Moyra

Ár:   350 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet feltöltötte: zdoreebaba, az összetevőket feltöltötte: Sig, Módosítva: 2016. január 15.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Metál finissel.

cattitude

2017. november 12.

nem nagyon tudok ezekért a lakkokért lelkesedni, egy lila és egy halványabb bordós-rózsaszínes van, a színek szépek, de rettenetes, mennyire nem tartósak, felkenés után pár órával már kopik, pattog, fakul...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 12.

egetoerika

2017. április 9.

Főleg ombre technikával használom. Nagyon szépen lehet dolgozni vele. Nekem elég tartós is alappal és fedővel. A színek nagyon szépek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. április 9.

Metal

2016. október 21.

Pozitív:
Olcsó.
Szép színekben kapható.
2 rétegben gyönyörűen fed
Negatív:
Az ecsete nem kerekített.
Hamar lepattog.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 21.

Pozitív:
Olcsó.
Szép színekben kapható.
2 rétegben gyönyörűen fed
Negatív:
Az ecsete nem kerekített.
Hamar lepattog.

Zoe444

(!)
2016. július 28.

Színei csodálatosak, nekem az ezüst és az arany van meg, viszont a tartósságával nem vagyok elégedett, már 2 nap alatt lepattogzik a vége.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 28.

Fannalin

2016. április 22.

Igazán meglepődtem a sok csillag láttán, nagyon szép fénye van, de egyszerűen a tartóssága nulla.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 22.

Sig

2016. január 3.

Blogos magasztalások hatására szereztem be az arany, ezüst és a lila árnyalatokat kifejezetten a nyomdázáshoz. Hihetetlenül jól pigmentáltak, egy réteges csodák amikkel öröm nyomdázni, gyönyörűen látszanak vele a vékony vonalas minták is. Tökéletesen mutat sötét és világos alapon is, el vagyok ájulva! :-)
Mostanában nem látom raktáron sehol, furcsa egybeesés, hogy épp most jelentek meg a Moyra nyomdázó lakkjai nem kis átfedéssel a színekben. Gyakorlatilag az arany és az ezüst tök ugyanez kép alapján, és a "Metal purple" lila se tűnik túlzottan ettől eltérőnek.
Ha valahol találtok még belőle, akkor mindenképp érdemes beszerezni :-)

Update: Megnéztem a moyrashop.hu oldalán és a barna illetve ezüst még készletes, rendelhető. A többi színt már nem is láttam a kollekción belül, még úgy se hogy már nincs raktáron.
Összehasonlító véleményekre nagyon kíváncsi lennék :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 3.

Ha valahol találtok még belőle, akkor mindenképp érdemes beszerezni :-)

Összehasonlító véleményekre nagyon kíváncsi lennék :-)

funny.hunny.bunny94@gmail.com

2015. október 8.

Tényleg nagyon jól fed egy rétegben de nálam a barnás aranynak nincs meg az a metál hatása és tényleg nem igazán alkalmas ez a szín egész köröm lakkozására. Ettől független nem vonok le pontot,mert ízlések és pofonok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 8.

PAncsi79

2015. október 8.

Teljes köröm kifestésére nem használom, mert nem szeretem a full metál körmöket. Viszont nyomdalakként tökéletesen bevált, ennél szuperebb arany és ezüst nyomdázólakkom nem volt még, de a többi színt is nagyon szeretem!
Nagyon jó sűrű az állaga, összehasonlítva más metál effekt lakkokkal töményebb, ezért igazán remek nyomdázásra.
Csak azt sajnálom, hogy nincs belőle több szín, én biztosan felvásárolnám azokat is, ugyanis ilyen remek áron ennél jobb nyomdalakkot nem lehet kapni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 8.

nemesfalvi.adel

2015. január 25.

Teljes körmös festésre még nem használtam és nem is szeretném, de nyomdázáshoz a legjobb ami létezik. Gyönyörű a nyomdázás eredménye, és egy fedőlakkal még tartós is. Nem vagyok moyra párti, mert szerintem szörnyű a fedésük, a tartósságuk meg az ecsetük is; de ha csak ezt a metal kollekciót nézem és a nyomdázási teljesítményt akkor csillagos ötös!!!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 25.

Lora

2014. november 25.

Alapjáraton nem szeretem a metál lakkokat, így kizárólag nyomdázáshoz vettem meg őket, hasonló lakkfüggő csajszik ajánlották. :) És milyen jól tettem! Egy álom nyomdázni velük, csak azt sajnálom, hogy már csak a lila és az ezüst volt elérhető a fodrászkellékesben. A többi színt is szeretném beszerezni. Szerintem simán kiválthatóak ezekkel a Barry M Foil körömlakkjai, árban is sokkal barátibbak.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 25.

Hidratálók: Ethylene Glycol