Moyra

Ár:   690 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet feltöltötte: Lora, Módosítva: 2015. december 14.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Nyomdázáshoz kifejlesztett, gyorsan száradó körömlakkok a leggyakrabban használt színekben, melyeket erős pigmentáltság és tökéletes fedés jellemez a könnyű mintafelvitel érdekében

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Lina14

2020. június 1.

nagyon jól lehet nyomdázni velük, eddig a fekete és a fehér van meg, lehet, ránézek a többire is, hátha ugyanilyen sikerem lesz :)

Update: Megvettem újra a feketét és a fehéret is, illetve az ezüstöt és az aranyat is. Nagyon pigmentáltak, istenien nyomdáznak, annyi hibája lehet csak, hogy nekem az arany egy kicsit túl hideg tónusú, de nem sokat veszít az értékéből így sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 1.

bernadettu

2020. május 12.

Fekete, fehér és sötétkék van meg, tökéletesen működnek a Moyras lemezekkel, persze más sűrűbb lakkokat is lehet nyomdázáshoz használni, de azért ez mégis tartósabb és jobban kitölti a mintát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 12.

Gabria

2019. október 2.

Elégedett vagyok a Moyrás nyomdalakkoknak. Elérhető áron vannak, és szerencsére jó sok helyen elérhető már. Nálam bármilyen nyomdalemezhez használható, ha mégse, akkor sajnos az adott minta a hibás, nem a lakk! Számomra 5*

És ami a legjobb, hogy már láttam a DM polcain is egy-egy darabot. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 2.

És ami a legjobb, hogy már láttam a DM polcain is egy-egy darabot. :)

Ad-Namah

2019. május 3.

Valahogy pont a Moyra nyomda lemezekhez nem működik... Három szín van belőle, egy vér piros, fekete és sötét lila, és akármit csinálok vele, nem oszlik el egyenletesen, foltos marad, és a nyomda se veszi fel a mintát rendesen. Nekem a bornpretty lakkok jöttek be, azzal cérnánál vékonyabb mintát is fel tud venni a nyomda. Sima körömlakként nem próbáltam, de megelőlegezek egy 4est.
Ud.: Nagyon sok színűt megvettem, és a baj a nyomdával volt :) Moyra és minden más laphoz tökéletesen működik, és mindegyik hiperpigmentált. Az alap fekete lehetne jobb, de azzal úgyis csak kontúr színt szoktam felvinni a koromre.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 3.

random

2018. december 26.

nekem egy sötétzöld van, és egész jó! A legtöbb mintával nagyon jók működik. Eddig csak egy kivétel volt: egy nagyon apró számokkal ellátot mintát ugyan nagyon szépen fel tudtam venni, de a körmökön fekete alapon nem igazán látszott olyan élénken, mint szokott. szóval talán a hajszálvékony mintákkal van baj, talán csak a színválasztásommal, nem tudom. mindenesetre nagyobb mintáknál tök jó. és nem is tartom olyan drágának, szóval még biztosan veszek ilyet.
up: megvettem a neon pirosat is. üvegben inkább narancsnak tűnik, de fekete alapon nagyon szép. ez viszont mintha gyorsabban száradna, mint a sötétzöld. az apró mintákat még nem sikerült vele tökéletesen felvinni. de gyakorlok szorgalmasan :D ja meg van egy ezüst is, de az nem a sima sorozatból, hanem a krómok közül. na hát az egy álom, feketén és fehéren is!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 26.

AkInImOd

2018. szeptember 2.

Még a nyomdás időszakomban vettem egy feketét, egy ezüstöt és egy fehéret. Nem sűrűn használom az utóbbi kettőt, a feketét annál inkább, még magában is: egy rétegben szépen fed, és semi-mattra szárad. Tökéletes bázis.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 2.

HDR

2018. augusztus 17.

Egy rettentően rikító pinket választottam belőle. Végre megtaláltam lakkban azt, amit mindig mások gél lakkjaiban láttam. Én simán egész köröm lakkozázására használom. Extra gyorsan szárad és ennyi idő alatt be is mattul, ki tudja miért. De ezt orvosolom a Crystal Nails Diamond körömerősítő és fedőlakkal és így együtt 4-5 napot bírt ki (mosogatás nélkül, ám sok medencézéssel) a körmömön, szép fényesen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 17.

Ciklon3

2018. augusztus 7.

Nagyon sok megvan belőle, de még csak a fehéret, feketét, sárgát, türkizt, vaníliát, ezüstöt, aranyat használtam. A sárga és a türkiz csak világos alaplakkon látszik, sötétebb színen nagyon fura és halvány. A többi szín jól teljesített, a vaníliás látszik éjkék alapon is. Metál/chrom alaplakkokra nem érdemes nyomdával próbálkozni, mert elcsúszik rajta a minta.
Összességében elégedett vagyok az eddig próbált lakkokkal. 5*

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 7.

Összességében elégedett vagyok az eddig próbált lakkokkal. 5*

sztinke

2018. augusztus 6.

Ajándékba kaptam egy nagyon nyári, nagyon élénk korall színt, imádom! :)
Tudom, hogy nyomdalakk, de én kipróbáltam sima lakkozáshoz. Szépen terül, jól fed, és tartós is.
Mivel mattabb, rá szoktam kenni csillámos vagy fényes lakkot fedőrétegnek, így tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 6.

Ajándékba kaptam egy nagyon nyári, nagyon élénk korall színt, imádom! :)

nsofie

2018. március 29.

A fekete és az ezüst van meg, mind a kettőt szeretem. Moyra lemezekkel használom, mindig tökéletesen feljönnek a legkisebb minták is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 29.