Best of Beauty 2019

Murnauers

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Mademoiselle Rita, Módosítva: 2019. március 14.

Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Hidratáló krémek

ivy18

2013. július 15.

Utánaolvasás nélkül vettem meg, mivel gyorsan kellett egy arckrém, és épp ez volt akciós. Nekem nagyon-nagyon bevált. Nem kell belőle sok, és bár elég sűrű krém, mégis gyorsan felszívódik. Az arcom puha lesz utána, de egyáltalán nem hagy zsíros érzetet. És imádom az enyhe illatát. Valószínű, hogy újravenném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 15.

mano

2013. május 6.

Rég vettem már úgy krémet, hogy nem néztem meg itt előtte.Bementem a Rossmannba és nem ezt akartam venni, csak amit kinéztem nem volt, ez meg éppen le volt értékelve 1400-ra. Szerencsére jól jártam vele, mikor először felkentem láttam hogy jó sűrű, fehér rétegek képez az arcon, de hamar beszívódott és matt arcbőr lett az eredménye. Illata finom és nem tolakodó, az összetevői nagyon tetszenek és nincsen benne szilikon, amit az én bőröm gyűlöl.
Update: sajnos mióta a másik hidratálómat lecseréltem erre, tiszta pattanás vagyok :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 6.

Floraline

2013. április 30.

Az itteni vélemények hatására vettem meg ás persze a szépséges összetevői miatt. Akciósan vettem, gondoltam egy próbát mindenképpen megér. Az már az első használat után világossá vált számomra, hogy nagyon sokáig elég lesz, mert egy pici is elég belőle. Az illata nagyon természetes, szinte nem is érzem. Állagra valóban olyan "habos", a bőrön nagyon könnyen eloszlatható. Nekem nappalra sajnos nem lesz jó, mert elég hamar zsírossá válik a bőröm, egy kicsit talán sok neki, de éjszakára abszolút tökéletes. Hidratált, puha bőrt kaptam tőle.:)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 30.

bartabetti

2013. április 3.

Főleg a szép összetevők miatt szereztem be és mert a DM-ben 1400 Ft-ra volt leárazva és még ebből is lejött 25% a múltkori arcápolási akcióban, szóval nagyon örültem, hogy ennyi pénzért végre lehet egy jó nappali krémem (bár hiányolom belőle a fényvédőt).
Elég zsíros bőröm van, ami viszont nagyon dehidratált is tud lenni egy időben, ezen kívül persze pattanások és mitesszerek is jócskán keserítik az életemet. Nekem nem szívódik be maradéktalanul vagyis inkább nem lesz matt a bőröm utána (de persze ezt nem is ígéri), viszont nagyon jól tudok rá sminkelni és szeretem használni. Tényleg olyan jó kis habos állaga van. Jól hidratál.
Még nem régóta használom és most váltottam le szinte az egész arcápolási rutinomat, szóval a hosszabb távú hatásairól nem igazán tudok nyilatkozni, mindenesetre most sokkal hidratáltabbnak és szebbnek érzem a bőröm (de ez valószínűleg nem csak ennek a krémnek köszönhető).
Ha nem lenne ennyire zsíros a bőröm, valószínűleg még jobban szeretném, de egyelőre így is megelőlegezem neki az 5*-ot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 3.

lumiukko

2013. március 19.

Mostanában elég nagy hidratáló krém tesztelésben vagyok, csak úgy tornyosulnak a polcomon, mert hogy egyik sem az igazi... viszont ez az új szerzemény nagyon is jó! Az én extra száraz bőrömre nem tökéletes, de jobb, mint az általam eddig használtak. Eddig csak egy krém vette fel ezzel a versenyt, de az 3-szor annyiba került, és pont ugyanilyen volt hatásra. Ennek a krémnek viszont szebbek az összetevői is, ami hatalmas plusz pont. Nekem tetszik az enyhe illata, és hogy kicsit habos állagú, könnyen el lehet oszlatni. Érdekes, de van, amikor reggelre bezsírosítja a homlokom és az orrom, máskor meg tök matt bőrrel ébredek. Ez nem tudom mitől függ, de nem akkora probléma azért, könnyű orvosolni. :)
Alapvetően nagyon meg vagyok elégedve vele, jó vétel volt, olcsó, szép összetevőlistával, és még hatásos is (mondjuk annak tökéletes, aki nem olyan száraz eset, mint én.) Ha esetleg nem találok jobbat (őszig most már feladom a keresést, úgyis mindjárt jön a jó idő), akkor maradok ennél.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 19.

zsazsa

2013. február 22.

