Mr. Nail

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: _-Mia-_, Módosítva: 2014. április 30.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Körömerősítő E vitamin, Gingko Biloba és Kalcium hatóanyagokkal. 10 féle aktív növényi kivonatot tartalmaz, melyek segítségével rugalmas védőréteget hoz létre a körmökön. Alaplakként is használható.

Kiszerelés: 8 ml

mrs.imperator

2017. május 7.

Sokat vacillaltam melyik termekuket probaljam ki, tobb apolo erosito lakkjuk es olajuk is van vegul emellett dontottem. Nagyon szeretem az ilyen szep termeszetes nude szineket, egeszseges kinezetu lagyan szinezett apolt kormoket varazsol es finom fennyel teszi meg szebbe oket. Sajnalom hogy elfogyott szeretnem ujravenni ha megtalalom valahol. Az ara olyan 600 ft korul volt de megeri. Nem repedezett es tort a kormom pedig szokott. Jo lakk ajanlom!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. május 7.

ST-ke

2014. május 16.

egy-két hónapja használom, és igazán meg vagyok a hatásával elégedve. gyakran hasad lemezesen a körmöm, a gitározás pedig még csak rátesz egy lapáttal. ha ez van a körmömön, nem hasad be. szerintem tartós is, bár ezt nehéz megállapítani, hiszen színe nincs (két rétegben kicsit opálos lesz, ennyi), a fénye pedig igazán természetes. mindenesetre csak akkor szoktam lemosni, ha kicsit lenőtt, kopást nem szoktam észrevenni rajta és a fényét is tartja. habár eredetileg egy jól fedő nude lakkot szerettem volna, mégsem tartom kidobott pénznek. számomra nélkülözhetetlen lett =)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 16.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Ginkgo Biloba Leaf Extract
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Részletesebb információ a smartskincare-en.

A Rosa Rubiginosa nevű vadrózsa csipkebogyójának olaja. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emollient összetevő. Ez az olaj rendkívül gazdag esszenciális zsírsavakban, vitaminokban, karotinoidokban, ezért kiváló anti-aging összetevő. Paula Begoun szerint nagyon jó antioxidáns és emollient, a Truthinaging információi szerint pedig rendkívül gazdag forrása az A- és a C-vitaminoknak és duzzanatcsökkentő, vérzéscsilapító, heggyógyító, és erőteljes hidratáló hatással is rendelkezik, valamit stírák és ekcéma ellen is hatásosnak bizonyult.