Best of Beauty 2019

My

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   külföld (Billa)   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: mrs.criss, Módosítva: 2014. május 15.

Lelőhely:   külföld (Billa)
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz, Normál

Kiszerelés: 150 ml

mrs.criss

2014. május 5.

még sosem használtam szárazolajat, de azt hiszem ez majdnem az lehet..nem ragacsos,nagyon gyorsan beszívódik a bőrbe és csak minimális olajos érzetet hagy, azt is csak pár percig.nagyon jól hidratál, én az extraszáraz kezemre használom.150 ml-t vettem kevesebb, mint 4 euroért az osztrák Bipa drogériában.nem vagyok egy nagy összetevőguru, így úgy voltam vele, hogy megveszem, ennyiért nem tévedhetek nagyon nagyot.és milyen jól tettem :) csillagos 10es!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 5.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol, Ascorbyl Palmitate