Moyra

Ár:   400 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet feltöltötte: jeva72, az összetevőket feltöltötte: katalinmester13, Módosítva: 2018. május 25.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Moyra Körömlakk csomagban
Ár: 1500 , Eladó: betbri
Állapot: Hasznalt, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel megbeszélés szerint, nem postázok
Ár: ingyen elvihető , Eladó: Klajdi
Állapot: Párszor használt, Helyszín: Budapest , fizetés: Személyesen adom Budapesten
Ad-Namah

2019. szeptember 14.

Kb azóta használok moyra lakkokat amióta a cég megvan (előtte Aden lakkok voltak csak a profuljukban, de a cég ketté vált és megalakult az aden külön és a Benevia), és a lakkok minősége attól függ, milyen a szín, mennyire csillámos vagy pigmentált, van ami tényleg gél sűrűségű és pigmentált, van olyan amiből öt sor kell és akkor fedi csak el a köröm fehér részét. Nem lehet sosem tudni melyiket fogja ki az ember, a köröm minták a honlapon csalókák, biztos vagyok benne, hogy nem egy rétegben lakkozták őket, így a legtöbb mikrocsillámos lakkokban kevés a pigment és nagyon átlátszó a lakk, csak más lakk fölé lehet kenni. Ilyen a pl. a Mia nevű lakk, az aqua jeans gél lakkok nagy része, a glamour lakkok és Angel lakkok is. A moyránál van a legnagyobb lakk és kiegészítő választék a magyar márkák közül, és nagyon sokat fejlődtek, de vannak a lakkoknak gyengeségei. Ha már Moyra, akkor Everlast lakkok és kiegészítők. A nyomdalakkjai tökéletesek, de van amit nem találnak el a gél lakkjaikban.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 14.

Teokleia

2019. augusztus 11.

FANTASZTIKUS árnyalatokban kapható, csak ezért ötöt érdemelne már! Gyönyörű multikrómok (pl. Annabell, Avril), shimmerek (pl. Nathalie), és külön kiemelendőek az arany csillámos árnyalatok, mint a Johanne és a Leona. A krémekkel nem vagyok eddig megelégedve, mind csíkoz és ha egyenletes, vékony rétegekkel akarok dolgozni, három fed csak. Az ecseteket nem értem, néhány irreálisan rövid, mások közel használhatatlanul hosszúak, de nincs több panaszom, őszintén ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 11.

Kamea

2019. június 25.

Több gyöngyházfényű árnyalatom van belőle és szeretem mind. Tartós, könnyű a felvitel, gyorsan szárad. Nagyon jó minőség, az árához képest pedig bőven túlteljesít!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. június 25.

KorinLilla

2019. június 25.

Nagyon szeretem a Moyra lakkjait, de azt tapasztaltam, hogy nem egyforma minőségűek. Legalább tíz különböző árnyalatom van belőle, és egy-két példányt leszámítva, mindet imádom. Külön szívfájdalmam a 963-as Marine szín, ami az üvegben gyönyörű, de borzasztóan nehéz felvinni.
Öt csillagot adok neki, mert a legtöbb szín tényleg szuper és tartós, hatalmas a választék, és jutányos áron kapható.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 25.

szanii

2019. június 22.

Ez egy igazi klasszikus, 919es van meg, szép szín, 2 rétegben szuper a lábkörmeimre. Tartós, árban verhetetlen.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 22.

Kittyki

2019. június 17.

946, 971, 924-es színek vannak meg. Nagyon szépen fednek, de inkább 2 rétegben az igaziak.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 17.

Briluca

2019. április 7.

A moyra körömlakkjaim a legtartósabbak ,akár 2 héti is fent marad szépen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 7.

A moyra körömlakkjaim a legtartósabbak ,akár 2 héti is fent marad szépen.

dorilepke

2019. április 2.

Imádom. Ár/érték arányban verhetetlen. Ha rákenem a Gel Look fedőlakkot, akkor 6-7napot kibír. Gyorsan szárad, szépen fed, nem egy géllakk, de azért csillog. A 2-3000Ft-os lakkokat kenterbe veri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 2.

hadri

2019. március 28.

901 Sophie árnyalatot vettem meg. Felkenve a körömre, köszönő viszonyban sincs avval a színnel, mint amilyen az üvegben. Egy rétegben szinte nem is látszik. Nem lenne baj, ha több rétegben kellene felvinni a kívánt szín eléréséhez, de 100 év se lenne elég ahhoz, hogy végre megszáradjon. Minimum 15 percet vártam a 2. réteg felvitele előtt és miután felvittem a 2. réteget (még így se adott normális fedést, mert még áttűntek a körömvégek), utána is vártam újabb kb. 15 percet, de még ennyi idő eltelte után is kenődött, maszatolódott. Nem kínlódtam vele tovább, lemostam, a körömlakk pedig ment a kukába.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 28.

MissNickole

2019. március 26.

Ár/érték arányban tutira verhetetlen, ha lakkozás előtt átkenem a körmömet 20%-os ételecettel, akkor még "tartós is". Sajnos a fedés, száradás, tartósság és csillogás nagyon árnyalat függő, jó lenne, ha a teljes készlet ugyanolyan jó minőségű lenne, mint 1-2 szín. A legjobb viszont, hogy ha nem tetszik egy árnyalat vagy nem vált be, maximum pár 100 Ft-ot dobok ki, ez egy 10.000 Ft-os lakknál (chanel) sokkal bosszantóbb....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 26.

Illatanyagok: Ethyl Acetate, Isopropyl Alcohol, N-Butyl Alcohol
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, Ferric Ammonium Ferrocyanide / CI 77510, Yellow 5 Lake / CI 19140, CI 42090

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.