Moschino

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Lapo, Módosítva: 2019. szeptember 18.

Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Fejjegyek: bergamot, rózsaszín bors, körte, elemi fa illóolaj, szerecsendió

Szívjegyek: szegfűszeg, rózsa, magnólia, len

Alapjegyek: vetiver, szantálfa, kashmir, borostyán, sylkolide

Moschino Toy Boy EDP + D&G + Mercedes benz
Ár: Megegyezés szerint/ csere , Eladó: nyunyur
Állapot: Új és bontott is, Helyszín: Békásmegyer, fizetés: Banki átutalás

nyarigabi

2020. július 25.

Hű, ez nem egy tipikus férfiillat. Fűszeres, nagyon egyedi. Akinek jól áll, azon biztosan nagyot üt.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 25.

Lapo

2019. szeptember 28.

Nehéz komolyan venni az illatot, kézbe véve az üveget :D de próbáljunk elvonatkoztatni tőle..már csak azért is érdemes, mert bizony egy egész egyedi illatot sikerült összehozni a márkának.. én nem találkoztam még hasonlóval sem..Designer illat, nem több nem kevesebb, de ezt a szintet szépen hozza.. kicsit szintetikusnak hathat kifújást követően, de a fűszeres, körtés, rózsás illat nekem kifejezetten tetszik.. később a szegfűszeg is dominál és egész pikáns illat kerekedik belőle..nagyon érdekes, ezáltal megosztó tud lenni, de egy próbált feltétlen érdemes vele tenni, ha őszre keresel egy különleges, nem édes és az oud-ot is nélkülöző illatot.. imádni vagy utálni fogod.. Egész tartós és hatósugara is nagyon rendben van.. (talán érdemes a hatósugárból ismerkedni vele.. picit sok tud lenni közelről szimatolva) korrekt kis őszi illat ez, fiataloknak.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 28.