Moyra

Ár:   400 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet feltöltötte: jeva72, az összetevőket feltöltötte: katalinmester13, Módosítva: 2018. május 25.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Moyra Gel Look Körömlakk+Lovely sz.spirál
Ár: 800.-/2 db. , Eladó: fagas
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: személyesen Bp-en a Duna Plaza-nál, vagy előreutalás után ajánlott postával + p.költséggel küldöm

vocy

2020. október 15.

Számomra valahogy nem igazán jött be. A krémmánia boxban kaptam meg, ki is próbáltam. Mivel a rózsaszín lett az enyém és nem akartam túl élénk színt csak 1 rétegben kentem fel. Hamar szárad, de másnapra már lekopott a körmöm végéről. Nem csodát vártam, de azért 1 napnál hosszabb kopási időt, főleg, hogy semmi extrémnek nem volt kitéve.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 15.

fancsi_921230

2020. október 14.

Nagyon szeretem őket, fedőlakkal napokig tartósak, gyönyörű színekben elérhető termék! Nekem gyorsan megszáradt és a sötétebb rózsaszínből egy réteg is teljesen elég volt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 14.

pacsalia

2020. szeptember 27.

Nem értem ezt az iszonyat sok jó véleményt. Ez a leggázabb legótvarabb körömlakk amit valaha próbáltam. Alap és fedőlakkal, zsírtalanítással kb 20percet bírt a körmeimen és már elkezdett lepattogni a végéről... Kész vicc! Hiába olcsó ha egy rakás sz+r.... nem jól terül, nem fed, foltos, hamar kopik, lassan szárad, nyúlós folyós takony, még órákig felgyűrődik fedőlakkal is és anélkül is... Más körömlakkok így 5-6 napokig bírják felpattogás nélkül, ez meg max fél órát.... :/ ma pepecseltem 1 órát vele hogy 2 rétegben szépen feltegyem , még 30percet szárítottam miniventilátorral, és kb holnap moshatom is le, mert már most rohadt igénytelenül néz ki..
Úgy felbosszant minden egyes alkalommal hogy ott tartok hogy kidobom a kukába az összes moyra gel look lakkomat.. nagyjából semmit nem érnek. Fulllll pénzkidobás!!!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 27.

gabika23

2020. augusztus 9.

Nekem a Moyra körömlakkok nagyon beváltak, legtartósabb és az árnyalatai is gyönyörűek. Majdnem olyan tartós, mint a gél lakk ha teszek alá bázist és a tetejére fedő réteget. Az ára pedig kiváló. Nekem csodaszer!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. augusztus 9.

bernadettu

2020. augusztus 9.

Egy sárga (931), egy fényes zöld (967), egy rózsaszín (992) és egy menta színű (997) van meg.
Két rétegben fednek, a rózsaszín a kedvencem pedikűrként, olyan napbarnítottnak tűnik tőle a bőröm.
Nekem jobban beváltak mint az Essence lakkok, jobban kézre esik az üveg és tárolni is könnyebb őket.
Alap és fedő lakkal nekem 4-5 napot bírnak.
Egyetlen negatívum hogy a nagyobb drogériákban nem kapható, de emiatt pontot nem vonok le.
A rózsaszínt szerintem újra fogom venni és kipróbálok új színeket is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 9.

Alap és fedő lakkal nekem 4-5 napot bírnak.
A rózsaszínt szerintem újra fogom venni és kipróbálok új színeket is.

MesMess

2020. július 6.

OPI és Essence mellett a Moyra lakkok váltak be nekem. Jól fednek, gyorsan száradnak, fedőlakkal együtt hasznàlva átalg 3 napot pattogzás és kopás nélkül kibír. Nagy színválaszték, jó ár.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 6.

vikimaja

2020. június 21.

Két csillámosat vettem meg (940 Audrey, 939 Avril) és mindkettővel meg vagyok elégedve. Három éve(!!) vettem őket, de még mindig nem száradtak be. Mielőtt használnám őket fel szoktam vinni egy sötétebb színt egy rétegben és úgy egy hétig bírja. Fedőlakkot mindig használok, mert úgy szebben kijön a csillogása.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 21.

Fehereszti

2020. május 27.

Csak a fehér színt ne vegyétek meg soha! Óriási csalódás. Eddig egészen beváltak a Moyra lakkok, de ez borzasztó. Úgy folyik mintha víz lenne, emiatt lehetetlen normálisan lakkozni vele, folyik mindenfelé, és már fedőlakk nélkül az első nap felpattogzott, mintha kb 2 hetes lenne. Szörnyű. 2 nap után lemostam. 🙈

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 27.

Etta22

2020. március 21.

Az egyik legjobb ár-érték arányú körömlakk szerintem. Nem kell tőle csodákat várni, de amiket vettem egészen jól pigmentáltak voltak. 2 napot kibírtak lepattogás nélkül, ami nálam nagy szó. Negatívum, hogy talán kicsit egysíkú a színkínálat, lehetne benne 1- izgalmasabb szín is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 21.

papillonlepetit

2020. február 2.

A kedvenc körömlakk márkám. Az ára nagyon pénztárca barát és roppant hosszan tartó. Sokféle, gyönyörű színekben kapható és nagyon szép, egységes felületet eredményez már egy réteg felfestésével is. Csak ajánlani tudom mindenkinek, főleg úgy, hogy ez a termék a bizonyíték arra,hogy ami többe kerül, nem feltétlenül tart tovább vagy minőségibb. Nem kell kiadni több ezer forintot egy nevesebb márkáért, ami már a 2. nap képes lepattogzódni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 2.

Illatanyagok: Ethyl Acetate, Isopropyl Alcohol, N-Butyl Alcohol
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, Ferric Ammonium Ferrocyanide / CI 77510, Yellow 5 Lake / CI 19140, CI 42090

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.