Moyra

Ár:   400 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Moyra márkaboltok, Rossmann, fodrászkellékes, kisebb üzletek   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: jeva72, az összetevőket feltöltötte: katalinmester13, Módosítva: 2018. május 25.

Lelőhely:   Moyra márkaboltok, Rossmann, fodrászkellékes, kisebb üzletek
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Ár: 250 ft/db , Eladó: izsuzsi
Állapot: egyszer-kétszer használtak, Helyszín: Bp, fizetés: utalás után postán maradó
Moyra Gel Look Körömlakk Panka
Ár: 400 , Eladó: hefs
Állapot: Párszor próbált (képen látni, hogy meddig van benne), Helyszín: Budapest, XIV.kerület, fizetés: Személyes átvétel lehetséges, de Foxpost is megoldható.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

dunaimano

2021. november 8.

KM dobozos Moyra lakkom van, egyébként nem szoktam tőlük sima körömlakkot vásárolni (csak nyomdalakkot és nyomdalemezt). Egy furcsa, mentánál kicsit erősebb és melegebb zöldes árnyalatom van. Sajnos nem fed egységesen, 2-3 réteget fel kell vigyek belőle. Tartóssága átlagos, alappal és fedőlakkal jól bírja, pár napig hibátlan, de nálam 4-5 napnál tovább nem bírja ez sem. Mondjuk én mosogatok, takarítok, stb., nem óvatoskodom a körmeimmel. Géllak hatást nem vettem észre. Annyira nem győzött meg, hogy most más színeket is be akarjak szerezni, inkább az egynek jó kategória.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 8.

urania24

2021. augusztus 5.

Általában nyomdalakkokat szoktam venni Moyrától és azokkal elégedett vagyok, viszont mivel próbálok leszokni a géllakozásról, gondoltam miért ne. Kellemesen csalódtam! Szép egyenletes felület, tartós. A színválaszték miatt vonok le, valahogy nem annyira tetszenek, nekem túl élénkek, nem érdekesek és alig vannak kékes-zöldes árnyalatok... bocsi Moyra "it's not you, it's me"

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. augusztus 5.

adriennf28

2021. július 16.

A legjobb körömlakkok. Mivel a kezeimmel körmöshöz járok,ezért a lábamon használok csak körömlakkot, a Moyrától már számtalan színt próbáltam. Mindegyikkel meg vagyok elégedve, rendkívül tartósak, hetekig bírják, abszolút nem pattognak le és nagyon gyorsan száradnak. A szín mellé használok fedőlakkot is. Bármilyen színből elég 1-2 réteg, szuperül fednek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. július 16.

Fancsy

2021. június 28.

Kedvenc körömlakk márkám! Nagy színválaszték, olcsó, tartós, jól fed, szuper!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. június 28.

Kedvenc körömlakk márkám! Nagy színválaszték, olcsó, tartós, jól fed, szuper!

x

2021. április 7.

Egy vidám sárga színűt vettem. A pozitívuma ezen kívül még az, hogy gyorsan szárad, viszont egy rétegben csíkos, rosszul terül, ronda, egyáltalán ahhoz, hogy csíkosan elterüljön, vastagabb adagot kell felvinni. Két rétegben tűrhető, de nem tökéletesen egyenletes. Tartóssága közepes, nem rossz, nem jó. Ha legalább két rétegben szép lenne, simán megadnám a három pontot.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 7.

Csokiskeksz

2021. január 21.

Tényleg géllakk-szerű körmöket lehet vele készíteni! Tőlem már többen kérdezték, hogy ki a körmösöm. Mindig meglepődnek, mikor elmondom, hogy otthon festem őket, ráadásul egy párszáz forintos körömlakkal. :)
Alap- és fedőlakkal nekem akár másfél hétig is bírják, pedig sokat "áztatom" őket a házimunka során. Sok szín megvan már belőle, de a rózsaszínes-nude árnyalatok tapasztalatom szerint a legtartósabbak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 21.

vocy

2020. október 15.

Számomra valahogy nem igazán jött be. A krémmánia boxban kaptam meg, ki is próbáltam. Mivel a rózsaszín lett az enyém és nem akartam túl élénk színt csak 1 rétegben kentem fel. Hamar szárad, de másnapra már lekopott a körmöm végéről. Nem csodát vártam, de azért 1 napnál hosszabb kopási időt, főleg, hogy semmi extrémnek nem volt kitéve.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 15.

fancsi_921230

2020. október 14.

Nagyon szeretem őket, fedőlakkal napokig tartósak, gyönyörű színekben elérhető termék! Nekem gyorsan megszáradt és a sötétebb rózsaszínből egy réteg is teljesen elég volt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 14.

pacsalia

2020. szeptember 27.

Nem értem ezt az iszonyat sok jó véleményt. Ez a leggázabb legótvarabb körömlakk amit valaha próbáltam. Alap és fedőlakkal, zsírtalanítással kb 20percet bírt a körmeimen és már elkezdett lepattogni a végéről... Kész vicc! Hiába olcsó ha egy rakás sz+r.... nem jól terül, nem fed, foltos, hamar kopik, lassan szárad, nyúlós folyós takony, még órákig felgyűrődik fedőlakkal is és anélkül is... Más körömlakkok így 5-6 napokig bírják felpattogás nélkül, ez meg max fél órát.... :/ ma pepecseltem 1 órát vele hogy 2 rétegben szépen feltegyem , még 30percet szárítottam miniventilátorral, és kb holnap moshatom is le, mert már most rohadt igénytelenül néz ki..
Úgy felbosszant minden egyes alkalommal hogy ott tartok hogy kidobom a kukába az összes moyra gel look lakkomat.. nagyjából semmit nem érnek. Fulllll pénzkidobás!!!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 27.

gabika23

2020. augusztus 9.

Nekem a Moyra körömlakkok nagyon beváltak, legtartósabb és az árnyalatai is gyönyörűek. Majdnem olyan tartós, mint a gél lakk ha teszek alá bázist és a tetejére fedő réteget. Az ára pedig kiváló. Nekem csodaszer!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 9.

Illatanyagok: Ethyl Acetate, Isopropyl Alcohol, N-Butyl Alcohol
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, Ferric Ammonium Ferrocyanide / CI 77510, Yellow 5 Lake / CI 19140, CI 42090

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.