Moyra

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet feltöltötte: zdoreebaba, az összetevőket feltöltötte: Nyimuska, Módosítva: 2016. október 31.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A lágy pasztell színek a tavasz frissességét varázsolják a körmökre.

Moyra Pastel Shades-603 Lila
Ár: 300 , Eladó: mmartina97
Állapot: Új, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel
Ár: 300 Ft/ db , Eladó: Zoe444
Állapot: új, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel Újpesten lehetséges.Postázom is, a postaköltség a vevőt terheli.
sophienyuszi

2015. december 9.

Nekem a 606-os árnyalat van meg, ami valahol a kék és a lila között helyezkedik el, nagyon szép, tegnap vettem 100 forintért a nagykörúti üzletben és épp az előbb festettem ki vele a körmeim. Az ecset meglepően jó, pedig nem igazán kedvelem ezeket a hosszú, vékony, egyenesre vágott ecseteket, de jól működött a körömágynál is. Két rétegben jól fed, nekem gyorsan megszáradt fedőlakkal. Ezt a 100 forintot ezerszer megérte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 9.

Dius24

2015. május 13.

Nekem egy halvány zöld árnyalatú volt kicsit csíkoz picit folyós volt nem rossz kis lakk ennyi pénzért! Tartóssága türhető

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 13.

snowf_white

2015. március 29.

A babarozsaszin arnyalat van meg nekem, szeretem, mert nagyon szep szinu, es eleg tartos. Viszont le kell pontoznom, nagyon hig, legalabb harom reteg kell belole, ugy viszont alig akar szaradni.. kar erte :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 29.

tmscsilla

2014. augusztus 2.

Egy sárga és egy világos kékeslila árnyalatot vettem meg. A színei szépek, száradni is jól szárad (nekem úgy tűnik, mintha egy hangyaszőrszálnyival gyorsabban is száradna, mint a többi Moyra lakk)... De. De iszonyatosan híg, alig akar oda kenődni, ahova én szeretném, még két réteg után is foltos, úgyhogy három rétegnél hamarabb nem szabadulok tőle (és igen, az ecsete sem a legjobb, de már annyiféle ecsettel lakkoztam, hogy ez nem zavar annyira)... Nagyon sajnálom, mert amúgy a színek tényleg gyönyörűek, főleg sárgát kerestem nagyon sokáig hasonlót - de most csak akkor veszem elő őket, ha kellőképpen sok időm van lakkozni. Remélem, ha egy kicsit állnak, besűrűsödnek annyira, hogy használhatóak legyenek :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 2.

hnica

2014. július 28.

A 603-as halvány lilát vettem. Eddig nem volt bajom a Moyra lakkokkal, átlagosan teljesítenek kopás terén, és kimondottan jól fednek, könnyű velük dolgozni. Pasztell kollekcióból ez volt az első, amit megvettem - de az utolsó is. Ahogy többen is írtátok, ez az ecset valami borzalom. Túl vékony, és mintha kitörték volna a nyakát. Fel nem foghatom, hogy mi szükség volt ecsetet változtatni ennél a kollekciónál. Mert hiába teszed túl magad rajta, hogy milyen hülye szögben áll, egyszerűen képtelenség vele normálisan lakkozni. Csíkoz rendesen, a precíz szélek meg mission impossible. A két csillagot a szín, a fedés és ára miatt kapja, ezekre nem lehet panasz. De nem kompenzálják ezt a rettenetes ecsetet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 28.

zsazsa

2014. július 15.

Szép színei vannak, de az ecset nagyon vékony, nem lehet rendesen használni, a festék túl folyós, így nehéz vele lakkozni, összeken mindent, ezért még a jó ára sem kárpótol... :S

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 15.

profectuscat

2014. április 30.

Szép színek, tényleg kellemes, tavaszias pastel színek... és nagy moyra rajongó vagyok, és magával a lakkal nincs is bajom, de ennek az állagával van és a fejével is...
A lakk annyira híg, mintha akvarellel festenék.. illetve annyira nem pigmentált, hogy első felkenésnél konkrétan áttetszőre szárad. 2x réteg már jó, de nem lehet a festéket szépen elteríteni a körmön, magától se terül el.
illetve:
Mondja meg nekem valaki, hogy lehet ilyen vékony ecsettel normálisan lakkozni, hogy szépen elterüljön a lakk a körmeimen, és 3 húzással végezzek egy körmön? mert szerintem sehogy... A többi moyra lakknak széles feje van, nagyon könnyű velük dolgozni, de ezzel valami rémálom szerintem. Emiatt 2*

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 30.

illetve:

Akane

2014. február 3.

Ebből több árnyalatom van, mindet szeretem. Kell a 2 réteg, de gyorsan szárad és tartós.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 3.

eveartstar

2013. december 27.

Nekem a 606-os lila van meg nyár óta. Ez egy kékes középlila. Gyorsan szárad, és a szín egy rétegben is jól fed.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. december 27.

Nyimuska

2013. december 25.

608-as rózsaszínt és 602-es menta színűt vettem. Hamar kopnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 25.

608-as rózsaszínt és 602-es menta színűt vettem. Hamar kopnak.

Hidratálók: Ethylene Glycol