Moyra

Ár:   400 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet feltöltötte: jeva72, az összetevőket feltöltötte: katalinmester13, Módosítva: 2018. május 25.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Ár: 300 Ft/ db , Eladó: Zoe444
Állapot: új, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel Újpesten lehetséges.Postázom is, a postaköltség a vevőt terheli.
papillonlepetit

2020. február 2.

A kedvenc körömlakk márkám. Az ára nagyon pénztárca barát és roppant hosszan tartó. Sokféle, gyönyörű színekben kapható és nagyon szép, egységes felületet eredményez már egy réteg felfestésével is. Csak ajánlani tudom mindenkinek, főleg úgy, hogy ez a termék a bizonyíték arra,hogy ami többe kerül, nem feltétlenül tart tovább vagy minőségibb. Nem kell kiadni több ezer forintot egy nevesebb márkáért, ami már a 2. nap képes lepattogzódni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 2.

fruzskai

2020. január 25.

Nem vagyok biztos benne, hogy hány csillagot érdemel ez a körömlakk. Vannak a kicsit sűrűbb, jobban fedő, és az eléggé híg, szinte alig látszó kategóriák. Ezen kívül van amelyiknek (még, gondolom) az a (nekem) irreálisan hosszú ecsetje van, illetve a kezelhető, ésszerűen rövid ecsetes. Ha azt nézem hogy van egy rövid ecsetű, sűrűbb lakk, akkor 5*, ha a másik végletet akkor 2*. Nem a legtartósabb, pedig fedőlakkal használom, de ez is adott körömlakkfüggő bizonyos szinten. Összességében egy közepes- jó körömlakk, a sötétebb színeit sokkal jobban szeretem, ha csak az lenne, kiválónak tartanám. A színek egyébként nagyon szépek, nagy a válszték és aránylag gyorsan megszárad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 25.

Audry1

2019. szeptember 21.

A Moyra márka gél lakkjait jobban szeretem, mint a sima változatokat, mert gyorsabban száradnak. Talán kicsit jobban is fednek, elég belőlük egy réteg is. A színük tartós, bár a napi használatbavétel miatt (és körömminőség sajnos) hamarabb lepattognak a körömlakkok, ez nem a lakk hibája, így nem vonok le érte csillagot. Sok színben is kaphatóak, lehet válogatni és árban verhetetlenek! Szinte az összes körömlakkom Moyra márka és bármilyen szín is az elképzelésem, biztosan lehet kapni. Kedvenc körömlakk márkám! Egyértelműen 5 csillag! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 21.

Ad-Namah

2019. szeptember 14.

Kb azóta használok moyra lakkokat amióta a cég megvan (előtte Aden lakkok voltak csak a profuljukban, de a cég ketté vált és megalakult az aden külön és a Benevia), és a lakkok minősége attól függ, milyen a szín, mennyire csillámos vagy pigmentált, van ami tényleg gél sűrűségű és pigmentált, van olyan amiből öt sor kell és akkor fedi csak el a köröm fehér részét. Nem lehet sosem tudni melyiket fogja ki az ember, a köröm minták a honlapon csalókák, biztos vagyok benne, hogy nem egy rétegben lakkozták őket, így a legtöbb mikrocsillámos lakkokban kevés a pigment és nagyon átlátszó a lakk, csak más lakk fölé lehet kenni. Ilyen a pl. a Mia nevű lakk, az aqua jeans gél lakkok nagy része, a glamour lakkok és Angel lakkok is. A moyránál van a legnagyobb lakk és kiegészítő választék a magyar márkák közül, és nagyon sokat fejlődtek, de vannak a lakkoknak gyengeségei. Ha már Moyra, akkor Everlast lakkok és kiegészítők. A nyomdalakkjai tökéletesek, de van amit nem találnak el a gél lakkjaikban.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 14.

Teokleia

2019. augusztus 11.

FANTASZTIKUS árnyalatokban kapható, csak ezért ötöt érdemelne már! Gyönyörű multikrómok (pl. Annabell, Avril), shimmerek (pl. Nathalie), és külön kiemelendőek az arany csillámos árnyalatok, mint a Johanne és a Leona. A krémekkel nem vagyok eddig megelégedve, mind csíkoz és ha egyenletes, vékony rétegekkel akarok dolgozni, három fed csak. Az ecseteket nem értem, néhány irreálisan rövid, mások közel használhatatlanul hosszúak, de nincs több panaszom, őszintén ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 11.

Kamea

2019. június 25.

Több gyöngyházfényű árnyalatom van belőle és szeretem mind. Tartós, könnyű a felvitel, gyorsan szárad. Nagyon jó minőség, az árához képest pedig bőven túlteljesít!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. június 25.

KorinLilla

2019. június 25.

Nagyon szeretem a Moyra lakkjait, de azt tapasztaltam, hogy nem egyforma minőségűek. Legalább tíz különböző árnyalatom van belőle, és egy-két példányt leszámítva, mindet imádom. Külön szívfájdalmam a 963-as Marine szín, ami az üvegben gyönyörű, de borzasztóan nehéz felvinni.
Öt csillagot adok neki, mert a legtöbb szín tényleg szuper és tartós, hatalmas a választék, és jutányos áron kapható.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 25.

szanii

2019. június 22.

Ez egy igazi klasszikus, 919es van meg, szép szín, 2 rétegben szuper a lábkörmeimre. Tartós, árban verhetetlen.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 22.

Kittyki

2019. június 17.

946, 971, 924-es színek vannak meg. Nagyon szépen fednek, de inkább 2 rétegben az igaziak.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 17.

Briluca

2019. április 7.

A moyra körömlakkjaim a legtartósabbak ,akár 2 héti is fent marad szépen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 7.

A moyra körömlakkjaim a legtartósabbak ,akár 2 héti is fent marad szépen.

Illatanyagok: Ethyl Acetate, Isopropyl Alcohol, N-Butyl Alcohol
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, Ferric Ammonium Ferrocyanide / CI 77510, Yellow 5 Lake / CI 19140, CI 42090

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.