Moyra

Ár:   490 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet feltöltötte: zdoreebaba, az összetevőket feltöltötte: Riccah, Módosítva: 2015. november 12.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Csillogó, különleges textúrájú körömlakk.

Ad-Namah

2019. szeptember 14.

Egy rózsaszín árnyalat volt meg, a fedése rossz volt, maximum más lakk tetejére kenve érvényesült.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 14.

egetoerika

2017. április 9.

Fedőnek használom, önmagában nekem kevés. De szép, ezért nem vonok. Ez is 5…

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. április 9.

Fedőnek használom, önmagában nekem kevés. De szép, ezért nem vonok. Ez is 5…

queenofhearts

2017. január 3.

Szép is, jó is, de a pirosas árnyalatokra hamar rá lehet unni, nekem a piros-arany-csillám kombinációja nem volt annyira hatásos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. január 3.

Lory

2016. október 22.

Most vettem egy sötétlila árnyalatot.Az apró mikrócsillámoktól csodás fémes finise lesz,nekem nagyon tetszik.Az első réteg felkenése után a sötét szín ellenére is durván átlátszó marad de két rétegben tökéletes a fedése.Az ecsete a szokásos Moyra ecset,hagyományos keskeny.Állaga is a megszokott kicsit folyósabb kivitel.Rólam gyorsan lepattognak a körömlakkok de ez nem pattog,hanem a körömvégeknél kezd kopni a 3.napon,ami nálam a tökéletes kategória.(2 rétegben van fent + egy Moyra fedőlakk).Nem csalódtam benne :))

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 22.

Reddiamond

2016. március 15.

Szépen csillog. Könnyű felvinni, de nem tartós, ráadásul borzalmasan nehéz levakarni a körmeimről, ami után nem győzöm ápolni a körmeimet. Így nem használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 15.

ladri

2015. augusztus 1.

Nekem egy gyönyörű piros van belőle, üvegben is nagyon szép, a körmömön is csodálatos. De nekem 2 nap után elkezdett kopni. Pedig az összes többi Moyrám nagyon tartós.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 1.

Yubiri

2014. október 6.

Pont egy ilyen, narancsosan átlátszó körömlakkot kerestem.
Én egy rétegben kenem csak fel, még így sem túlzottan átlátszó nekem, van fedése bőven.
A narancs színben a sok arany csillám ... hmm... szexi ez a szín, igazi glamour dívának érzem magam tőle :)
u.i. : Remélem tartós lesz a körmömön, nem adja meg magát 2 nap után...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 6.

Pont egy ilyen, narancsosan átlátszó körömlakkot kerestem.
u.i. : Remélem tartós lesz a körmömön, nem adja meg magát 2 nap után...

kalmaniki

2014. május 9.

A sárga árnyalatot szereztem be ebből a kollekcióból. Az Essence sárga lakkját kentem alá egy rétegben és erre kentem 2 réteget ebből a Moyra lakkból, ami gyönyörűséges. Szerintem így érdemes használni, mert önmagában nem fed rendesen, bármennyi réteget ken fel az ember lánya... Gyorsan szárad, olcsó, viszont a tartóssága hagy kivetnivalót maga után, a körmeimen 3 napig tartott.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 9.

Akane

2014. február 3.

Ez egy kicsit csalódás volt a moyrától. Nagyon szép színei vannak, nekem a sárga van meg, de ahhoz hogy kijöjjön az üvegben látott hatás legalább 3 réteg kell, vagy több. Viszont ha alá teszek egy (közel) azonos színt, akkor 1 réteg is nagyon szép hatást ad.
Még kísérletezgetek vele és referálok. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 3.

Még kísérletezgetek vele és referálok. :)

Dönci

2014. január 31.

Gyenge és foltos fedés, a vékony ecset erre rátesz egy lapáttal. A kék és a rózsaszín van meg, illetve a kéket kidobtam, olyan pocsék. Pedig csodaszép színek, körmön is nagyon jól mutatnak. De az nem állapot, hogy reggel minimum 3 rétegben fölkenem (a száradása is iszonyatos), párnalenyomatos lesz, másnap reggelre meg már le is pattog. A gyönyörű színek miatt azért kap egy 2-est.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. január 31.

Hidratálók: Ethylene Glycol