Moyra

Ár:   400 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Moyra márkaboltok, Rossmann, fodrászkellékes, kisebb üzletek   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: jeva72, az összetevőket feltöltötte: katalinmester13, Módosítva: 2018. május 25.

Lelőhely:   Moyra márkaboltok, Rossmann, fodrászkellékes, kisebb üzletek
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

kuszkusz17

2024. január 28.

Kb. 5 évig körmöshöz jártam, erősített géllakkot csináltattam mindig. Már a 2. hét végén látszott a lenövés, de sokszor előfordult, hogy egyszerűen leesett az egész a saját körmömről, vagy letöredezett innen-onnan, máskor matricaként lehúztam az egész lakkot. Keveseknek adatik meg, hogy kéthetente elbandukoljon a körmöshöz, én biztos nem tartozom közéjük, ezért visszatértem a hagyományos lakkozáshoz. 11 db tulajdonosa vagyok, mindegyik világos árnyalat, némelyik picit csillámos. Nekem 5-6 napig meg sem moccannak, utána már látható a végeken némi kopás, de az is igaz, hogy rövidek a körmeim. Van egy kb. 5 éves darabom, azt hittem, kukázni kell, de azon kívül, hogy haloványan érezni lehet a besűrűsödést (amin lehet segíteni), semmi baja. Önmagától is gyorsan száradó lakkok, a Pupa körömlakkszárítója pedig csodákat tesz. Szeretem a Moyrakat, mondhatni, hogy jelenleg is röhejes áron lehet hozzájutni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2024. január 28.

Puskanett

2023. január 19.

Elsősorban a színe fogott meg, de használat után a minősége is meggyőzött. Többfajta színt is fogok vásárolni belőle.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2023. január 19.

NovErke

2023. január 19.

Egy kékes-türkizes árnyalatú van meg belőle, annyi a hibája, hogy más lakkokhoz képest gyengén fed. Az első réteg még áttetsző volt, a másodikat már el tudtam rajta úgy oszlatni, hogy szép legyen, de igazán jó 3 rétegben lenne, csak annyi türelmem nincs 😁 Ez viszont már nem a lakk hibája, gyorsan szárad. Szerintem elég tartós is. Nekem így teljesen megfelel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. január 19.

tátombák

2022. január 20.

2 nude árnyalat az enyém, mindkettőt nagyon szeretem. 2 rétegben szoktam felkenni, 1 hetet nagyjából kibírnak. Ár/érték arányban teljesen rendben van, biztos fogok még venni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 20.

dunaimano

2021. november 8.

KM dobozos Moyra lakkom van, egyébként nem szoktam tőlük sima körömlakkot vásárolni (csak nyomdalakkot és nyomdalemezt). Egy furcsa, mentánál kicsit erősebb és melegebb zöldes árnyalatom van. Sajnos nem fed egységesen, 2-3 réteget fel kell vigyek belőle. Tartóssága átlagos, alappal és fedőlakkal jól bírja, pár napig hibátlan, de nálam 4-5 napnál tovább nem bírja ez sem. Mondjuk én mosogatok, takarítok, stb., nem óvatoskodom a körmeimmel. Géllak hatást nem vettem észre. Annyira nem győzött meg, hogy most más színeket is be akarjak szerezni, inkább az egynek jó kategória.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 8.

urania24

2021. augusztus 5.

Általában nyomdalakkokat szoktam venni Moyrától és azokkal elégedett vagyok, viszont mivel próbálok leszokni a géllakozásról, gondoltam miért ne. Kellemesen csalódtam! Szép egyenletes felület, tartós. A színválaszték miatt vonok le, valahogy nem annyira tetszenek, nekem túl élénkek, nem érdekesek és alig vannak kékes-zöldes árnyalatok... bocsi Moyra "it's not you, it's me"

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. augusztus 5.

adriennf28

2021. július 16.

A legjobb körömlakkok. Mivel a kezeimmel körmöshöz járok,ezért a lábamon használok csak körömlakkot, a Moyrától már számtalan színt próbáltam. Mindegyikkel meg vagyok elégedve, rendkívül tartósak, hetekig bírják, abszolút nem pattognak le és nagyon gyorsan száradnak. A szín mellé használok fedőlakkot is. Bármilyen színből elég 1-2 réteg, szuperül fednek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 16.

Fancsy

2021. június 28.

Kedvenc körömlakk márkám! Nagy színválaszték, olcsó, tartós, jól fed, szuper!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. június 28.

Kedvenc körömlakk márkám! Nagy színválaszték, olcsó, tartós, jól fed, szuper!

x

2021. április 7.

Egy vidám sárga színűt vettem. A pozitívuma ezen kívül még az, hogy gyorsan szárad, viszont egy rétegben csíkos, rosszul terül, ronda, egyáltalán ahhoz, hogy csíkosan elterüljön, vastagabb adagot kell felvinni. Két rétegben tűrhető, de nem tökéletesen egyenletes. Tartóssága közepes, nem rossz, nem jó. Ha legalább két rétegben szép lenne, simán megadnám a három pontot.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 7.

Csokiskeksz

2021. január 21.

Tényleg géllakk-szerű körmöket lehet vele készíteni! Tőlem már többen kérdezték, hogy ki a körmösöm. Mindig meglepődnek, mikor elmondom, hogy otthon festem őket, ráadásul egy párszáz forintos körömlakkal. :)
Alap- és fedőlakkal nekem akár másfél hétig is bírják, pedig sokat "áztatom" őket a házimunka során. Sok szín megvan már belőle, de a rózsaszínes-nude árnyalatok tapasztalatom szerint a legtartósabbak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 21.

Alkoholok: Isopropyl Alcohol
Illatanyagok: Ethyl Acetate, Isopropyl Alcohol, N-Butyl Alcohol
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, Ferric Ammonium Ferrocyanide / CI 77510, Yellow 5 Lake / CI 19140, CI 42090

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Intenzív, sötétkék színű, sminkekben használt szervetlen pigment.