Myrla

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: melanie500, Módosítva: 2013. november 4.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Intenzív hatóanyag tartalmú sejtmegújító szérum. Hialuronsav és koncentrált Q10 tartalma feszesít és feltölt. Különleges nano Q10 formulája a bőr mélyebb rétegeibe juttatja a Q10 hatóanyagot értékes növényi olajcseppekben. Természetes összetevőinek köszönhetően hatékonyan veszi fel a harcot a ráncok, a bőr fáradása és tónusának elvesztése ellen. Kúraszerű használatra vagy intenzív regenerálásra.

Ránctalanítás, regenerálás: A Q10 javítja a sejtek energiatermelését és a sejtmegújulási folyamatot. Antioxidáns hatásának köszönhetően hatékony a szabadgyökök ellen. Belülről tölti fel a bőrt, így segíthet a ráncok elleni küzdelemben. A hialuronsav, a bőr kötőszövetének egyik fő építőköveként, a bőr kollagén és elasztikus rostjainak hidratáltságát biztosítja, ezáltal teltséget és rugalmasságot ad a bőrnek.

Kinek: Érett, igényes, laza tónusú bőrre az öregedés intenzív kúrával való késleltetésére magasabb hatóanyag tartalmának köszönhetően.

terke29

2013. december 3.

Én voltam/vagyok az egyik szerencsés,aki a KM jóvoltából tesztelhetem ezt a krémet(még két társával egyetemben).
Második hete használom,mostanra kialakult egy viszonylagos véleményem,amit úgy gondoltam megosztok veletek,és majd ha elfogyott a kencém,update-elek is.
Tehát:
na Ő nálam a kakukktojás...Ez volt a "szabadon választott" krémem,és nagy reményeket fűztem hozzá,mert mostmár itt ott akadnak ráncaim,és gondoltam,majd ez a szérum lesz a titkos csodaszerem.Megnéztem az összetevőit,jajj dejó lesz nekem ez a krém,mert majd kisímulok tőle,és szép leszek,és csodás...Nem jött be...Valam van benne ami nem kompatibilis a bőrömmel,ugyanis a negyedik napom reggelén az orcámon lett egy hatalmas(majd fél centi átmérőjű)folt,amit aztán másnap és azt követő nap is követett egy-egy.Mivel minden más éjszakai krémemmel leálltam a teszt idejére az arclemosómon kívül(TBS habzó teafás arclemosó),csak ez lehetett a ludas,és mostanra nem is jött ki több foltom,és a meglévő 3 is elhalványult.
Lehúzni nem akarom a szérumot,mert biztosan lesz akinek beválik,és a másik két kencéből kiindulva ez sem lehet rossz,egyszerűen csak nekem nem működik jól a bőrömön.Van ilyen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. december 3.

Tehát:

Antioxidánsok: Ubiquinone
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Propanediol, Glycerin, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Panthenol

Bőrjavító (skin conditioning) anyag.