Moyra

Ár:   390 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vador, Módosítva: 2015. november 12.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A körömerősítő erősíti és egészségessé varázsolja a vékony körmöket.

Kiszerelés: 12ml

deakliligreta

2015. augusztus 30.

A rettentő rossz körmeimet, még rosszabbá tette, és fehérítő hatása is észrevehetetlen, pedig nem szép fehérek a körmeim.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. augusztus 30.

profectuscat

2014. június 24.

Nekem 1 évig a fehérítős körömerősítőm volt meg(1 év alatt a 2/3 fogyott el, pedig szünet nélkül heti 1-2x lakkozok), de nekem az nagyon bevált. Ahogy észre vettem, ez is ugyan azt tudja. Nekem extra erősek és egészségesek lettek a körmeim, pedig lemezesre törtek előtte, és soha nem növeszthettem meg hosszúra, mert állandóan letört. Most hosszúak, és nagyon erősek!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 24.

sal

2014. március 8.

Most tudtam meg,hogy ez valójában körömerősítő.:D Én fedőlakknak használtam és annak tökéletes.Kipróbálom erősítőnek aztán visszatérek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. március 8.

Reni91

2013. november 16.

Bár a Molyra körömlakkok nagyon jók, a körömerősítővel nem voltam megelégedve! Nem hozta a várt eredményt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 16.

lau0825

2013. március 12.

Szeretem, szép fénye van. Önmagában, de alaplakként és fedőlakként is szoktam használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 12.

kitti92

2013. január 29.

a köröm egy elhalt szaru réteg csak a víz és az olajok képesek "beszívódni", minden más csak kívülről "erősíti-tartja". Szerintem jó ez a lakk, de nyilván vannak nála jobbak viszont jóval magasabb árkategóriában. Én nem bántam meg, hogy megvettem:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 29.

vador

2012. január 8.

Engem sem győzött meg.
Kifogyott az előző körömerősítőm, amit azóta nem gyártanak így gondoltam, veszek egy olcsó pótlékot addig, és ha jó lesz, akkor spóroltam egy csomót, ha nem, nem bukok rajta annyit.
Az állaga nagyon folyós, olyan, mintha beszippantanák a körmeim. Nagyon gyorsan szárad.
Nem érzem, hogy sokkal erősebbek lennének a körmeim tőle (talán azért kicsit jobb a helyzet) és alaplakknak se valami fényes. Amúgy én arról nem tudok, hogy fehérítő hatása lenne.
Kap egy jóindulatú hármast.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 8.

Engem sem győzött meg.
Kap egy jóindulatú hármast.

Judiit

2011. szeptember 28.

Semmi hatása nincs. Használata után sem lett erősebb a körmöm. Ugyanúgy töredeztek tovább, a fehérítő hatása is nulla.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2011. szeptember 28.

Hidratálók: Ethylene Glycol

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.