Morphe Brushes

Ár:   $38   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   56,2 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2018. november 16.

Ár:   $38
Kiszerelés:   56,2 g

35 matt, csillogó, szatén, fólia hatású és glitteres árnyalatot tartalmazó szemhéjfesték paletta, Jaclyn Hill amerikai YouTuber közreműködésével.

Ár: 13000 , Eladó: Doritaki96
Állapot: Használt állapot , Helyszín: Szeged , fizetés: Fizetés banki utalással, postával küldöm vagy személyes átvétel Szegeden
Ár: 10000 , Eladó: lizavetta
Állapot: használt, Helyszín: Szeged, fizetés: személyes, vagy előreutalás után posta/fox
_zsulu_

2019. szeptember 18.

Az egyik kedvenc palettám! Gyönyörű színek vannak benne, de amiért nagy kedvenc: minden szín és állag nagyszerűen működik. A mattotkat könnyű satírozni, nem foltosak, szépen pigmentáltak, a fényes színek pedig ujjal/nedves ecsettel gyönyörű intenzívek. Nagyon könnyű vele profi kinézetű sminket készíteni, szolidabbat és nagyon extrát is! Egy dolgot nem szeretek benne (és ez a legtöbb Morphe palettára igaz, főleg a régebbiekre), hogy ebbe is került sok nagyon hasonló árnyalat, amit ki lehetett volna váltani mással. Például lehetne benne több hideg/rózsás tónusú satírozó szín, a barnák közül nagyon sok ugyanúgy néz ki felkenve. Mindezt leszámítva abszolút megéri az árát!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 18.

szisz5

2019. szeptember 6.

Jó ideje megvásároltam ezt a palettát és valóban minden csupa szépet és jót el lehet mondani róla. Változatosak a színek, jól pigmentáltak, ár/érték arányban remek, mégis a várt "függőség" elmaradt, nem vált a kedvencemmé.
Ami nagyon zavar benne, hogy még a neutrálisnak, szürkésbarnásnak tűnő színek is nagyon erőteljesen sárga (már-már narancssárga) és/vagy bordós alaptónusúak (?!), ha nappali sminket készítek vele, és kisebb mennyiségben viszem fel, szinte csak egy narancsos/ bordós paca látszik. Más palettáknál (UD, ABH ilyesmit soha nem tapasztaltam).
Van egy-két korallos szín, amit nagyon kedvelek, de összességében alig használom, inkább az előbb említett palettáimhoz nyúlok. Fontolgatom, hogy megválok tőle.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 6.

Szanszi

2019. augusztus 12.

Gyönyörű ez a paletta. Kívül letisztult fehér színű,ezüst felirattal. Strapabíró karton csomagolása van bár tükör nincs benne, de én amúgy is a rendes nagyítós kozmetikai tükrömet használom, nekem nem gond. A színek erősen pigmentáltak, már inkább krémesek. Iszonyat tartós, a 40 fokban is a helyén marad a szemsmink. A kombinációk száma szinte végtelen. Szerintem bármelyik szemszínhez passzolnak a színek, de igazán a kék szeműeknek tuti befutó, rengeteg arany-réz-burgundi csodaszép szín van benne amelytől a kék szem szinte ragyog!!!
Egy pici negatívum: én is azt mondom, hogy mondjuk a két highlight közül az egyik helyett lehetne egy ilyen matt bőrszín, vagy egy matt világos taupe szín. Van azért benne 1-2 ami nagyon hasonlít egymáshoz.
De így is bátran ajánlom mindenkinek, én kb. 12 ezerért rendeltem a Morphe európai oldaláról ingyenes szállítással, 5 nap alatt meg is érkezett.
Álom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 12.

Álom!

Martika98

2019. május 6.

