, 5 nap alatt meg is érkezett.
Álom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 12.

Álom!

Martika98

2019. május 6.

Nagyon vágytam erre a palettára, mivel sok jót hallottam róla, de kicsit féltem is tőle, mert nem egy drága dolog egyébként. Ahogy fejlődtem a sminkelésben, a Revolution palettákat kinőttem, és egyáltalán nem voltam már velük megelégedve, ezért egytől egyik elajándékoztam őket (volt 10 belőle). Ezt a csodát egy KM-es lánytól vettem, aki nagyon kedves és segítőkész volt, és igazából mikor átvettem szerelem volt első látásra. Még aznap kipróbáltam, és észrevehető volt a különbség. Azóta már rengeteg sminket készítettem vele, és nagyon elégedett vagyok. Én alá szoktam primerezni, és alapozni is világos korrektorral. A pigmentáltságát illetően hagy némi kivetnivalót maga után, de ha a legbénább szivacsos ecsetemmel viszem fel, akkor a világosabb színek is meglehetősen erősek, a többi színnel semmi baj. Kicsit pereg, ezért szem alá kell púderezni mindenképp, ha nem akartok nagyon idegesek lenni, amiért elrontjátok az összhatást. Nagyon tartós, egyáltalán nem csúszik el a nap folyamán és éles vonalakat is szépen lehet húzni vele. Imádom, nagyon szeretek vele dolgozni. Most beszereztem a JC palettát is, most érkezett meg, hamarosan arról is nyilatkozom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 6.

Hidratálók: Caprylyl Glycol

Kaolin 0 0