Mystic

Ár:   499 Ft   Kategória:   Hajfestékek
Lelőhely:   Rossmann, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Aviva, az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2016. augusztus 29.

Lelőhely:   Rossmann, online
Kategória:   Hajfestékek

A szer különleges aktív összetevője fokozza a szinezés tartósságát és az ősz hajszálak teljes fedését biztosítja. Nedvesítő mandulaojal tartalmának köszönhetően szabályozza a festett haj vízegyensúlyát. Fényességet és lágyságot kölcsönöz a hajnak.

Hatásos őszhajfedés, csillogó és élénk szín, bársonyos tapintás

csildiko60

Korcsoport: >54
2017. november 22.

Sajnos a szőke árnyalattól rézvörös lett a hajam, főleg a lenövésnél. Soha többet!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. november 22.

Mandi19

2017. szeptember 8.

Anyukám használja ezt a hajfestéket a vörös hajára elég régóta és szép a haja,neki jobban bevált mint a drágábbak.
Én a szemöldököm világosítására vettem, arra tökéletesen megfelel és elég egy doboz félévig is. Sajnos nem mindegyik fodrászt fest szemöldököt de mivel szőke a hajam meg kell oldani :D
A hajamra nem kenném az összetevői miatt és a szaga is nagyon erős. (Platina szőke a hajam, syoss oleo intensel festem)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. szeptember 8.

Masnuci

2016. november 15.

Akkor most én is elmondom a tapasztalataimat. Ennek a hajfestéknek a feketéjét használom amióta festem a hajam. (nem ma kezdtem) Soha semmilyen problémát nem okozott. Meg szokták kérdezni tőlem mivel festem a hajam, mert olyan gyönyörű élénk és fényes a színe. Mostanra a fekete hajú kolléganőim mindegyike ezt használja :o) Persze volt olyan, hogy nem kaptam sehol belőle feketét, így vennem kellett másfajtát. Hát inkább bespajzolok 5-6 darabot amikor lehet kapni, de én többet más festékkel nem festek az biztos! Lehet nekem ilyen krémes, meg olyan olajos, reklámozhatja a legmenőbb szupermodell, akkor se veszek mást, mert fényességében meg sem közelíti egyik drága kence sem! Most készülök épp újrafesteni, mert két hete nem kaptam sehol belőle és kénytelen voltam egy Palette-t felkenni. Az eredmény fakó szín és minden hajmosásnál fekete a víz. :o(
Ja és annyit a Mystic feketéje nem engedi a színét!! Sajnos a vörös árnyalatok igen, azok nem is olyan fényesek. A középső lányom próbálta ki, az sajnos nem jött be. De én a feketét nem cserélném le soha!
Na persze, hogy kivonják a forgalomból ezt is, már csak itt-ott lehet hozzájutni. Azt hiszem elkezdek tisztességben megőszülni :o)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. november 15.

Lory

2016. október 23.

Nekem ő a kedvenc hajfestékem.Kb. olyan árnyalatot kapunk mint ami a dobozon fel van tüntetve(nyilván az alap hajszín figyelembevételével).Nem kell sűrűbben festeni mint bármely más festékkel,nem is kopik jobban.Egyenletesen fed,nem lesz elütő színű a lenövés a haj többi részétől.Mindezt potom pénzért produkálja.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 23.

bugosgizi

2016. július 26.

Kezdem az anyukám tapasztalataival: Pontosan ugyan annyit tudott a barna változata ennek a márkának mint egy nála sokkal drágább társa.
Amit én láttam hogy a haja fényes és egyenletes színű. Szóval ilyen szempontból mindenképp jó.

Én ennek a legvilágosabb szőkéjét vettem meg. A festékhez kevertem kókusz olajat és hamvasítót. Az eredmény igazán szép. Egészen szép hamvas szőke. Pultos vagyok és naponta rengeteg emberrel beszélek és szinte kivétel nélkül megemlítik hogy milyen szép a hajam színe.
Nem mellesleg kértem a fodrászt hogy nézze meg a hajvégemet hogy kell e belőle vágni. Örömmel jelenthetem hogy nem kellett mert a hajam vége teljesen egészséges. :) Ez a festék lesz nekem a mentőöv. Mert nem is mart úgy mint a többi.
Szóval nagyon elégedett vagyok. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 26.