Nagyon vágytam erre a palettára, mivel sok jót hallottam róla, de kicsit féltem is tőle, mert nem egy drága dolog egyébként. Ahogy fejlődtem a sminkelésben, a Revolution palettákat kinőttem, és egyáltalán nem voltam már velük megelégedve, ezért egytől egyik elajándékoztam őket (volt 10 belőle). Ezt a csodát egy KM-es lánytól vettem, aki nagyon kedves és segítőkész volt, és igazából mikor átvettem szerelem volt első látásra. Még aznap kipróbáltam, és észrevehető volt a különbség. Azóta már rengeteg sminket készítettem vele, és nagyon elégedett vagyok. Én alá szoktam primerezni, és alapozni is világos korrektorral. A pigmentáltságát illetően hagy némi kivetnivalót maga után, de ha a legbénább szivacsos ecsetemmel viszem fel, akkor a világosabb színek is meglehetősen erősek, a többi színnel semmi baj. Kicsit pereg, ezért szem alá kell púderezni mindenképp, ha nem akartok nagyon idegesek lenni, amiért elrontjátok az összhatást. Nagyon tartós, egyáltalán nem csúszik el a nap folyamán és éles vonalakat is szépen lehet húzni vele. Imádom, nagyon szeretek vele dolgozni. Most beszereztem a JC palettát is, most érkezett meg, hamarosan arról is nyilatkozom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 6.

TaZsa

2019. április 13.

Boldog tulajdonosaként csatlakozni tudok az előttem szólókhoz, ami igazán egybehangzó és ez mindent elárul. Krémes, nem porzik, gyönyörű jól pigmentált színek. A Morphe oldalárol, Mo-ra ingyenes szállítással, Jaclyn kódját hasznalva kb. 15.000 volt. Brutálusan éri az árát.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. április 13.

Anett0721

2019. március 18.

Itt vettem újonnan egy kedves eladótól, gyűjteményem sokadik darabjaként. Ami megfogott benne, hogy nekem ez a paletta kell, a rendkívül guszta és letisztult külső és a színek elrendezése mellett, a róla olvasott rengeteg pozitív kritika.
A színek valóban krémesek, tartósak, csodás kombinációk születhetnek ha valaki kreatív. Külön tetszik, hogy "4 évszakos", azaz egy tavaszi rózsás, egy nyári türkizes, egy őszi mustársárga-bordó vagy egy téli bronzos-füstös smink is elkészíthető, ráadásul ezeknek számtalan variánsai. Azt mondom én is, amit már előttem is mondtak: kezdőknek is tökéletes és ha csak egy drágább palettába szeretne valaki beruházni, ez legyen az!

(matt csontszínt picit en is hiányolok, iletve egy matt taupe-ot is ha hidegebb sminkre vágyom, de ez nem rontja a megítélését.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 18.

Anheszenamon

2019. március 7.

Megjelenése óta nézegettem és áhítoztam eme gyönyörűség után, de valamiért ódzkodok a külföldi rendeléstől. Aztán imáim meghallgatásra találtak és egy nagyon kedves eladó jóvoltából hozzájutottam itt KM zsibin. (Imádom ezt a helyet) És hát igen! Mindent elmondtak már előttem, nem nagyon tudnék semmi újat hozzátenni. A paletta színei élőben még gyönyörűbbek, minden megvan benne amit egy sminkimádó csak kívánhat. Vagyis nem: egy matt csontszín azért hasznos lett volna, de nem panaszkodom. Ha csak egyetlen palettát kellene javasolnom bárkinek, akkor ezt mondanám. Vele megoldható egy teljesen szolid, natúr hétköznapi smink, de alkothatunk vibráló színes nyári kreációkat, drámai bordós árnyalatokat de még akár esti party sminket is. Tényleg végtelen a lehetőségek száma. És ami a legfontosabb, hogy elképesztő a színek minősége. A pigmentáltság hibátlan, némelyik fényes szín egyenesen krémes. Ezeket ujjal szeretem a legjobban felvinni, mert így a legintenzívebb a végeredmény. Minden szemsminkhez használok szemhéjbázist, így tényleg estig tart és nem kopnak meg a színek. Imádom a palettákat, mindig vágyom az újdonságokra, számomra újakat kipróbálni. Amit megunok vagy nem vált be, attól megválok, de vannak állandó darabjai a kollekciómnak, melyeket soha nem adnám tovább. És ő közéjük tartozik. Egy igazi kincs a kollekciómban. Mondom ezt úgy, hogy imádom a Nabla palettámat, az ABH-t és a Naked palettáimat is. Abszolút helye van köztük.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 7.

lizavetta

2019. február 1.

