Naava

Ár:   1190 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: tnori, Módosítva: 2018. július 24.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Fürdőtermékek

Az Aqua Moments fürdősó a Holt-tenger egyedülálló ásványi összetevőivel, valamint az ízületekre, izmokra jótékony hatással bíró eukaliptuszolajjal segít az ellazulásban. A holt-tengeri sóban található 26 féle ásványi összetevő és nyomelem egymással harmóniában támogatja a bőr természetes funkcióit, méregtelenít és erősíti a test védelmi rendszerét.

Illatanyagok: Eucalyptus Globulus (Eucalyptus) Leaf Oil, Cinnamomum Camphora (Camphor) Oil
Színezékek: Yellow 5 Lake / CI 19140, CI 42051

Patent blau V vagy acid blue 3 néven is ismert sötét kék színű por.