Moschino

Ár:   10 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Yolanda, az összetevőket feltöltötte: Varga Sándorné, Módosítva: 2017. augusztus 6.

Ár:   10 000 Ft
Lelőhely:   parfümériák, online

Kiadás éve: 2014

Illatcsalád: virágos

Fej: citromos granita, májusi rózsa, bazsarózsa

Szív: völgyi liliom, narancsvirág, jázmin

Alap: fehér uszadékfa, vetiver, ambroxan

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

Bonnieoo7

2021. október 6.

Az eredeti ár töredékéért jutottam hozzá bontatlan csomagolásban, így egyből ajándékba szántam Anyunak. Imádja, úgy láttam még most is tartogat belőle pár cseppet, annyira különleges illat. Tartósnak éreztem, gyakran megcsapott amikor viselte. Nem az a típusú illat, ami szembejön velünk bárhol. Mainak sem mondanám, nem is kimondottan nőies, de mégis érdekes, izgalmas. Gyönyörű az üvege, kupakja, azt hiszem Beyonce- t is inspirálta, mert a Rise hangsúlyos kupakja hasonló stílust kapott. Meglepett, hogy 2014 a kiadás éve, én 2-3 évvel később vásároltam. Egy nőismerősöm vette meg a másikat és a wc-be szánta illatosítónak 😵, én erre forgattam a szemem, aztán gondolom belátta, hogy ez nem az a kategória, így valakinek adta karácsonyi ajándék gyanánt. Nem mindenkinek való, többek között magamon sem tudom elképzelni, tudni kell viselni, szeretni.👑

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. október 6.

Timo6

2020. február 7.

Ma vettem őt! Első szimatra szerelem. A kis nivea parfüm illata, csak sokkal tartósabb. Ma fújtam magamra 2 órakor. Mentünk vásárolni utána. Közben végig kérdezgettem a párom hogy milyen az illat és hogy mennyire erős. Mindig ez volt a válasz. Az illat és az ereje is 10/9.
Most lassan 6 óra és még mindig ezt a választ kapom! Közben persze magától is megjegyezte hogy nagyon jó illatom van. Tehát mi szeretjük egymást és a párom is szeret minket együtt. Nálam nyerő! Komfort illat!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 7.

Bogi97

2020. január 20.

Nem a kedvenc illatom, ezért is van hogy kb 4 év alatt, még mindig nem használtam el :D :D
Ajándékba kaptam, úgyhogy nem volt pénz pazarlás, meg örültem is neki mert szép üvegbe volt meg minden de nekem nagyon átlagos kicsit ilyen pár ezer forintos parfümökre emlékeztet az illata, bár nem tudom hogy mennyibe került lehet hogy pont azért ilyen kis bóvli illat mert 2-3 ezer forintos parfüm, nem tudom tényleg , de akár mennyi is az ára nem venném újra :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 20.

RekaKrem

2019. január 19.

Nekem NAGYON tetszik! Majdnem egy-az-egyben RL Blue, tisztaság-és komfortillat egy kis fordulattal. Azt nem mondom h nem szintetikus, de tartós és nőies, csuklóvonzó (oda fújtam). Ebben az árkategóriában kiemelkedő számomra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. január 19.

Pupi1984

2018. augusztus 3.

Jujj, de dúrva! Brutàl! Tavaly 2000 Ft volt az 50ml-es kiszerelés a Marionnaudban! Épp fizettem, mikor a pulton volt belőle 3 db gyakorlatilag fillérekért! Tesztere már elfogyott, de az eladó meggyőzött, hogy ez a tuti! Mondom oké, ha nagyon nem lennénk harmóniában, majd ancimancinak lepasszolom! Fú ba....a kutya! Neki sem és nagyjából senkinek a környezetemben! Matrónáknak sem! Ezt az illatot esküszöm senkin sem tudom elképzelni! Pffff....nem jóóó illat! Rettenet! Borzalom! Maga a pokol! Te jó ėg! Aki megalkotta, az vagy sokat ivott, vagy szïvott vagy az ég sem tudja mit csinàlt, de orrban nem volt jelen!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 3.

benke767

2016. február 7.

Nem lesz nagy Ő a gyűjteményemben. Viszont egy kellemes citrusos, mimózás illat kerekedett ki belőle. Nem képviseli a mai cukorkás trendet, ami kiváltképp tetszik nekem. Nagy előnye még a tartóssága, amire nem lehet panasz. Tester formában jó árban hozzá lehet jutni a neten. Inkább a tavasz és a nyár lesz az ő időszaka.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. február 7.

szisz5

2015. január 16.

Szörnyűséges gyöngyvirágos-poros-púderes nagymama illat. Beleszagolni is csak 50 felett lenne szabad!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 16.

nyarigabi

2015. január 9.

Az új illatok közül a leggyengébb. A fejillata a klasszikus nivea krém, aztán egy kellemetlen virágos dezodorillat, két óra mùlva semmi, nem is baj.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 9.

senskin

2015. január 7.

Kölni. Ez jut róla eszembe. Húsvéti locsoló kölni, kedves tavaszi feelingje van, de semmi extra. Olyan émelyítő, hogy nem tudnám viselni. Tesztelni is meredek volt. Nem az én illatom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 7.

hagicica20

2014. december 14.

Kifújás után jobb ha az ember lánya nem nagyon szagolgatja minimum fél óráig. Tényleg olyan samponos jellege van. Szerintem a vetiver a gond fő okozója. Nélküle viselhető illat lenne, de így kap tőlem 4 csillagot, mert becsületére legyen mondva-tartós. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. december 14.

Hidratálók: Propylene Glycol

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Színező anyag. (Piros)