MosóMami

Ár:   1800 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   bioboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: helcsicsakegyvan, Módosítva: 2017. június 29.

Lelőhely:   bioboltok, online
Kategória:   Fürdőtermékek

Antiallergén, egzotikus kókusz illattal készült tusfürdő tápláló bio sheavajjal és kókuszvajjal.

Az EcoZ tápláló kókusz-shea tusfürdő sheavajjal és kókuszvajjal, lenyűgöző kókusz illattal készülő natúrkozmetikum, mely ZERO mennyiséget tartalmaz az alábbi kerülendő, máig kérdéses vegyi anyagokból: - Sodium Laureth/Lauryl Sulphate - PEG - Színező anyag - Allergén illatanyag - Szilikon, paraffin - Cocamide DEA.

Kitűnően lebomló kevés anionos tenziddel (a megfelelő tisztításért) és bőrkondicionáló- tisztító gyengéd cukortenzidekkel valódi élményé varázsolja a mindennapos tisztálkodást.

NGT

2019. augusztus 26.

Mivel az SLS miatt habzik egy tusfürdő, ebben pedig nincs (mivel méreg), nagy habzást nem kell tőle várni. Nekem ez nem is fontos, a tusfürdő pedig minden egyéb tekintetben tökéletes: nem szárít, kellemes az illata (uniszex), imádom, rengeteg flakonnal elhasználtunk már belőle. Sajnos az ára elég magas.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 26.

OKriszTina

2018. szeptember 16.

Az egyik legjobb tusfürdő! Habzást ne várj, de cserébe nem kell utána testápoló. Kellemes illata van, a bőrrel csodát tesz. Nálam 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 16.

alexandra326

2018. január 27.

Végre nem a megszokott mű-kókusz illat.:) Nagyon finom illata van, ami egy tusfürdőnél elsődleges szempont, ugye.:D Kevésbé habzik, mint az átlagos tusfürdők, de ez a mindenféle vegyi adalékoktól mentes termékek velejárója. Fürdőrózsával használva habosítható. Az illata sokáig megmarad, irritációt egyáltalán nem okoz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 27.

Ritus

2017. november 29.

Bár most épp elcsábultam egy illatosabb tusfürdőre, de szerintem visszatérek ehhez. Nagyon szeretni való, krémes, finom illatú és rendkívül jó összetevőkkel rendelkező tusfürdő. Elsőre fura volt, hogy nem habzik, de én ezt egy kicsit se bánom! Cserébe nem szárítja a bőröm. Egy kevés is elég volt, hogy végig mossam vele a testem, így nagyon sokáig elég volt. Bár az ára sokkal magasabb, mint egy sima, kommersz tusfürdőnek, de sokkal tovább tart, ha az embernek nincs ingerenciája a szokásos adagot kiborítani a tenyerébe egy tusolás alkalmával. Szóval újravevős!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 29.

helcsicsakegyvan

2017. július 19.

Nagyon jó kis tusfürdő, finom illata van és egész jól habzik is, pedig a folyós állaga miatt azt hittem először, hogy olyan lesz, mintha csak valami folyadékot maszatolgatnék magamon. Szóval kellemes volt a csalódás. :) Az illata miatt vettem meg, az ára miatt nem fogom rendszeresen újravenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 19.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate