Moyra

Ár:   490 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet feltöltötte: t.eszter004, az összetevőket feltöltötte: Sig, Módosítva: 2016. február 24.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Tartós körömlakk, finom, világos pasztell árnyalatokban. Selymesen csillogó felülettel, finom szemcséjű csillámmal.

6 árnyalatban kapható

Ad-Namah

2019. augusztus 21.

Nagyon szép színei vannak, 3-4 napig tartanak, több réteg kell, amíg fed, kb 3, de ettől eltekintve megéri megvenni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 21.

Fairy0124

2018. május 9.

Barackos árnyalatot kaptam ajándékba, enyhén arany csillogása van, ez is tetszik, pedig nem számítottam rá. Tartóssága 3-4 nap, de tovább is fent lehet, mert nem látszik a visszafogott szín miatt, ha kopik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 9.

PAncsi79

2018. április 7.

Több színt is megvásároltam belőlük, nagyon szép, csillogós ám mégis visszafogott színük van. Én főleg körömnyomdázás alá használom őket alapnak, két vékony rétegben nagyon szép fedést adnak.
Nyáron, barna bőr mellett pedig kifejezetten jól mutatnak a körmeimen.
Nagyon szeretem a Moyra lakkokat, jó áron jó minőségű és szép lakkokat kapunk (oké, nem csili-villi holos lakkok, de az áruk sem közelíti meg az indie márkák termékeit - és őszintén szólva én nem vagyok hajlandó több ezer forintot kiadni egy körömlakkért, inkább a nyomdázással teszem különlegessé a manikűröm)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 7.

Nyáron, barna bőr mellett pedig kifejezetten jól mutatnak a körmeimen.

PaNel95

2018. február 27.

A 371-es Anahel árnyalat van meg belőle.
Először csak rövid körmökre festettem fel, mert féltem, hogy áttetsző marad még 2-3 réteg után is (jártam már így már lakknál), és így nem lenne olyan zavaró a nem teljes fedés. Azonban szép telített színe van! Én 2 vagy inkább 3 vékonyabb rétegben viszem fel. Egységes színű és felszínű lesz a lakk, nem áttetsző, hanem valóban fehér alapon apró csillámok vannak benne. Gyorsan szárad és elég tartós.
Kicsit mattosabb/szatén fényű a végeredmény, amiben tündökölnek a csillámok. Én fedőlakkot nem mindig teszek rá, mert tetszik, hogy nem csillog az egész körömlakk, hanem csak a csillámok. Így sokkal jobban kitűnnek a lakkból.
Nem mertem több árnyalatot megvenni belőle, mert nem tudtam, hogyan fognak passzolni hozzám ezek a színek. (Sötétebb szín párti vagyok.) De szerintem ezek az árnyalatok mindenkinek jól állnak. Még tuti szerzek be belőle másik színt is!
Csillám nélküli sima fehér lakkban is elfogadnám!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 27.

A 371-es Anahel árnyalat van meg belőle.
Csillám nélküli sima fehér lakkban is elfogadnám!

AnnaR

2017. november 11.

Nagyon szép és tartós lakk. Egy homokszínű árnyalatban van meg, fedőlakkot használok, a végeredmény pedig tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 11.

Kise

2017. szeptember 20.

Könnyen felvihető, két vékonyabb rétegben kevés, vastagabb rétegben szépen fedő lakk. Aki szereti a majdnem mattra száradó arany csillámos végeredményt, nem fog csalódni. Én teszek rá fedőlakkot, így még elegánsabb hatású a fehér Anahel árnyalat. Tartós, olcsó, kedvencemmé vált..... Ennyit róla.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. szeptember 20.

Magnolieae

2017. augusztus 18.

371-es Anahel árnyalatot választottam. Elsőre egy barackosabb árnyalatot választottam, de az kifejezetten igénytelenül állt rajtam, ez viszont passzol a világos árnyalatú bőrömhöz. Szépen lehet vele dolgozni, megszokott Moyra minőség. Alapozó és fedőlakkal viszem fel. Egy több napos közös utazás alkalmával megkérdezték, hogy milyen lakkot használok, hogy ennyire tartós, esetleg gél lakk-e. Szerintem ez önmagáért beszél. A fürdőzést/áztatást is bírja egy darabig. Az ára is kedvező. Teljesen elégedett vagyok vele!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 18.

viviennoo

2017. július 2.

Szerelem ez a lakk kollekció! Én megvettem mindet, nagyon-nagyon tetszik. Így nyáron, barna bőrön iszonyú jól mutat. Én takarítóként dolgozom, és szinte az egész hetet kibírja! Bár ez minden Moyra lakkra jellemző, ha teszek alá egy áttetsző réteget

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 2.

Kedy

2017. június 26.

Kinéztem magamnak a webáruházban a Mihr-t, majd bementem a boltba, és a Nuriel jött haza velem, mert élőben úgy láttam, jobban illik hozzám. A lehető legjobb döntés volt, csodálatos ez a lakk, a színe, a fénye, a csillogása...fantasztikus! Azért a Mihr-ről se tettem le teljesen és biztos szerzek be többet is a kollekcióból, mert az egész gyönyörű! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 26.

egetoerika

2017. április 10.

Nyáron csodásan lesült csokibőr, és ez a lakk. Tökéletes. Alig várom, hogy 40 fok legyen. Jól eltalált kollekció, az már biztos!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. április 10.

Illatanyagok: Ethyl Acetate, Isopropyl Alcohol, Styrene, N-Butyl Alcohol
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, Red 6 / CI 15850, Yellow 5 Lake / CI 19140

Színezék. Piros.