Moyra

Ár:   650 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: petrezselyem, Módosítva: 2020. szeptember 1.

Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Málna illatú körömbőr ápoló olaj. A készítményben lévő értékes olajok keveréke mélyen behatol a körömágyba, illetve a körömsáncba, így hidratálja és puhává varázsolja a száraz, megviselt körömbőrt.

Emolliensek: Paraffinum Liquidum/Mineral Oil, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil
Illatanyagok: Parfum/Fragrance
Színezékek: CI 16255, CI 42090, Yellow 5 Lake / CI 19140, CI 26100