Naava

Ár:   5990 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: tnori, Módosítva: 2018. augusztus 28.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Bőrprobléma:   Vízhiány

Kellemes textúrájú, hatóanyagokban gazdag éjszakai arckrém, mely a bőr természetes ritmusához igazodik és támogatja annak éjszakai regenerálódását. A különleges ásványi anyagokat és nyomelemeket tartalmazó holt-tengeri víz és az aloe vera egyensúlyban tartja a hidratációt, a tápláló shea vaj értékes lipidekkel tölti fel a bőrt, miközben a kollagén és az erőteljes öregedésgátló, mélyhidratáló hatású gránátalmamag-olaj a szövetek szintjén állítja helyre a bőr rugalmasságát. Egész éjszakán át tartó táplálás a feszes, kisimult arcbőrért.

Kata2019

Korcsoport: >54
2019. november 29.

Pár hónapja használom. Kellemes illatú, pumpás kiszerelése miatt jól adagolható, könnyen kenhető, gyorsan beszívódó krém.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2019. november 29.

galivali

2019. szeptember 30.

Tesztelésre kaptam a krémet, ezúton is köszönöm!
A doboza nagyon tetszik, a pumpás krémek sokkal praktikusabbak mint a belenyúlósak. Jól adagolható, könnyed textúrájú krém. Jól hidratálja a kombinált bőrömet, nem zsírosítja. Gyorsan beszívódik, nem hagy ragacsos érzetet. Pár nap használat után nagyon jó kis krémnek tűnik, de majd meglátjuk pár hét múlva. :)

Update:
Most fogyott el, több mint 4,5 hónapig használtam minden este. A kombinált bőrömre elég kevés kellett belőle, hogy ne zsírosítsa. Nagyon jól hidratál, reggelre puha lesz tőle a bőröm. Az illatát a végére kifejezetten megszerettem. Nagyon jó kis krém e, főleg ár/érték arányban. Azóta beszereztem a márka több krémét is és mindegyikkel nagyon meg vagyok elégedve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 30.

Tesztelésre kaptam a krémet, ezúton is köszönöm!

Update:

cserpesreka

2019. augusztus 25.

Nekem zsíros-kombinált bőröm van, nem az igazi számára, de egy normál bőrtípusu embernek csoda lehet a krém. Nagyon könnyed, viszont gazdag. Maga a megjelenése nagyon szolid, hű a natúrkozmetikai aghoz. Hidratalas 5*.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 25.

R3ka

2019. augusztus 17.

Tesztelésre kaptam a krémet. Nagyon meg vagyok vele elégedve. Szép a csomagolása, a pumpával a megfelelő adagot lehet kinyomni. A krém illata kellemes, enyhén púderes, állaga pedig nyáron sem tömény, a bőröm szinte teljesen felszívja. Reggelre sokkal kisimultabb, egyenletesebb lett tőle a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 17.

kattja

2019. július 25.

Nagyon igényes csomagolas, praktikus, pumpás kiszerelés amit imádok. :) Nekem nagyon fontos hogy ne legyen szét parfümözött a termék, ami ennél nem is jelentett gondot, szinte semmi illata nincs. Az én bőröm miteszeres kombinált, nem érett (ami a valódi célközönsége a krémnek). Egyáltalán nem nehezítette el a bőröm, nem okozott pattanásokat. Jól hidratál, de talán ezen lenne mit javítani. Összességében tökéletesen elégedett vagyok vele, problémás/ érzékeny bőrre is ajánlanám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 25.

mnodulus

2019. június 24.

Krémmánián nyertem, köszönöm a lehetőséget!
1 hónapja használom, és meg kell mondjam, hogy az elején húztam a számat, féltem, hogy nyáron ez a sűrű állagú krém teljesen eltömíti majd a pórusaimat, de kellemesen csalódtam. Reggelre nagyon puha, kisimult lesz a bőrőm, nem ragad egyáltalán. A csomagolást is jól eltalálták, ráadásul az illata is finom, végre nem az a tolakodó természetellenes szúrós illat. Újravevős, bár az még nem most lesz, mert sokáig elég.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 24.

Krémmánián nyertem, köszönöm a lehetőséget!

mafalda

2019. június 6.

Ezúton is köszönöm a krémmániának a lehetőséget, hogy kipróbálhatom a terméket. Olyan boldog vagyok, hogy nyertem! 🤩😍🤩

Már a doboza is csuda cukros, a benne rejlő kis szöveg meg nagyon frappáns.

