Morphe Brushes

Ár:   $38   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   56,2 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2018. november 16.

Ár:   $38
Kiszerelés:   56,2 g
Lelőhely:   online külföldről

35 matt, csillogó, szatén, fólia hatású és glitteres árnyalatot tartalmazó szemhéjfesték paletta, Jaclyn Hill amerikai YouTuber közreműködésével.

Ár: 15.000,- Ft , Eladó: vtina85
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel
Anett0721

2019. március 18.

Itt vettem újonnan egy kedves eladótól, gyűjteményem sokadik darabjaként. Ami megfogott benne, hogy nekem ez a paletta kell, a rendkívül guszta és letisztult külső és a színek elrendezése mellett, a róla olvasott rengeteg pozitív kritika.
A színek valóban krémesek, tartósak, csodás kombinációk születhetnek ha valaki kreatív. Külön tetszik, hogy "4 évszakos", azaz egy tavaszi rózsás, egy nyári türkizes, egy őszi mustársárga-bordó vagy egy téli bronzos-füstös smink is elkészíthető, ráadásul ezeknek számtalan variánsai. Azt mondom én is, amit már előttem is mondtak: kezdőknek is tökéletes és ha csak egy drágább palettába szeretne valaki beruházni, ez legyen az!

(matt csontszínt picit en is hiányolok, iletve egy matt taupe-ot is ha hidegebb sminkre vágyom, de ez nem rontja a megítélését.)

Anett0721
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 18.

Anheszenamon

2019. március 7.

Megjelenése óta nézegettem és áhítoztam eme gyönyörűség után, de valamiért ódzkodok a külföldi rendeléstől. Aztán imáim meghallgatásra találtak és egy nagyon kedves eladó jóvoltából hozzájutottam itt KM zsibin. (Imádom ezt a helyet) És hát igen! Mindent elmondtak már előttem, nem nagyon tudnék semmi újat hozzátenni. A paletta színei élőben még gyönyörűbbek, minden megvan benne amit egy sminkimádó csak kívánhat. Vagyis nem: egy matt csontszín azért hasznos lett volna, de nem panaszkodom. Ha csak egyetlen palettát kellene javasolnom bárkinek, akkor ezt mondanám. Vele megoldható egy teljesen szolid, natúr hétköznapi smink, de alkothatunk vibráló színes nyári kreációkat, drámai bordós árnyalatokat de még akár esti party sminket is. Tényleg végtelen a lehetőségek száma. És ami a legfontosabb, hogy elképesztő a színek minősége. A pigmentáltság hibátlan, némelyik fényes szín egyenesen krémes. Ezeket ujjal szeretem a legjobban felvinni, mert így a legintenzívebb a végeredmény. Minden szemsminkhez használok szemhéjbázist, így tényleg estig tart és nem kopnak meg a színek. Imádom a palettákat, mindig vágyom az újdonságokra, számomra újakat kipróbálni. Amit megunok vagy nem vált be, attól megválok, de vannak állandó darabjai a kollekciómnak, melyeket soha nem adnám tovább. És ő közéjük tartozik. Egy igazi kincs a kollekciómban. Mondom ezt úgy, hogy imádom a Nabla palettámat, az ABH-t és a Naked palettáimat is. Abszolút helye van köztük.

Anheszenamon
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 7.

lizavetta

2019. február 1.

