Naava

Ár:   3490 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: tnori, Módosítva: 2018. augusztus 28.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Testápolók
Bőrprobléma:   Vízhiány

A Skin Harmony Bőröröm Testápoló a bőr természetes ritmusával összhangban segít helyreállítani a bőr rugalmasságát. Gazdag, hidratáló összetevői az ásványi anyagokban bővelkedő holt-tengeri víz egyensúlyteremtő hatását fokozzák, és a bőrt az optimális működésre ösztönzik. Magas sheavaj-tartalma mélyen és hosszan tartóan táplál, miközben a ligetszépe-olaj megelőzi a bőrön át történő vízveszteséget, és az argánolajjal együtt hatékonyan gátolja az öregedési folyamatokat. A borágóolaj a szövetek mélyéig fokozza a bőr feszességét, rugalmasságát, a jojobaolaj pedig bársonyos, hidratált bőrfelszínről gondoskodik.

orsi83

2020. május 13.

Ajándékba kaptam ezt a testápolót, és az első használat után állandó része lett a mindennapi bőrápolási rutinomnak. Rendkívül meggyőző, hosszantartó hidratáló hatású, állaga kellemes, könnyű, ezáltal gyorsan beszívódik a bőrbe és nem hagy zsíros érzetet. Az illata pedig egyenesen mámorító. Csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 13.

realet

2019. október 21.

Hosszú hónapok tesztelése után eljutottam oda, hogy véleményezzem ezt a kencét :)
Rólam elöljáróban annyit, hogy nagyon nem vagyok egy testápolózós nőszemély, vagyis igen nehéz rávennem magam erre a plusz folyamatra minden nap. Eddigi testápolóimmal egyébként pont az volt a bajom, hogy hozzászokott a bőröm, és ha elmaradt a kenés, akkor rögtön beütött a szahara.
Ezzel a NAAVA-val viszont az tűnt fel, hogy ha 1-2 napot kihagyok, akkor is kellemesen hidratált marad a bőröm a zuhanyzások ellenére, szóval sokkal hosszabb távú a hatása, mint eddig bármelyik testkencémnek. Amit imádok még benne, hogy nagyon gyorsan beszívódik, nem kell perceket várni, hogy magamra húzhassam a szűk farmert.
Használtam már szőrtelenítés után is rögtön, és tádámm: semmi irritációt nem okozott, hanem pont, hogy gyönyörűen lenyugtatta az epilátor által sokkolt bőrömet. Az illata púderes-kellemes, a legjobban a párom szereti - rajtam :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 21.

Chrissy

2019. április 21.

Igyekszem minden nap testápolóval ápolni a bőröm, részben azért, mert atópiára hajlamos a bőröm, másrészt azért, hogy minél tovább rugalmas és egészséges bőrrel élhessek. Imádok új dolgokat kipróbálni, ritkán veszem kétszer ugyanazt a terméket, mert ahogy a tusfürdőkre, úgy a testápolókra is ráunok. Kíváncsi voltam erre az új márkára. Ígéretesek az összetevői és szimpatikus volt az egyszerű, de bájos csomagolás is.
A testápoló maga fehér színű, állagra elég sűrű, de nagyon könnyen kenhető, selymesen terülő, gyorsan beszívódó fajta, ami után a bőr azonnal sima, puha és komfortos érzetű lesz. Az illata édeskés, púderes, már-már nénis, de mégis viselhető. Hamar elillan, s bár először annyira nem fogott meg, a végére megszoktam. Most már úgy érzem tisztaságillat.
Eleinte nem hatott meg, azt mondtam átlagos a hatása, esténként, fürdés után használtam és reggelre úgy éreztem nem hatott eléggé, mert a bőröm száraz volt a végtagjaimon. Télen kezdtem el használni, nyilván a központi fűtéstől is szárazabb volt a bőröm. Illetve, hagyni kellett neki időt, hogy hasson. Ahogy folyamatosan használtam, egyre inkább puha lett a bőröm és egyre kevesebb adagot szívott fel. Imádtam, hogy nem ragad. Kézkrémként is szívesen kentem, pont emiatt, és azért, mert azonnal egészséges kinézetűvé tette a száraz bőröm, megszüntette a viszkető, húzódó érzést. Dekoltázsra is mertem kenni, nem okozott pattanást.
Egyszer csak azt vettem észre, hogy a flakon vége felé járok és elkezdett aggasztani, hogy ez mindjárt elfogy.
Ha lehetne rajta változtatni, akkor én kevesebb illatanyagot tennék bele, s ha már ennyi gyönyörű összetevő van benne, akkor hagynám csak azokat érvényesülni és esetleg, ha nem kellemes a natúr illata, akkor az INCI végére egy kis parfüm beleférne.
Mindezekkel együttvéve szerintem fogok én még ilyet venni, ahogy a szekrényemben katonásan sorakozó "ezt is ki akarom próbálni" testápoló sor végére érek.
Gondolkoztam, hogy 4 vagy 5 csillag legyen. De ez egy jó testápoló, végre egy olyan, ami valóban hidratál, nem ragad, szép tőle a bőröm és egészséges, ez nem lehet csak 4 csillag azért, mert az illata annyira nem az én illatom. Megy neki az 5 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 21.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Borago Officinalis (Borage) Seed Oil, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice, Borago Officinalis (Borage) Seed Oil, Oenothera Biennis (Evening Primrose) Oil, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Glycerin, Maris Aqua, Caprylyl Glycol, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2