Maga a krém egész könnyed ahhoz képest, hogy éjszakai, gyengéd textúrájú, és lágy kellemes illatú. Könnyű eloszlatni, nem ragad, ami plussz pont. Praktikus a doboza, és hamar beszívódik a bőrbe. ☺ így elsőre mondhatom, hogy az eddigi legjobb éjszakai krémem. Külön öröm, hogy nem nehezíti el a bőrömet, na attól falra tudnék mászni.😆
Tényleg szuper, további fejleményekkel még jelentkezem! 🙂

Update! Egy hónap aktív használat után is bátran ajánlom, soha nem volt ilyen klassz éjszakai krémem. Tulajdonképp mindig utáltam az éjszakai krémeket, hosszas kísérletezgetés után nem is használtam esti krémet, hanem a nívea nappali arckrémet kentem fel este arctisztítás után. Ha nem nyerek sosem hittem volna hogy ilyen is lehet egy este használatos krém. Puha bársonyos állag nem az a tipikus zsíros kence.
Az arcbőröm is szebb lett (bár arctisztítót is váltottam épp, így nem tudom h biztosan ez okozta e), én szemkörnyékre is kenem. Használata olyan porcelán bőrt eredményez. 😁Aki teheti próbálja ki, gyanítom ha elfogy megveszem. De azért remélem sokáig kitart, bár nem spórolok vele az is igaz.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 6.

Már a doboza is csuda cukros, a benne rejlő kis szöveg meg nagyon frappáns.

Tényleg szuper, további fejleményekkel még jelentkezem! 🙂

creammaniac

2019. május 28.

Szintén tesztelésre érkezett hozzám is ez a krém, amit mégegyszer ezúton is nagyon köszönök!

Pár hete használom már és nagyon pozitívak a tapasztalataim vele! A bőrömről elöljáróban annyit, hogy kombinált, iszonyú könnyen kipattog, ha nem megfelelő krémet használok, ezenkívül vízhiányosnak mondanám. Félve kentem fel ezt a krémet is, mert mostanság a jobb idő beköszöntével nem szeretek éjszakára krémet használni, max. szérumot, mert ki nem állhatom a zsíros érzetet, úgy érzem, nem tud lélegezni a bőröm a krémek alatt. Na ez a kence nem ilyen. :)

A pumpás adagolója roppant praktikus, könnyen lehet szabályozni a mennyiséget, akár fél adagot is lehet nyomni. Én általában egy-másfél pumpányit szoktam eloszlatni az arcomon, a szemkörnyéket is beleértve. Nagyon gyorsan beszívódik, nem lesz zsíros érzetű a bőröm tőle, nem ragad. Szuper jól hidratál és egyáltalán nem okoz pattanásokat, ami a legnagyobb félelmem volt. Kíváncsi vagyok, meddig fog kitartani a tubus, mindenképpen utána fogok nézni a beszerzési lehetőségeknek, mert az egyik legszimpatikusabb éjszakai krém, amit valaha használtam, szépek az összetevői is. Bátran ajánlom hozzám hasonló bőrtípussal rendelkezőknek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 28.

Chrissy

2019. május 17.

Nagyon jó kis krém! Ami rá van írva, azt teljesen hozza és nagyon szépek az összetevői is.
Elég sűrű, mégis finom állagú, fehér krém, nagyon enyhe, finom púderes illattal, amit ezentúl már a Naavához társítok, mert a nappali krémének is ilyen illata van, illetve a Skin Harmony testápolónak is, annak viszont töményebben.
Nagyon könnyen beszívódik és matt bőrképet ad. Nem ragad, nem hagy zsíros érzetet a bőrön. Szeretem használni, mert hamar beszívódik. Ha nincs időm, akkor önmagában alkalmazom és így is remekül hidratál. Ugyanakkor szépen muzsikál a többlépcsős rutin utolsó lépéseként is.
Nagyon nehéz jó hidratáló krémet találni, ami nem irritál, nem okoz pattanásokat, nem ragad, tényleg segít a vízhiányos állapotokon és látványosan"eteti", táplálja is a bőrt. Annyira gyengéd a krém, hogy szem alá is kenem, amikor nincs időm/energiám a kedvenc szemránckrémemre.
Tőlem is megkapja az 5 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 17.

Tőlem is megkapja az 5 csillagot.

mildiko87

2019. május 15.

Tesztelésre kaptam a krémet én is, köszönöm szépen a lehetőséget. Kb. 1,5 hete használom intenzíven, pont jókor érkezett, az előző elfogyott, így egyből elkezdtem használni. A pumpás kiszerelés nagyon praktikus, nem volt még ilyen krémem, nagyon tetszik ez a kiszerelés. Amikor felkenem nagyon hamar beszívja a bőröm, és utána egy nagyon puha, selymes hatás érezhető. Nekem nem okozott irritációt, pattanásokat. Most ebben a gyönyörű őszi időben :D nem sok a bőrömnek, azonnal beszívódik, nem hagy ragacsos zsíros érzetet. Bőrfeltöltő hatásáról csak annyit, hogy vannak apróbb ráncok a szememnél,amik talán nem annyira mélyek, mint voltak, nyilván ez hosszabb távon látszik majd. Az illata kellemes, nincs tolakodó parfüm illata. Összességében egy jó kis éjszakai krém, az ára sem vészes, ezért bátran ajánlom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 15.

Antioxidánsok: Punica Granatum (Pomegranate) Extract, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Glycerin, Maris Aqua, Caprylyl Glycol, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Hydrolyzed Collagen
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2