Az én kombinált bőrömnek teljesen megfelelő hidratálást nyújt így télen. Nem csillog tőle az arcom, könnyen lehet rá sminkelni is, nincs illata, az állaga olyan habos-krémes. Szeretem használni és nem is drága.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 22.

Mila85

2012. december 8.

Update: Na csak feláldoztam magam, és teszteltem, ugyanis a Müllerben beleszaladtam egy akciós 1000 ftos darabba. Nem tudok rosszat mondani róla, megadom az 5 pontot, bár csodaszernek nem tartom....még, mert csak pár napja használom. Viszont, nem irritál, nincs illata, jól hidratál, bár nekem még egy kicsit több kellene,( télen sajnos szomjazik a bőröm, pedig megiszom a napi 2, 2 fél l vizet), nem nagyon fényesedik ki tőle a homlokom. A legnagyobb öröm, hogy nem ég tőle az arcom, tényleg semmennyire se, (még egy ilyen drogériás krém van amit tudok és szeretek is használni a balea med Q10ese). Egész jó nagy adag, 50ml, szerintem elég sokáig kitart.Nappal és éjjelre is kenem, alapozót is jól tartja.
Úgy szeretem legjobban felkenni, h la roche termál víz, picit várom h száradjon, majd kicsit nedves bőrbe masszírozom be ezt a krémet.
Kedves Horzso!
Próbáltad már azóta arcra?Anyukámnak ilyen a bőrtípusa (és a probléma) mint neked, ezért gondolkodok rajta. (meg amúgy amik neked bevállnak neki is meg nekem is, bár én bírom a szilikont, anyukám nem.)Köszi

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 8.

Kedves Horzso!

horzso

2012. október 31.

Azért vettem meg, mert ilyen árban ilyen szép összetevőlistával rendelkező krémet ritkán találok. Kibontása után nagyon meglepődtem, mert sűrű, krémesnek látszott állagra, azonban ahogy kivettem belőle egy adagot és felkentem, már éreztem, hogy könnyű, gyorsan felszívódó krémről van szó. Valóban nincs illata, valami halvány dolgot azért lehet érezni, de azért inkább a nincs kategória. A nyakamra használom, egy Alverde krémet cseréltem le erre, mert folyton kiütéses volt a nyakam, amióta ezt használom, ez a probléma megszűnt. A rosacea miatt az arcomra még nem mertem felkenni, de lehet, hogy kipróbálom. Részemről nagyon rendben van ez a termék, ahogy a kézkrémjük is szuper szerintem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. október 31.

pixie

2012. október 10.

hasonlókat tudok elmondani, mint az előttem szólók: sűrű, de jól beszívódik, nem zsíros, hidratál. jól lehet rá sminkelni, nem gyorsítja fel a kifényesedést. illata szinte nincs, nagyon enyhe "tiszta" illat. ez kifejezetten tetszik pl. a natúr krémek erőltetett, sablonos illatai után. még a szemkörnyékem is szebb lett tőle :)) jelenlegi kedvenc arckrémem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 10.

grizus

2012. szeptember 25.

Ez tényleg jó krém. Sűrű, olyan habos állaga van, de jól felszívódik. Érezhetõ ahogy táplál, telít. Van mit lenni, nem egy folyékony semmi. Nem a legolcsóbb, de egy olcsó műanyag tégelyben van, ezért valószínûleg a krémet fizethük meg. Nekem a pattanásaimat is lejjebb vitte, biztos a Holt-tengeri sóval. És, ami fontos, jók az összetevõi, se paraffin, se parabének. Lehet, hogy megyek is holnap és veszek egyet megint.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. szeptember 25.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (White Tea) Leaf Extract, Tocopherol
Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Urea, Glycerin, Propylene Glycol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Egy zabféle magjának a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondicionáló hatású összetevő. Magas az aminosav-tartalma, és kiemelkedő a magas cink és mangán tartalma, amelyek hozzájárulnak antioxidáns tulajdonságához.