Moyra

Ár:   370 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet feltöltötte: zdoreebaba, az összetevőket feltöltötte: Sig, Módosítva: 2016. január 15.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Matt finissel.

Ad-Namah

2019. szeptember 14.

Nem lehetett rá fedolakkot tenni, és nagyon gyorsan lepattogzott. A színei szépek voltak de két napnál tovább nem tartott.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 14.

Zindi

2017. november 29.

Már kivonták a forgalomból de egy kis körmös boltban találtam 407-es lilát még leakciózva. Száradás után fekete (ami alapból nem baj mert én feketét akartam) de nagyon csíkoz és 2 réteg után se fed teljesen, időt akartam spórolni de maradok a gel look+mattító fedőlakk kombónál.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 29.

kamkam

2015. december 2.

Imádom! Az egyetlen bajom vele, hogy 1-2 nap után teljesen kifényesedik!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 2.

Imádom! Az egyetlen bajom vele, hogy 1-2 nap után teljesen kifényesedik!

Erika0823

2015. október 31.

2-3 napig is tart.
Nagyon szépek kenhető, gyorsan szárad.
Tényleg matt színű.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 31.

2-3 napig is tart.
Nagyon szépek kenhető, gyorsan szárad.
Tényleg matt színű.

little.shana

2015. október 21.

A fekete árnyalatban van meg, mindig is ki szerettem volna próbálni, és a Moyra szaküzletben csak 100 Ft volt.

Nagyon hamar szárad, imádom nézni, ahogy hirtelen matt lesz. Álomszép, ráadásul nekem tartósnak is tűnik, igaz, főleg lábkörmön, ahol amúgy is minden lakk tartósabb, de semmilyen bosszúságot eddig nem okozott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 21.

snowyfairy

2015. április 9.

A kedvenc fodrászkellékes boltomban találtam rá erre a lakkra. Nagyon megtetszett a színe és a matt hatást ígérő kupak felirata alapján nem tudtam ellenállni neki. Szóval megvettem kb 380 Ft-ért. Alig vártam, hogy kipróbálhassam. Felkentem egy réteget, és az kb 2-3 sec(!) alatt teljen mattra száradt. Aztán felkentem a második réteget is, és az is gyorsan megszáradt. Gyönyörű bordó színe volt a körmeimnek kb 1 órán keresztül. Merthogy sajnos nem tartós lakk. A köröm elején felpattant és szépen nagy darabokban esett le, mintha valami lerágta volna a körmeimről. Sajnálom, hogy ilyen, pedig annyira szép lakk.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 9.

Khadris

2015. április 6.

Van matt fedőlakkom, de az fényesre kopik, így nem tudtam ellenállni, amikor a moyra boltjában megláttam 200 ft-ért a matt finisű lakkokat, el is hoztam az összes sötét szint. Nekem tökéletesen bevált, remekül fed, semmi gondom nincs a felkenésükkel sem. Tartósságról nyilatkozni nem tudok, mert műkörömre kenve minden örökké tart.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 6.

lehner.a92

2014. február 21.

Eredetileg egy Moyra holographic lakkért ugrottam be egy üzletbe, de azokból nem volt, így mivel még eddig nem volt matt körömlakkom (mert ugye muszáj valamivel vigasztalnom magam :D) megvettem az egyik bordó színűt. Este gyorsan ki is próbáltam és már 1 rétegben csodás színe volt és kb. fél perc alatt teljesen megszáradt. Viszont másnap reggelre már minimálisan pattogott a körmöm végein, de nem panaszkodom, mert nagyon imádom még ennek ellenére is és most valamilyen jó, matt fedőlakkot keresek hozzá, tehát ha valaki hasonló cipőben járt, de talált megoldást, megköszönném, ha megosztaná velem! :))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 21.

Akane

2014. február 3.

Szépen fed, de a világosabb matt színekkel kicsit nehezebb bánni. Gyorsan szárad. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 3.

evelin0710

2013. október 6.

A fekete árnyalat van meg belőle.
Valóban már egy rétegben is nagyon jól fed (sőt, ha egy másodikat viszünk fel, valamiért már nem lesz ugyanolyan szép matt). Nagyon gyorsan is szárad.
Viszont 1 nap után elkezd lepattogzani, lekopni a körömvégekről.
350 Ft-ért vettem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 6.

A fekete árnyalat van meg belőle.
Viszont 1 nap után elkezd lepattogzani, lekopni a körömvégekről.
350 Ft-ért vettem.

Hidratálók: Ethylene Glycol