Moyra

Ár:   690 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ciklon3, Módosítva: 2018. augusztus 14.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

"Hosszan tartó ragyogás, gazdag színek! Minden eddiginél csillogóbb felület és tartósság, mindez UV lámpa nélkül! A speciális alap-, szín- és fedőréteg hármasa biztosítja, hogy a manikűrünk tökéletes maradhasson akár egy teljes héten át. Használata és eltávolítása könnyed, akár a hagyományos körömlakké! A tökéletes manikűr mostantól nem álom!"

riatai

2020. április 18.

Hatalmas várakozás után óriási csalódás.... Alaplakkal és fedőlakkal együtt használva is csak másfél napot bírt rajtam, majd lepattogzott és kopott. A sima moyra lakkok legalább két napot bírnak. Sajnos a géllakot nem bírom allergia miatt, így töretlenül keresem a sima lakkok közül a legtartósabbat.... Nem ő az..... Mindemellett a fedése sem a legjobb. Bár gondolom a színtől is függ, ebből kellett a 3 réteg. :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. április 18.

Ad-Namah

2019. szeptember 3.

Egy hét után nyugodtan el merem mondani a tapasztalataimat. A körmöm két ujjamon hosszában csíkos, ahol menetrendszerint minden 1 mm hosszabb részen lemezesedik a köröm, és ezen semmi nem segített, pedig van itthon 5 fajta köröm erősítő. Megvettem az everlastbol a hidratáló kék színűt, és eddig nagyon úgy néz ki, hogy azon az ujjamon, ahol még nem kezdett el a novessel lemezessé válni, ott szét sem vált, a másik körmöm pedig nem tört le, habár lemezes, de hátha lenoves után nem lesz az. Ezen kívül van 3 színem, szürke, fekete és nude (05), a feketét és a szürkét nyomdáztam szombaton, ma kedd van, és habár kopott, de nem törtek le belőle darabok, nekem négy nap is rekord, mert a moyra átlagos lakkjai 2-3 napig bírják, ami valszeg nem a lakk, hanem a hajlékony, gyenge és toredezo körmöm hibája. A sima top coat-ot vettem ami átlátszó, nagyon gyorsan szárítja az összes réteget, kb 15 perccel lakkozás után nadrágot lehet gombolni vagy párnára lehet nyomni a körmöt, stb. Öt perc még elég kevés, de 15 pont elég. A sötét szinekbol egy réteg elég, de a szürke és más lakkokból kettő kell. Nekem ötös, szubjektív ítélet szerint.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 3.

TheNancy07

2018. november 8.

Számomra a moyra a legjobb körömlakk! A csomagolása nagyon kis elegáns, igazán bájos az ekkora dobozból kiszedni az üvegcsét. :) Aránylag gyorsan szárad, praktikus vékony ecset, nem lesz csíkos a körmöm és kettő réteggel fedőlakk nélkül 4-5 napot lepattogás nélkül kibír a körmömön.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 8.

Ciklon3

2018. szeptember 17.

A 28-as neon pink kb. 2-3 rétegben fed, szatén-matt, apró csillámokkal. A 13-as türkiz kék mattra szárad, 2 rétegben ok. A 16-os szürke fényesre szárad. A 27-es neon barack mattra szárad, és nagyon gyenge a fedése, kb. 3 rétegben jó. Közös tulajdonságuk, hogy villámgyorsan száradnak. Kb. 1-2 perc. Ez minden színre igaz. A tartósságuk fedőlakkal növelhető. A szürke a legpigmentáltabb

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 17.

jeva72

2018. szeptember 16.

Az everlast egyelőre tūlzásnak tűnik, nekem talán a moyra gel look is jobban tartott ettől.
Rengeteg a szinválaszték, de megtévesztő a kis papírdoboz, ki kell bontani a szint és megnézni az üvegben!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. szeptember 16.

Fairy0124

2018. augusztus 23.

Én csak az alap és fedő lakkját vettem meg, a kettő közé általában Moyra Gel Look lakkot kenek. A lábamon Avon lakkal 3 (!) hétig fent volt és lenőtt, ezért mostam csak le. Kezemen nagyobb igénybevételnek van kitéve, de a 3 napot nekem is szépen bírta még eddig, elgyengült körmön. Most egészségesek, meglátjuk hogy működik majd... Nem bánnám, ha kiválthatnám vele a géllakkozást, mert a géllakk nagyon szép, de nekem másfél hét után már csúnya a lenövésem, és utálom eltávolítani. Na most ha csak 5-6 napot bírna egy lakk, akkor már jól járnék. Egyenlőre 4 csillag :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 23.

Sheila

2018. augusztus 23.

Egy szép, neon korall színt vettem meg belőle a hozzá tartozó alap-és fedőlakkal. Így a három együtt került 2070 Ft-ba, de nyilván utóbbi kettőt csak egyszer kell beszerezni (vagy ha elfogy). A szín nagyon szép, bár a fedése nem tökéletes, minimum kettő, de akár három réteg is kellhet a teljes fedéshez. Viszont szépen terül, nem csíkoz, a festék állaga zselészerű. Száradás közben lemattul, de úgyis jön rá a fedő lakkja, ami viszont nagyon szép fényt ad neki. Aránylag gyorsan szárad, bár én minden lakkozát száradás gyorsítóval fejezek be (most épp az essence száradásgyorsító cseppjével). Teljes hétig még nem volt rajtam (mert másik színt kentem fel), de 3 napig hibátlanul bírta. Ár-érték arányban tökéletes, tud annyit mint a hasonló típusú gél hatású lakkok, és szép színekben is kapható. Lehet hogy veszek még több színben is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. augusztus 23.

Illatanyagok: Ethyl Acetate, Acetil Tributyl Citrate, Isopropyl Alcohol, Styrene, N-Butyl Alcohol
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, Red 6 / CI 15850, Ci 11680, Ultramarines, CI 77499

Színezék. Piros.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.