My

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   külföld (Billa)   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: efcike93, Módosítva: 2014. január 24.

Lelőhely:   külföld (Billa)
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Normál

Kifejezetten a normál bőr ellátására van kifejlesztve, ami egy egzotikus kókusz és vanília illatot kölcsönöz. Ez a könnyű krém gyorsan felszívódik, így a bőr puha lesz. Értékes olajok, E vitamin és hidratáló összetevői kényeztetik a bőrt és tartós nedvességet biztosít. Egzotikus kókusz és vanília illatú.

Bőrgyógyászatilag tesztelt

efcike93

2014. január 19.

Barátnőmtől kaptam, külföldről hozta nekem. Már 1-2 hete használom és nagyon szeretem, jó az illata többnyire tartós is, de nem brutál erős. Vizes állaga miatt hamar beszívódik a bőrömbe. Én nagyon szeretem és szerintem érdemes kipróbálni :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 19.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Persea Gratissima (Avocado) Oil
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Bőrjavító (skin conditioning) anyag.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak