My Hsin-Ni

Ár:   899 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anszan, Módosítva: 2013. október 20.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Bőröregedés

A maszk két fő komponense a Q10 és a méhpempő. A Q10 koenzim segíti a bőrszövetek megújulását, intenzív regenerálódását, növeli a bőr ellenálló képességét, lassítja az öregedés folyamatait. A méhpempő gazdag aminosavakban, nyomelemekben. Nagy mennyiségben tartalmaz B vitamint, ezenkívül C-, E-, H-vitamint. A maszk rendszeres használatával megszünteti a ráncokat és visszaadja a bőr fiatalosságát.

szilvinyuszko

2019. április 22.

A whiteninges maszkon kívül próbáltam a termékcsalád összes maszkját. Számomra ez az, ami garantált WOW hatást kölcsönöz. Babapopsi bőr, semmi irritáció. Imádom! A világ legjobb maszkja :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 22.

Dreamgirl

2018. március 23.

Nekem ez a kedvenc maszkom ebből a termékcsaládból. Egyetértek a kettővel előttem szólóval : olyan, mint valami kozmetikai kezelés. 2 napig tart a látványos hatása. Nem használom hetente, ahogy javasolják, de néhanap kényeztetem vele magam :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 23.

CeCeDrake

2017. december 28.

Update: olyan, mint valami kozmetikai kezelés. 2 napig tart a látványos hatása. Kombinált, de vízhiányos bőrre nagyon jó. Tetszik, hogy nem csak feláztatja a bőrt, hanem valóban hidratál.

Nagyon WoW! Látható, érezhető a hatása. Csomagban 600 Ft/db-ra jön ki, annyiba kerül, mint egy Balea, de sokkal többet tud. 20 perc és mintha egy wellness hétvégén lettem volna 😃 A többi maszkjukat is kedvelem, az arany, platina és a kékalga hármas mellett ez is nagyon ott van!
(Persze aki érzékeny valamelyik összetevőre, az kerülje, arról nem a maszk tehet, mondjuk a méhpempő pont ilyen ebben a maszkban - Royal Jelly)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 28.

Jadviga

2017. augusztus 17.

Hmmm! 42 évet megéltem, nagy szájjal bőszen hangoztatva, hogy hála istennek, nekem milyen rezisztens arcbőröm van. A pigmentfoltjaimmal vívott harcaim során már túl vagyok a 20%-os AHÁn, az 0.1 %-os tretinoinon, és a 4%-os hydroquinonon is, amik tuti nem bőrkímélő hatóanyagok, bár a hatásuk látványos. Emiatt bármit simán az arcomra kentem. Eddig. Most csak egy kis optikai tuningot szerettem volna reggelre. Az meg is volt, este feltettem, reggel szép, tömör bőrrel ébredtem. Aztán estére olyan furcsán forró volt az arcom. Másnap reggelre, 24 óra múlva olyan kontaktallergiát váltott ki , hogy most is jeges borogatással ülök az arcomon, hogy az égő érzést enyhítse. Vörös foltok, néhol sok apró hólyag és ödémás foltok. Szét tudnám kaparni a fejem! Mi a csuda volt ebben, hogy így kikészített??? Ja, hogy miért gondolom, hogy a maszktól lett? Mert életem első olyan fátyolmaszkja, ami a nyakat is befedi, miközben tecnikailag a fülre is fel kell akasztani, hogy tartsa a nyakrészt. Ergo: a nyakamon is tisztán kivehető a vörös foltokból, meddig ért a maszk és a fülem mögött is lángol... Ennyit az optikai tuningról.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. augusztus 17.

tara95

2017. május 10.

Nekem eddig ez adta a legnagyobb wow érzést. Az aloés annyira nem jött be, az arbutinos igen, de ez az ami sűrűbb szmötyit tartalmaz és egyszerűen viszlát vízhiány. Drága, mert hát az de jópofa, hogy van nyak része is, látványra mint egy múmia. Nem ragad, nem tapad, könnyen bepuszilja az ember bőre. Újravevős.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 10.

Adnilem

2016. április 21.

Van a márkának jobb maszkja is, ez semmi extrát nem produkált. Számomra 3*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 21.

Van a márkának jobb maszkja is, ez semmi extrát nem produkált. Számomra 3*

kay37

2015. november 11.

Érdekes, mert próbáltam többfélét is a márkától, de ez az egy volt, ami nem igazán vált be. Néhány perc után égette anyakamat, nem is tudtam 15 percnél tovább fenthagyni, mert úgy éreztem, leég a bőröm. Ennek ellenére semmi nyoma nem volt irritációnak, még csak picit piros sem voltam, ugyanúgy szépen hidratált és feltöltött, akárcsak a társai.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 11.

soos.gina93

2014. június 3.

Nagyon jó maszk, tetszik, hogy nyaki része is van. Nagyon jól hidratál és teljesen eltünteni a mimikai ráncokat már egy használattól.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 3.

Antioxidánsok: Ubiquinone
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Extract, Dipotassium Glycyrrhizinate
Hidratálók: Butylene Glycol, Hydroxyethyl Urea, Sodium Hyaluronate

Méhpempő, mely a méhek garatmirigyében termelődő fehéres, tejszerű, sárgás színű, savanykás, szúrós illatú anyag, mely elsősorban a méhanya tápláléka, de élete első három napján minden méhlárva ezt a táplálékot kapja. A méhpempő több mint 150, biológiailag aktív összetevőt: fehérjét, zsiradékot, cukrot, vitamint, ásványi anyagot, nyomelemet, enzimeket és még számos egyéb bioaktív anyagot tartalmaz. Összetétele: víz 70%, protid 15%, glucid 12%, lipid 3%.

Sok féle jótékony hatást tulajdonítanak a méhpempőnek, de a bőrre gyakorolt hatásával kapcsolatos állítások (pl. képes megakadályozni a ráncok kialakulását és gyógyítani az aknés bőrt) Paula Begoun szerint még nincsenek tudományos kutatások által alátámasztva, bár némi feszesítő, vízmegkötő tulajdonsággal valószínűleg bír. Az összetevő az arra érzékenyeknél helyileg alkalmazva kontakt dermatitiszt és az irritációt okozhat, viszont ritkán alkalmazzák akozmetikumokban olyan koncentrációban, hogy az gondot okozzon.

Az összetevő kifejezetten instabil, levegőre, hőre és fényre könnyen lebomlik, ezért a méhpempőt tartalmazó kozmetikumokat érdemes hűtőben tárolni és kerülni a tégenyes, áttetsző csomagolást.

Az édesgyökér kivonatának egy fajtája, amit a kozmetikumokban gyulladáscsökkentő, és pigmentfolt halványító tulajdonsága miatt használnak.