Moyra

Ár:   390 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet feltöltötte: zdoreebaba, az összetevőket feltöltötte: eda, Módosítva: 2015. november 12.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Különleges textúrájú körömlakk, mellyel a szarvasbőrhöz hasonló hatást lehet elérni.

PAncsi79

2017. április 4.

Az összes szín megvan, az egyik kedvenc lakkom nyomdázáshoz!
Önmagában nem igazán szoktam felkenni, mert úgy nem tetszik, viszont igazán különleges a finishe nyomdázva, nagyon jól mutat a krémszínű lakkokon.
Kicsit sajnálom, hogy nem lehet már kapni, ha valahol találnék, vennék még belőle tartalékba :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 4.

Az összes szín megvan, az egyik kedvenc lakkom nyomdázáshoz!

zita.czinege

2017. április 4.

Nagyon szép a színe, különleges a textúrája, imádom nézegetni a különleges fényét, varázslatos színeit.

DEEEE annyira silány a tartóssága, hogy viselhetetlen!
Egy napot sem bír ki! Nem pucoltam krumplit, sőt még vízben sem áztattam ujjaimat, csupán egy teljesen átlagos munkanapon délután háromra már lepattogzik a széle. Adtam neki jópár lehetőséget, mindig azzal bíztattam magam, hogy biztosan én tehetek róla, beütöttem valahova, azért kopott le. De hiába! Legutóbbi alkalommal egy másik árnyalata volt rajtam, délután már kezdett kopni, de este 6 órára már annyira igénytelenül lekopott, hogy valamelyik ujjamon fél centi lakk hiányzott, a többi is mind lapattogva. Délután céges rendezvényre mentem és iszonyú kellemetlenül éreztem magam, azt sem tudtam hová rejtsem a kezem, hogy ne nézzenek már annyira igénytelennek a félig lekopott lakkommal.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 4.

DEEEE annyira silány a tartóssága, hogy viselhetetlen!

Sig

2016. február 14.

UPDATE: 3 nap, alap+fedőlakkal hosszabb vizezés nélkül is. Általában van olyan kis kedves, hogy csak estére adja meg magát és nem a nap közepén. :-D
Mindegy, mostanra tudom a határait, ennek fényében tervezek vele. Jóindulatú ez a 4* nagyon.

Egy hete a Moyra üzletében csellengtem az új nyomdázó és metal kollekciós darabok miatt, akkor szúrtam ki őket az akciós állványon. Komoly 100 Ft/darab áron :-D
Persze rögtön az egész kollekciót (6 db) beszereztem.
Először is leszögezném, hogy utálom a matt vagy arra hasonlító finisht és olvastam, hogy pocsék a tartóssága. :-)
Viszont Bia blogján anno láttam őket fedőlakkal és hihetetlenül szép mély színt kaptak a fedőlakktól és már tolerálható tartósságot.

Eddig a lila és a kékes-zöld teal színt teszteltem: Eveline 8in1 alap, két réteg szín és Astor Already Dry fedőlakkal. Gyorsan száradnak, de trükkösen. Picit érdemes többet várni az első réteg után - amikor már látszatra, érintésre száraz még 3-5 perc amikor már tuti nem szedi fel a második réteg az elsőt. De így is pikk-pakk megvan. A köröm élére is felkenve a szabadszélen sokkal lassabban kopik.

3 nap minimális kopással és egy tanulság aznap este: a sima fürdésnél hosszabb vizezést, pláne vegyszert tolerálja a legrosszabbul. Egy ujjamon megpattant és látszott, hogy kissé fel is ázott. A vizezés nélkül még tuti tartott volna plusz 1-2 napig hibátlanul. De nem haragszom rá, csak észben tartom a kesztyű használatát legközelebb.

Gyönyörűek fedőlakkal, igazi őszi-téli színek, kis trükközéssel elfogadható tartóssággal. Azt rebesgetik, hogy kevéssé sekély mintákat még nyomdázni is lehet velük. Persze baromi gyorsan, mert hamar dermed-szárad.
Ezt is ki fogom próbálni :-)
Felemelő érzés volt kibővíteni a téli színeimet anyagi csőd nélkül ^^

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 14.

Persze rögtön az egész kollekciót (6 db) beszereztem.

Ezt is ki fogom próbálni :-)
Felemelő érzés volt kibővíteni a téli színeimet anyagi csőd nélkül ^^

Lory

2015. május 20.

