Moyra

Ár:   599 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bernadettu, Módosítva: 2020. október 28.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Az A-, B- és C-vitaminban gazdag, gyorsan felszívódó ápoló elengedhetetlen része a hétköznapoknak, amely ásványianyag-tartalmának köszönhetően gyorsan helyreállítja a sérült körömfelületet.

Vanille23

2021. január 13.

Amióta az eszemet tudom, festem a körmöm, de sose használtam alap- vagy fedőlakkot. De ez annyira megtetszett a dm-ben, hogy ilyen gyümölcsös meg vitaminos, hogy gondoltam kipróbálom. Most alapként és fedőlakként is használom, rögtön megszárad, szóval nyugodtan lehet rá lakkozni. Tartósabb is vele a lakkozás, kb 2 nappal tovább bírja, kopás nélkül, lábon még tovább. Nekem nagyon tetszik, hogy a jelenleg halványrózsaszín körmömre rákenve ad egy lehelletnyi plusz rózsaszín árnyalatot. Van egy kis édes, gyümölcsös illata a sima körömlakk-illat mellett.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 13.

Hidratálók: Glycerin, Mannitol