Best of Beauty 2019

Naava

Ár:   4490 Ft   Kategória:   Szemkrémek
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: tnori, Módosítva: 2018. szeptember 21.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Szemkrémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Frissítő, feszesítő, kifejezetten a szemkörnyéki finom bőr ápolására kifejlesztett szemkörnyékápoló, melyben egyszerre két, ezeréves hagyományokkal bíró szépségápolási kultúra ölt testet: a Holt-tenger egyedülálló ásványi összetételű vizét revitalizáló, intenzív ránctalanító és bőrfiatalító hatású marokkói argánolaj egészíti ki. A krém tápláló tulajdonságait antioxidáns hatású szőlőmagolaj, valamint bőrkondicionáló enzimekben gazdag papajakivonat teszi teljessé.

KataViki

2019. június 14.

Tesztelésre kaptam a terméket.
Nem használtam eddig külön szemkörnyékápolót, az arckrémem érzékeny bőrre való, az került a szemem környékére is.
Most szem környékére, néha az egész arcra, és nyakra használom, főleg mert nagy mennyiség, és alig akar fogyni! (Tény hogy nem minden nap alkalmazom.)
Kellemes vizes-géles az állaga, könnyen beszívódik, de a feszesítő hatásáról nem tudok nyilatkozni, szerintem egyszerűen nincs..
A mennyisége miatt szemkörnyékápolónak sok, arcra a hidratáló hatása kevés, de szerintem majdnem bárhova el lehet kenegetni.
Összességében nem rossz, de semmi hűha hatása nincs, magamtól nem venném meg. Mivel ingyen kaptam, ezért 4 csillag.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 14.

Tesztelésre kaptam a terméket.

Konszuelita

2019. március 27.

Update: Sajnos nincs ránctalanító hatása. Semmi változást nem vettem észre. Kicsit lusta is vagyok 2 krémet használni, 1et a szememre, 1et az arcomra. Úgyhogy néha ezt kenem az egész arcomra... Azért csak elhasználom ha már megkaptam.

Par hete kaptam tesztelésre. Eddig annyit tudok mondani, hogy nem csíp, nem irritálja az érzékeny bőröm.
Ranctalanito hatását még tesztelem. Jövök 1 hónap mulva kb és írom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 27.

Ranctalanito hatását még tesztelem. Jövök 1 hónap mulva kb és írom.

nekoSX

2019. március 25.

Tesztelésre kaptam a krémet, örültem neki, mert nem használok külön szemkrémet, elég érzékeny a szemem, nem tudok igazán semmit elviselni a környékén, ezért is jelentkeztem: lássuk mit tudunk kezdeni egymással.
Megpróbálom nem ismételni amit előttem leírtak a lányok, de a jó nagy kiszerelés miatt én egész arcra-nyakra és szemkörnyékre is használom. Igazság szerint most még csak párszom használtam, mert ez a krém nekem tökéletes lesz nyári használatra:
szuper géles-könnyed állaga van, nagyon jól beszívódik és van egy kellemes hűsítő-frissítő érzés utána, ami nyárra szuper lesz. Napközben aztán nem mászik el, nem folyik le, mégis a könnyed állag ellenére jól kezeli a szárazságot. Az összetevőiben pedig szeretném kiemelni, hogy a szezámolaj van a 2. helyen, amit nagyon szeret a bőröm, szárazabb bőrre tökéletes összetevő.
Amit kevésbé szeretek benne:
az az illata, mivel egész arcra használom, nem csak szemre, sajnos érzem is eléggé, szinte egész nap érezhető, nem kellemetlen, csak én a "niveá-s tipikus krémes" illatokat nagyon nem bírom, akkor inkább a "k@k@" szagú argán, mint ez, mert az természetes, ez meg nem. A papayakivonat az összetevők között a legutolsó, hát igen...talán egyszerűbb lett volna bele sem tenni, mert ilyen mennyiségben nem gondolnám, hogy bármit is csinálna. Szerencsére ezt az egyéb izgalmas összetevők ellensúlyozzák.
A tégelyen belül a kis fedő olyan jól zár, hogy még most is, hogy fogyott a krémből csak kisollóval tudom lefeszíteni, de azért mindig visszarakom, bár lehet nincs igazán jelentőssége, és ez nem is negatívum.
A csomagolása egyébként nekem nagyon tetszik, jók a színek, egyszerű és szép, műanyagban ez ritka, szóval szerintem ajándéknak is jó.
Összességében ez egy nagyon jó krém, és az érzékeny/könnyen begyulladó szemeimet sosem irritálta, nyugodtan használható érzékeny bőrre, jön a jó idő, nyárra tökéletes lesz, ára is teljesen korrekt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. március 25.

Amit kevésbé szeretek benne:

pici24

2019. március 20.