Hogy őszinte legyek, mivel rejtett szemhéjam van, sokáig nem igazán érdekeltek a szemhéjfestékek - helyesebben szólva, nem tudtam velük mit kezdeni, ugyanis a) nem sikerült normálisan felkenni őket, hiszen a normál szemformákra kitalált technikák rajtam nem működtek b) mivel súrlódik a két bőrfelület, ráadásul olajos bőrtípusom van, ha sikerült is valamit összehozni, az pár óra múlva kis csíkokban állt össze. Valamiért mégsem hagyott nyugodni a dolog, úgyhogy elkezdtem primereket használni (Catrice, Essence, Maybelline, Art deco, Milani alapokkal van eddig tapasztalatom, mind közül az utóbbi vált be leginkább és a maybelline), illetve feltúrtam az internetet hooded eye videók után kutatva - Wayne Goss, Lisa Elridge illetve Stephanie Lange videói elég sokat segítettek ezügyben. Végül szerettem volna magamnak egy normális palettát is: a Soft Glam, a Nabla Dreamy és eközött vacilláltam, végül a Nablát vásároltam meg, de fájó szívvel hamarosan túl is adtam rajta, mert - habár kiváló minőségű festékek voltak benne - úgy éreztem, ezt jobban ki tudnám használni a sok tutorial meg nagyobb színválaszték miatt, még annak ellenére is, hogy van benne néhány olyan festék, amit akkor se kennék a fejemre, ha fizetnének érte (pool party, twerk, creamscicle). Kalandos körülmények után végül sikerült megszerezni a palettát (rögtön kettőt is:)). Kezdjük ott, hogy a doboz hátulján virító Jaclyn Hill képe megtestesít kb. mindent, amit én sminkelés területén szeretnék állati messziről elkerülni (viaszbabává kontúrozott-highlighterezett arc, instaszemöldök stb). Ha túlteszi magát az ember az első sokkon, illetve azon, hogy nem jár tükör a palettához, akkor viszont ez egy remek paletta: többségében alap natúr barnás és rózsás árnyalatok, kiegészítve néhány extrémebb színnel a kísérletezőknek. Szerintem nagyon el van találva az arány mind a színeket, mind a finiseket illetően. A két első szín highlighterként is szuper. A 3 kedvencem a kis triumvirátus a jobb felső sarokban (arany-rózsaszín árnyalatok), de eszméletlen az alattuk lévő arany is (ujjal feltapogatva fóliás hatású). A legnagyobb meglepetés a két zöld árnyalat volt - illetve, hogy ezek működnek rajtam:D Egyedül egy hidegebb tónusú semleges barna színt hiányolok belőle. Amúgy könnyen satírozhatóak és pigmentáltak a festékek, bár színenként van némi eltérés. Megfelelő alappal gyakorlatilag 10-12 órát is kibír mozdulatlanul, ami az én szememen azért elég nagy szó - ahogy írtam, silányabb minőségű festékek gyakorlatilag 1-2 óra után eltűntek róla. Szerintem szuper döntés volt a részemről, hogy végül ezt választottam (ezen kívül még egy too faced palettám van, ami hasonló minőséget képvisel), és már bánom, hogy a sok drogériás pénzszórás helyett rögtön nem ezzel kezdtem :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 1.

Vivienn05

2019. január 26.

Sosem volt még ilyen nagy palettám, főleg nem ilyen sokféle színnel. Akciósan sikerült megvennem a Morphe-től. A pigmentáltsága hihetetlenül jó, szépek és remekül eldolgozhatóak a színei. Jól kombinálhatóak a színek, maximálisan kihasználható a paletta nagyon jó minőségűek a festékek. Nem pereg le a szemem alá a festék, a matt színek egy kicsit porzanak, de ez egy kevés púderrel jól kezelhető.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 26.

HaziManka

2019. január 22.

Egyik legjobb palettám.Rengetegféle sminket lehet belőle készíteni, nagyon szépek a színei, jól blendingelhető, pigmentáltsága mind a mattoknál,mind a
shimmereknél szuper (utóbbiakat én főleg ujjal viszem a szemhéjamra).Szerintem egy alap darab.
Talán az egy kis hiányossága,hogy nincs benne tükör, de én ezt is megbocsátom neki :-D Ár/érték arányban nagyon megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 22.

Hidratálók: Caprylyl Glycol

Kaolin 0 0