Mother & Daughter

Ár:   4700 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: BTLaura, Módosítva: 2017. június 30.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Ultimatív hármas hatású arctisztítónk, make-up eltávolító, vitalizáló prémium kozmetikumunkat arcra és szemre ajánljuk. A benne található botanikus alapanyagok – aloe vera, shea vaj, árnika, továbbá MSM, tengeri só – természetes hatásának köszönhetően segíti megőrizni bőröd ragyogó, tiszta és természetes megjelenését. Javasolt minden bőrtípusra, főleg érzékeny bőrre!

foryoubeauty

2019. április 30.

Lassan fél hónapja kezdtem el tesztelni az M&D termékeit. Szépségipari dolgozóként fontos a bőröm és a komfortérzetem is. Nekem ez a termék egyenlőre nagyon jól bevált :) Kombinált napi használattal a legmakacsabb sminket is eltávolítja és utána puha érzésű a bőröm is. Ha nem is sminkelek akkor is használom reggel illetve este arcmosás előtt mert így duplán hidratáltnak érzem a bőröm. Nem okozott kiütéseket és az illatvilága is kedves nekem, tiszta érzést kelt. .Nem értek egyet az előttem szólókkal, ahány ember annyi típus, én személy szerint továbbra is használni fogom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 30.

mujerconfused

2019. február 3.

Már majdnem elfejtettem, hogy mennyire rossz volt ez lemosó-krém vagy mi, pixiben volt már jó régen. Se hidratálónak, se arctisztítónak nem ért semmit, talán tusfürdőnek használtam el.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 3.

BTLaura

2017. szeptember 22.

Drága, de legalább nem is használ. Így tudom összefoglalni. Mivel csak ritkán sminkelek, és akkor is keveset, azzal többé-kevésbé elboldogul.
A szememet kifejezetten irritálja, pedig nem gondolom, hogy extra érzékeny lenne!
Tényleg csak úgy lehet használni, ahogy a leírásban szerepel, mert sima vízzel lemosva még szárítja is a bőrt.
Illata nekem okés, állagával is is megbarátkoznék, ha jó lenne maga a termék, de nem az.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 22.

csill87

2017. augusztus 20.

Ud.: Gondolkodtam, hogy leírjam-e a véleményemet, mert egyrészt a magyar termékek általában közel állnak a szívemhez, másrészt pedig a rossz véleményt mindig nehezebb leírni, de olyan mérges vagyok most erre, hogy nem tudom megállni, hogy ne írjam le. Ma már annyi jó magyar márka közül választhatunk, hogy akinek ez fontos, az talál a piacon jó magyar terméket reális áron. De ez sajnos nem ilyen. Ráadásul általában mikor megveszek valamit, még ha előtte nem is "krémmániázom ki", hanem megveszem véleményolvasás nélkül, akkor is elmondhatom, hogy a drágább termékek jobbak, valóban többet kapunk általában a pénzünkért, az alsó polcokon csak a legritkábban találhatunk csodaszert. Éppen ezért már nagyon régen nem futottam bele olyan termékbe, amit nem tudtam volna elhasználni. De ez...ez úgy fog rámromlani szerintem, aztán majd egy év múlva kidobom. Olyan mintha nem szedne le semmit az arcomról, kár az időért, amit rá pazarolok. Ráadásul erről a termékről mindig az jut eszembe, hogy arany áron akarják eladni a sz.rt is. Elnézést, de tényleg. Pixiboxban volt, de ha pénzt adtam volna ezért, most sírnék. De a cég helyében tuti nem ezt raktam volna a dobozba, mert nem keltette fel az érdeklődésemet, hogy bármi mást kipróbálja tőlük. Szerencsére számtalan más kiváló magyar cég terméke közül választhatunk, már ha támogatni akarjuk a magyar gazdaságot.
Hozzáteszem, hogy sajnos nagyon érzékeny a bőröm, így könnyen észreveszem, ha egy termék nem minőségi, ugyanakkor a jó dolgokat is nagyon tudom értékelni. De ez a lemosó egy vicc. Rég nem találkoztam olyan termékkel, ami ennyire felbosszantott volna, mint ez.

Nagyon furcsa, túl folyékony állaga van. Az illatával nekem nincs bajom. Viszont nincs tiszta érzetem utána, olyan mintha nem csinálna semmit. Valahogy megpróbálom elhasználni, de nem lesz könnyű, nincs a bőrömnek jó érzése tőle. (ez az utolsó tudom, hogy furcsán hangzik, de aki igazán érzékeny arcbőrű az szerintem érti)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 20.

bélám

2017. augusztus 6.

Ez konkrétan semmire nem jó. Gondoltam okosabb leszek mint a használati utasítás és megpróbálom a hagyományos módon használni: víz, lemosó felken, vízzel leöblít, oszt csókolom. Csakhogy ez nem működik, szárazon kell használni és vattapamacssal letörölni.
Viszont semmit nem szed le... Kicsit koszos lesz a vatta. Szempillaspirál, tus, alapozó meg sem mozdul. Ergo utána megint arcot kell mosni, vagyis addig feleslegesen dörzsölgettem pluszban az arcomat vattakoronggal.
Érthetetlen számomra, h hogyan lehet egy ilyen "arcrisztítót" piacra dobni. Senki sem tesztelte előtte??? A kitalálójának leszedi a sminkjét?? És mivel a funkcióját nem látja el, honnan ez a pofátlan ár??

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 6.

Fiorentina

Korcsoport: >54
2017. július 21.

Kíméletes tisztító, jó összetevőkkel, de engem sem győzött meg. A magyar márka eddig próbált termékei közül ez az, amit biztosan nem vásárolnék meg.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. július 21.

My Molly

2017. július 1.

Első benyomás, hogy büdös. Mintha műanyag szaga lenne. Túl folyós, nem habzó arckrém textúrája van. Nekem nem vált be, és ahhoz képest amit produkál, még drága is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 1.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice
Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Panthenol, Cyanocobalamin (Vitamin B12), Tocopheryl Acetate

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Közönséges boróka olaj. A kozmetikumokban gyümölcsének és fájának a kivonatát és olaját egyaránt használják. A CosIng besorolása szerint a borók különféle formái illatanyagként használtak. A Wikipédia szerint a boróka gyógynövény és a boróka teának vizelethajtó, emésztést serkentő, vesekőoldó, epekőoldó hatása van.