2 és fél hete használom a krémet, így, gondoltam már kellően megismerkedtem vele és megírom a tapasztalataimat.
Első körben számomra is meglepő volt a krém 50 ml-es kiszerelése, de mivel ilyen nagy adag, így bátran, bőségesen használom reggel és este. A csomagolása tetszik, egyszerű, letisztult, számomra megnyerő. A tető letekerését követően egy műanyag fedővel találja szembe magát az ember, nekem ez a kis fedő kb. a 3. nap után a tetőhöz ragadt, így azzal nem kell bajlódni, nem is távolítottam el. A krém könnyű, zselés, géles textúrájú. Van benne illatanyag, így egy kicsit megijedtem, hogy nem fogja-e csípni a szemem, de szerencsére nem irritálta. A krémet könnyű eloszlatni, felszívódása pár percet vesz igénybe, persze ez a mennyiségtől is függ. Felkenéskor egy kis hűsítő érzést tapasztaltam, viszont nem pirosodtam ki. A krém eldolgozását követően, mikor már szinte teljesen beszívta a bőröm, akkor először egy kis ragacsos érzés marad utána, de 1-2 percen belül ez is elmúlik, és a bőröm selymes, puha lesz. A karikákat nem tüntette el a szemem alól, viszont a mimikai ráncaimon valamelyest segített, hidratáltabb lett a bőröm. Összességében jó kis krém, de az illatanyagot én kivenném belőle, mert bár kellemes, de időnként sok.

2019.02.21.Update 1:
Lassan újabb két hét telt el. Irritációt továbbra sem okoz. A kb. egy hónap alatt hidratáltabb lett a szemkörnyékem, a mimikai ráncaim is halványodtak egy kicsit. A karikákat maradéktalanul továbbra sem tüntette el, de ettől függetlenül változatlanul jó kis krémnek tartom.

2019.03.20 Update 2:
Ismét eltelt egy hónap, bőséges reggeli és esti használat mellett még félig van a tégely. Továbbra sem okoz irritációt, szépen hidratál, bár még mindig maradtak mimikai ráncaim. Amit viszont meglepve tapasztaltam, hogy az alsó szempilláim hatalmasra nőttek az elmúlt hetekben, amit nem tudok másnak tulajdonítani, mivel már hónapok óta nem használok olajat a szempilláimra és a szemkörnyékemre, valamint semmilyen szépség vagy egyéb vitamint nem szedek egy jó ideje. Így ennek hatására kb. 1-2 hete elkezdtem esténként a szemöldökömet is kenni ezzel a krémmel. Remélem, hogy néhány hét elteltével be tudok majd számolni róla, hogy azokon a helyeken is visszanőtt a szemöldököm, ahol korábban rendszeres ápolást követően sem a ricinus, sem az e-vitamin olaj nem segített. Amennyiben így lesz, akkor lesz Update 3 is és megkapja az 5 csillagot. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 20.

2019.02.21.Update 1:

2019.03.20 Update 2:

Katie

2019. március 18.

Tesztelésre kaptam. Kb. 1,5 hete kezdtem el használni, naponta 1 vagy 2, de inkább csak egy alkalommal.
Nagyon jó állaga van, és az illata is kellemes, bár egy kicsit túl erős, nem szeretem annyira az illatosított krémeket és sminktermékeket, nagyon tömény tud lenni egyszerre tízféle szag az arcomon. Az összetevőlista is egész jó. Nem zsírosít, és sminkelni szépen lehet rá, úgyhogy reggeli készülődéskor is simán lehet használni. Kicsit hűsítő hatású, nyáron majd jól fog jönni.
Ami nem tetszik benne, az a mennyisége, ezt már előttem is írták, hogy túl sok az 50 ml, és jó eséllyel nem fogy el időben annak sem, aki tényleg mindennap 2-szer használja, és elég nagy pazarlás, ha ki kell dobni a maradékot, mert egyébként tényleg nem rossz krém. Az ára a mennyiségéhez képest nagyon jó, de a fenti miatt nem biztos, hogy ténylegesen meg is éri. A másik pedig, hogy a kupak alatt lévő kis műanyag fedőt nagyon nehéz leszedni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 18.

Nussh

2019. március 10.