Hogy őszinte legyek, mivel rejtett szemhéjam van, sokáig nem igazán érdekeltek a szemhéjfestékek - helyesebben szólva, nem tudtam velük mit kezdeni, ugyanis a) nem sikerült normálisan felkenni őket, hiszen a normál szemformákra kitalált technikák rajtam nem működtek b) mivel súrlódik a két bőrfelület, ráadásul olajos bőrtípusom van, ha sikerült is valamit összehozni, az pár óra múlva kis csíkokban állt össze. Valamiért mégsem hagyott nyugodni a dolog, úgyhogy elkezdtem primereket használni (Catrice, Essence, Maybelline, Art deco, Milani alapokkal van eddig tapasztalatom, mind közül az utóbbi vált be leginkább és a maybelline), illetve feltúrtam az internetet hooded eye videók után kutatva - Wayne Goss, Lisa Elridge illetve Stephanie Lange videói elég sokat segítettek ezügyben. Végül szerettem volna magamnak egy normális palettát is: a Soft Glam, a Nabla Dreamy és eközött vacilláltam, végül a Nablát vásároltam meg, de fájó szívvel hamarosan túl is adtam rajta, mert - habár kiváló minőségű festékek voltak benne - úgy éreztem, ezt jobban ki tudnám használni a sok tutorial meg nagyobb színválaszték miatt, még annak ellenére is, hogy van benne néhány olyan festék, amit akkor se kennék a fejemre, ha fizetnének érte (pool party, twerk, creamscicle). Kalandos körülmények után végül sikerült megszerezni a palettát (rögtön kettőt is:)). Kezdjük ott, hogy a doboz hátulján virító Jaclyn Hill képe megtestesít kb. mindent, amit én sminkelés területén szeretnék állati messziről elkerülni (viaszbabává kontúrozott-highlighterezett arc, instaszemöldök stb). Ha túlteszi magát az ember az első sokkon, illetve azon, hogy nem jár tükör a palettához, akkor viszont ez egy remek paletta: többségében alap natúr barnás és rózsás árnyalatok, kiegészítve néhány extrémebb színnel a kísérletezőknek. Szerintem nagyon el van találva az arány mind a színeket, mind a finiseket illetően. A két első szín highlighterként is szuper. A 3 kedvencem a kis triumvirátus a jobb felső sarokban (arany-rózsaszín árnyalatok), de eszméletlen az alattuk lévő arany is (ujjal feltapogatva fóliás hatású). A legnagyobb meglepetés a két zöld árnyalat volt - illetve, hogy ezek működnek rajtam:D Egyedül egy hidegebb tónusú semleges barna színt hiányolok belőle. Amúgy könnyen satírozhatóak és pigmentáltak a festékek, bár színenként van némi eltérés. Megfelelő alappal gyakorlatilag 10-12 órát is kibír mozdulatlanul, ami az én szememen azért elég nagy szó - ahogy írtam, silányabb minőségű festékek gyakorlatilag 1-2 óra után eltűntek róla. Szerintem szuper döntés volt a részemről, hogy végül ezt választottam (ezen kívül még egy too faced palettám van, ami hasonló minőséget képvisel), és már bánom, hogy a sok drogériás pénzszórás helyett rögtön nem ezzel kezdtem :(

lizavetta
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 1.

Vivienn05

2019. január 26.

Sosem volt még ilyen nagy palettám, főleg nem ilyen sokféle színnel. Akciósan sikerült megvennem a Morphe-től. A pigmentáltsága hihetetlenül jó, szépek és remekül eldolgozhatóak a színei. Jól kombinálhatóak a színek, maximálisan kihasználható a paletta nagyon jó minőségűek a festékek. Nem pereg le a szemem alá a festék, a matt színek egy kicsit porzanak, de ez egy kevés púderrel jól kezelhető.

Vivienn05
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 26.

HaziManka

2019. január 22.

Egyik legjobb palettám.Rengetegféle sminket lehet belőle készíteni, nagyon szépek a színei, jól blendingelhető, pigmentáltsága mind a mattoknál,mind a
shimmereknél szuper (utóbbiakat én főleg ujjal viszem a szemhéjamra).Szerintem egy alap darab.
Talán az egy kis hiányossága,hogy nincs benne tükör, de én ezt is megbocsátom neki :-D Ár/érték arányban nagyon megéri.

HaziManka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 22.

lovecreams

2019. január 22.

Álom. A pigmentáltság, a formula, a satírozhatóság, a tartósság, a színek.. soha többé nem nyúlok másik paletta után.

lovecreams
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 22.

Livi87

2019. január 10.

Tökéletes paletta!Gyönyörű,élénk,pigmentált színek.Tökéletes nappali és esti sminket is lehet vele készíteni.A színek könnyen satírozhatóak,összedolgozhatóak,és egész nap fennmaradnak a szemhéjon.Mióta megvettem csak ezt használom.

Livi87
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 10.

lexyweaver

Korcsoport: < 18
2019. január 9.

Gyönyörű színek, csodás sminkeket lehet vele készíteni.

lexyweaver
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. január 9.

Gyönyörű színek, csodás sminkeket lehet vele készíteni.

zsucci93

2019. január 3.

Imádom, nincsenek más szavak. Gyönrörű színek, jó minőség, könnyel eldolgozható, minden, amire szükségem van :)

zsucci93
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 3.

drz400

2018. október 24.

Minden nap használom. Körülbelül minden megvan benne ami kell (plusz van benne 2 árnyalat amiket nagyon jól lehet használni highlighterként is). Reggel ahogy kifestem vele magam este hazaesek 12 óra meló után, ugyanott és ugyanúgy áll mint ahogy azt reggel hagytam. Nagyon szép színei vannak, csodásan el lehet dolgozni, tart, szinte tökéletes.

drz400
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 24.

Hidratálók: Caprylyl Glycol

Kaolin 0 0