Myrla

Ár:   12 000-17 000 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: melanie500, Módosítva: 2013. november 4.

Ár:   12 000-17 000 Ft
Lelőhely:   Müller
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Sejt-energizáló krém a bőr nappali ragyogásáért és védelméért. Kimondottan az érzékeny bőrre. Q10 tartalma a bőr természetes sejtmegújulását támogatja. Különleges nano Q10 formulája a bőr mélyebb rétegeibe juttatja a Q10 hatóanyagot értékes növényi olajcseppekben. Természetes összetevőinek köszönhetően hatékonyan veszi fel a harcot az öregedés első jelei ellen.

Bőrnyugtatás, hidratálás: A Babassu-, Sárgabarack- és Mandulaolaj értékes összetételének köszönhetően táplálja, hidratálja az érzékeny bőrt és csökkenti a bőrirritációt.

Kinek: Aki szeretné meghosszabbítani bőrének fiatalságát, illetve a bőröregedés első jeleivel kívánja felvenni a harcot. Érzékeny bőrre.

claudia.nyilas

2015. július 13.

Kb. 3 hete használom, és teljesen elégedett vagyok vele. Egyelőre nem aknésított, zsírosított, pedig most a 40 fokokban aggódtam, hogy sok lesz. Most azért meghagyom csak estére, éjszakai krémnek. Nagyon jól hidratál, bár kiváncsi lennék rá a hűvösebb időkben is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 13.

rose

2013. november 26.

Nagyon száraz és érzékeny a bőröm, úgyhogy kicsit féltem, hogy fog teljesíteni ez a krém, de nagyon pozitívan csalódtam. Már az állagán látszik, hogy minőségi termékről van szó, nagyon gyengéden olajos, de ugyanakkor krémes és könnyű, szinte érzem benne a sok növényi kivonatot. :) Két pumpálásnyi bőven elég az arcomra, nagyon gyorsan beszívódik, ami eleinte megijesztett, mert én szeretem a krémre felvinni az alapozót, de szerencsére nem emeli ki az arcom száraz részeit, és gyönyörűen tudok rá alapozni. És bár ez mellékes, de mindenképp szeretnék szót ejteni a csodás csomagolásról: a dobozában tartom, ami önmagában is igényes és szép, de az üvege nagyon ötletes, egy álom ez a csavaros megoldás, mert fél kézzel vissza is tudom csavarni, és én pl. utálom a tégelyes krémeket, mert még a rövid körmöm alá is állandóan bemegy egy csomó krém. Szóval ez minden szempontból egy ötcsillagos termék :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 26.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Ubiquinone, Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Propanediol
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

A Spilanthes acmella, magyar nevén iskolavirág vagy ábécéfű kivonata. A Truthanaging azt írja, hogy az összetevőt a botox természetes alternnatívájnak tartják, mivel helyileg alkalmazva oldja az izomfeszültséget, ezáltal simítja a ráncokat.

Bőrjavító (skin conditioning) anyag.