Szóval nagyon elégedett vagyok. :)

AligatorBaby

2016. február 29.

Én nem ajánlom ezt a festéket. Az olcsósága csábított el, mikor még vörös hajam volt. Baromi erős festék, szerintem nagyon sok ammónia van benne, a szaga is nagyon szúrós. Első pár napban meg voltam vele elégedve, de ahogy mostam, mindig engedett nagyon sokat a színéből, és 2 hajmosás után már foltos volt.. Illetve a hajam is tönkrevágta, baromira kiszárította el eltörte.......Újra nem vettem. Drogérikában alsó polcokon szokott lenni, én azt mondom kerüljétek.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 29.

cintiakiss

2016. január 18.

Gyakran használtam barnáját és a feketét is. Befogta mindig rendesen, örültem is hogy olcsón megúszom a festéseket. Aztán egy festés után teljesen kisebesedett tőle az egész fejem. Nem fájt, de gusztustalan volt! Valószínûleg a töménytelen mennyiségű ammónia a ludas. Csak az ára miatt kap 2 csillagot, ez után az eset után messziről kerülöm. Örülök hogy megmaradt a hajam.

(-1)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. január 18.

GothicLucia

2015. december 8.

Egyetlen színes tincset szerettem volna a hajamba,hogy valamivel feldobjam. Hát a doboz színskálája eléggé elrugaszkodott a valóságtól. =D
Majdnem fekete hajam van,így persze a lehető legerősebb szőkítést alkalmaztuk előtte,a lehető legélénkebb vörös színhatásért.
A végeredmény viszont lilás-bordó,burgundi árnyalat lett. Nem estem kétségbe,benne volt a pakliban hogy kb akármilyen szín kijöhet belőle,és a feketével ez is szép kontrasztot alkotott. Mostmár legalább tudom mire számítsak, és ha ezt a bordó színt szeretném ilyet kell vegyek.
A kopás és a haj szárazsága nálam is jelen volt,de egyetlen tincsnél ez egyáltalán nem katasztrófa, na meg nem is számítottam másra,ár-érték arányban stimmel minden.

(-1)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 8.

sigmo

Korcsoport: >54
2015. május 9.

Én megláttam a színét, és dobtam ki rögtön. Nem hiányzik nekem se a póthaj, meg a kopasz fej sem. Ennyit az olcsó termékről.
Ja bocs, előtte még megnéztem a véleményeket...

(-1)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2015. május 9.

Ja bocs, előtte még megnéztem a véleményeket...

Marcsus

2015. április 29.

Hosszú, dús, vastagszálú hajamra beszereztem 4 doboz tűzvörös festéket, melyből végül csak 3-at kellett felhasználni. Kicsit féltem az eredménytől, mivel ennél jóval drágább, márkás hajfestékek tették már tönkre a hajamat, de a lenövésem és a vörös-mániám miatt nem bírom ki, hogy ne legyen festve a hajam. A festék gyorsan oxidálódik, ez ne ijesszen meg senkit. Az én hajamra lila színű festék került, melyből egy kellemes vörös tónus bontakozott ki, de sajnos nem nevezném annak a klasszikus "én"-féle vörösnek, amit vártam volna a dobozon lévő kép alapján. Viszont: nem roncsolja a hajat (az enyém hossza csontszáraz alapjáraton, de egy hajpakolással máris jó volt, nem gubancolódott, rasztásodott a kelleténél jobban), nem kopik jobban, mint más hajfesték, és ugye nyilván az árát is illik említeni, mert egy doboz festék árából jó, ha egy tábla csokit, liter tejet vagy kg kenyeret tudok venni, így máris nem érzi az ember akkora pazarlásnak.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 29.

Hidratálók: Ethoxydiglycol, Propylene Glycol

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Az édesmandula-olajból kivont el nem szappanosítható lipidek

Hajfestékekben gyakran használt hajszínező összetevő.