Én is tesztelésre kaptam a krémet, és kb 1 hónapja használom. Pont kapóra jött, mert betöltve a harmincat egyre jobban éledeznek a ráncocskák a szemem körül, és ha nem alszom ki magam, akkor a karikák is sötétednek rendesen. Egy gazdag krémről beszélünk, ami hamar beszívódik, nem csúszik le róla a smink (minden nap sminkelek, így nekem ez is fontos szempont), és bár elég erős illata, de hála az égnek nem irritálja az amúgy érzékeny szemem. Viszont pont az érzékenységem miatt én mindent kevesebb ideig használok, mint ajánlott, mert a szempillaspirálok is 2 hónap után már irritálnak. Így elképzelni sem tudom, hogy ezt a krémet hogyan tudnám elhasználni pár hónap alatt a nagy mennyisége miatt. Valószínűleg érdemesebb lenne kisebb kiszerelésben is forgalmazni. Csodát nem vártam, de sajnos egyelőre nem látok számottevő változást :( Minden reggel és kb 2-3 naponta este használom. Ettől függetlenül örülök, hogy adhatok egy kis plusz kényeztetést a szemkörnyéki bőrömnek. Kíváncsian várom, hogy a későbbiekben hoz-e eredményt, és hogy mennyi idő után kezdi irritálni a szemem (ha elkezdi egyáltalán). Köszönöm a lehetőséget a kipróbálásra, update-tel még jelentkezem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 10.

niki33

2019. február 28.

Nyereményjátékon nyertem a terméket, és bár szinte csak pozitív tapasztalataim vannak róla, teljes áron nem venném meg. Másfél hónapja használom, sokáig elég lesz még. Nálam fő szempont, hogy ne irritálja a szemkörnyéket, és ez teljesült. Gazdag krém, ugyanakkor könnyű is, én éjszakára és nappalra is használom, nem akarom, hogy tönkremenjen ez a hatalmas mennyiség. Az illatát az elején nehezen szoktam meg, de most már nem zavar. Én is azt várom, hogy a karikák eltűnjenek tőle, de nem nagyon akaródznak:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 28.

realet

2019. február 20.

Én is használom, és szeretném megvédeni az illatanyag miatt: ha egy krém valóban tartalmaz argán-olajat, elkerülhetetlen, hogy annak a jellegzetes szaga átüssön a terméken (nem kellemes). Ezért a gyártók kénytelenek egy másik, kompenzáló illatanyaggal kiegészíteni, amitől máris kellemesebbé válik a használata.
(Megjegyezném, hogy én sem szeretem az illatosított arcápolókat, sőt, az egyik Vichy terméktől egy hétig potyogtak a könnyeim, annyira zavarta a szemem a benne lévő illatanyag, pedig még csak a szemem környékére sem kentem.)
Ezzel a krémmel, ráadásul szemkörnyéken, nem volt semmi negatív tapasztalatom, irritációm, ellenben nagyon kellemesen hidratál. Én kifejezetten este szeretem használni, mintegy lezárva az amúgy szérumokból álló rutinomat. A másik kedvenc felhasználási módom a nyak: a szemkörnyék és a nyak vékony bőre ugyanis nagyon hasonló felépítésű, ezért kifejezetten jót tesz a nyak bőrének, ha szemkörnyékápolóval kényeztetjük. Na most ez a művelet egy másik, 15ml-es, pirinyó szemkörnyékápolóval drága móka lenne, de ezzel az 50 ml-es NAAVA-val már merem kenni és kifejezetten simább, feltöltöttebb lett tőle a nyakam bőre is. Ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 20.

barbusus93

2019. február 18.

1 hónapja kaptam tesztelésre. Felét apumnak adtam, másik felét én használom. Kellemes illata van, hűsíti a szemet és a karikákat is halványította. A ránctalanító hatásáról nem tudok nyilatkozni, mivel nincs ráncom még. Apum is szereti, reggel-este használja. Azt mondta, hogy nagyon jó érzés a szemkörnyéki bőrének. Gazdaságos kiszerelés bár én most még biztosan nem fogom megvenni, pár év múlva újra gondolom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 18.

gelus

2018. december 18.

A szemkörnyék ápoló kellemes, zselés és egyben krémes állagú krém.
Sajnálom és egyben meglepő volt számomra, hogy illatos, mert a szem környékére szerintem senki sem szeret olyan krémet tenni, amiben illatanyag van. Én nem, az biztos.
Az állaga jó, hatását tekintve jól hidratál, de különösebb hatását nem tapasztaltam.
Nagyobb ráncokkal nem csinál semmit (persze ettől a krémtől sem vártam, hogy úgy elbánjon a ráncokkal mint egy plasztikai sebész)
Ami a leginkább zavar benne, hogy tégelyes a kiszerelés......és nem csak ez, hanem akkor óriási 50 ml-s mint az arckrém.
50 ml-t képtelenség elhasználni lejárat előtt (szívem szakad meg, hogy ki kell dobni, mert előbb jár le minthogy kifogyna)
Szóval ezen én mindenképp változtatnék, és a mennyiség is elég lenne a szokásos 15 ml (na jó...legyen 30 ml :) ), esetleg jól és higiénikusan adagolható pumpás kiszerelésben.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. december 18.

A szemkörnyék ápoló kellemes, zselés és egyben krémes állagú krém.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice
Hidratálók: Propylene Glycol, Maris Aqua, Glycerin, Hydrolyzed Elastin