A lilás bordó és a sötétkék van meg.Tipikus hígabb moyrás állagú lakk,könnyű vele dolgozni,közben is korrigálható.Nagyon különleges finise van,matt,valóban olyan bőrszerű hatása van,ugyanakkor csillog is.Percek alatt kopogósra szárad,nagyon tuti:))Ma a lilás-bordó színűt láttam egy szép hosszú körmű hölgy kezén,nagyon dögös volt azokon a körmökön,jól mutatott.Kb.ennyiben ki is merül a pozitívuma amit eddig írtam,mert a tartóssága hihetetlen csapnivaló.Szó szerint pár óra leforgása alatt kopni kezd,ilyet még soha nem tapasztaltam.Fedő lakkal elrontjuk a finisét,úgy már nem az igazi,viszont fedőlakk nélkül maximum azt a pár órás eseményt,alkalmat bírja ki amire lakkoztunk.Emiatt több csillagot is levonnék ha lenne szívem hozzá de hát nincs :)) így marad 4 csillagos nálam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 20.

angeltear

2015. március 23.

Az 503-as van meg, nagyon szeretem, különleges színű és hatású lakk. Két rétegben fed, a rétegek gyorsan száradnak. Nálam tartósnak bizonyult, egy hétig volt fenn a körmeimen. Az 504-es még várja, hogy kipróbáljam. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 23.

emagdi

2015. február 22.

ami pozitív:
- szó szerint pillanatok alatt szárad,
- érdekes hatású felület, matt de mégis csillámos hatás
- szép, intenzív színek

ami negatív:
- egy napot bír, utána a körömvégeknél lepattog :((

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. február 22.

ami pozitív:
- szó szerint pillanatok alatt szárad,
- érdekes hatású felület, matt de mégis csillámos hatás
- szép, intenzív színek

ami negatív:
- egy napot bír, utána a körömvégeknél lepattog :((

csaxi13

2014. december 28.

A bordó és a farmer kékes árnyalatot választottam. Mindkettő színe nagyon szép, a csillámok és a matt hatás itt egyszerűen gyönyörű. Eszméletlen gyorsan szárad, de sajnos szinte ugyan olyan gyorsan le is kopik. Volt mikor szomorúan tapasztaltam, hogy az előző este festett körmömön, már reggelre lepattogott. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. december 28.

bandita

2014. november 20.

Egy ónszínű példányom van ebből a kollekcióból, és el vagyok ájulva tőle!
Eszméletlenül különlegesen néz ki felkenve, mert nem egyszerűen csak matt, oszt'kész, hanem van valami bársonyos, puha felületi hatása, amit én még egyetlen márka egyetlen lakkjánál sem láttam!
Elméletileg nyomdázni is lehet vele, ezt ugyan nekem még nem jött össze, mert szerintem túl híg és túl gyorsan szárad ahhoz, hogy ideális nyomdázólakként tekinthessek rá, de hogy hiperpigmentált, az biztos, egyetlen rétegben is maximálisan fed.
A tartósság nálam nem szempont, így arról nyilatkozni nem tudok, de állati különleges hatású lakkok ezek, nemcsak a matt finish szerelmeseinek nyújt kellemes élményt! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. november 20.

Egy ónszínű példányom van ebből a kollekcióból, és el vagyok ájulva tőle!

roni07

2014. október 9.

Nagyon megtetszett ennek a lakknak a finise a minta margarétán, ezért két színt vettem belőle, 503 (kékes) és 505 (lilás). Elég sűrű lakk ezért már 1 rétegben is szépen fed és tényleg elég mattra szárad és ezt gyorsan teszi. A kezemet nézegetve rájöttem, hogy a matt annyira mégsem az Én világom, viszont ezt a problémát a fedőlakk meg is oldotta. Sajnos a tartóssága hasonló a holo lakkjához, úgy kb. 2 nap és máris kopik a körmökön.:( De semmi gond, mert nyomdázós manikat ezzel is szuperül lehet készíteni.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. október 9.

dorothy23

2014. május 22.

szép a színe (502 van meg), mattra szárad, de fedőlakkal is szép, egy bajom van vele, hogy még alaplakkal is gyorsan megkopik a körmök elején, ezért 4*

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 22.

Hidratálók: Ethylene Glycol