Naava

Ár:   5990 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: tnori, Módosítva: 2018. augusztus 28.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Vízhiány

Selymes állagú, hatóanyagokban gazdag nappali arckrém, mely a bőr természetes, nappali ritmusához igazodik. A különleges ásványi anyagokat és nyomelemeket tartalmazó holt-tengeri víz egyensúlyban tartja a hidratációt, a jojobaolaj segít normalizálni a faggyútermelést, míg az antioxidánsokban gazdag zöldtea-kivonat, valamint a nyugtató hatású kamilla óvja a bőrt a környezeti hatásoktól.

Kise

2019. július 31.

Egy hónapja használom a krémet, amelyet tesztelésre kaptam. Áprilisban még a szeles, hűvösebb időben száraz, normál a bőröm, amely a 25 fok körüli melegtől kezdődően az orr környékén varázsütésre zsírossá válik szeptember- októberig. Ilyenkor tavasz végén váltok könnyedebb krémekre, tehát jól jött ez az arckrém.
Előnyei: pumpás kiszerelés, minimál, nem zavaró illat, könnyű beszívódás.
Hátrány: fényvédő hiánya, s nekem a hidegebb időben kevés a hidratáló hatása, amelyre a bőröm feszülése figyelmeztetett.
A fényvédelem fontos számomra, a következőkkel teszteltem: Oriflame Novage 50+ kémiai, Paula' s choice Youth- Extending Daily Hydrating Fluid Spf50 kémiai, Benton Papaya- D hibrid kémiai- fizikai. Mindhárom fényvédővel kijött, mert remekül aláhidratálja a bőrt, sőt sminkelni is jól lehet rá.
Szerintem késő tavaszra, nyárra tökéletes a kombinált bőrre éjszakára( bár nem arra szánták), s nappalra is fényvédő alá. Szándékomban áll Bioderma fizikai fényvédőt is vásárolni, majd meglátom azzal mit tud nyáron. Összességében jó termék, de a fentebb említett hátrányok miatt négy csillag.
Update: 5 csillag, mert tökéletes nyárra! Fényvédőzni úgyis kell, nem hiányzik belőle. Nappali rutinom alapja lett, a G& G Ha 5 Light megy alá mostanában.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. július 31.

Előnyei: pumpás kiszerelés, minimál, nem zavaró illat, könnyű beszívódás.

Chrissy

2019. június 18.

Megszerettem. A három Naava termékem közül ennek van a leghalványabb illata, nem érzem rajta azt a Naava-féle púderes illatot, amit a másik két terméken és ez így jobban tetszik. Nem hozza le a csillagokat az égből, nem fiatalít vissza tinédzsernek. Viszont kiválóan hidratál, anélkül, hogy ragacsos és/vagy zsíros érzetet hagyna maga után. Egyszerű, fehér, selymes állagú hidratáló krém, ami tökéletesen hozza azt, amire hivatott: ápolja a bőrt. Nem okoz pattanásokat és/vagy mitesszereket. Elég gyengéd ahhoz, hogy szem alá is kenjem. Gyorsan beszívódik. Így, a nagy melegben csak az orcáimra kenem, a T vonalam kihagyom. Illetve használom a nyakamra és a dekoltázsomra is, a fényvédő alá. Sokféle fényvédőm van, a kánikulában azok után nyúlok, amik olajmentesek és ezek általában azért szárítanak is. Ilyenkor fontos nagyon az aláhidratálás és nekem erre ez a termék tökéletesen bevált. Szépek az összetevői is, úgyhogy teljesen elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 18.

bernadettu

2019. május 7.

Tesztelésre kaptam én is a krémet, nagyon örültem neki, mert már régóta keresek egy jó arckrémet a kombinált bőrömre.
Eleinte kicsit tartottam tőle, mivel a Krémmánián kívül sehol sem találkoztam a márkával,de a legelső vélemény miatt mégis jelentkeztem tesztelésre, és azt vettem észre, hogy a pumpás csomagolása ugyanaz mint amit az Eucerin is használ az egyik fényvédőjéhez, szóval tényleg minőségi termék.
Első használat után kicsit csalódott voltam, mert valahogy többet vártam a terméktől, de a folyamatos használattal megszerettem, már majdnem egy hónapja használom.
Nekem az egy pumpálás túl sok az arcomra így a nyakamra is kenek belőle. hamar beszívódik, nem hagy zsíros érzetet, lehet sminkelni is rá.
Viszont a hidratálós fényvédőmmel már túl soknak érzem, és ha választani kell, akkor egyértelműen inkább a fényvédő.
Nem minden nap használtam, de így is kb az egyharmadát használtam el az alapján, hogy átvilágtottam a flakont.
Szerintem a maradékot félreteszem őszre, remélem akkor már könnyebben elérhető lesz a termék a patikákban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 7.

Ennie86

2019. május 5.

Tesztelésre kaptam, ezúton is köszönöm! :) Nagyon jól teljesített nálam. Az elején egy kicsit csalódott voltam, mert eléggé nehezen szívódott be. Gondoltam...akkor lesz belőle éjszakai arckrém. Aztán csak sikerült kitapasztalnom a nappali használatát is. Tipp: akinek zsírosabb a bőre, az kezdjen egy kisebb pumpálással.
Az illata nagyon kellemes, nem tolakodó. Olyan igazi krém illat :) Nagyon szépek az összetevők. Selymes, hidratált lesz a használat után a bőröm. Nem okozott pattanást/egyéb csúnyaságokat. Nekem a külső is nagyon tetszik. Praktikus a pumpás megoldás. Bátran fogom ajánlani másoknak is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 5.

devababa

2019. április 29.

Szeretem a natur es jo minosegu alapanyagu kremeket, ezert erre kulonosen vartam, (mintat kaptam belole). kiszerelese nagyon praktikus, mivel nem kell kezzel belenyulni. Illata nagyon lagy, picit puderre emlekeztet, egyaltalan nem zavaro. Allaganem zsiros, de nem is csak viz. Velemenyemet, ugy irom, hogy szinte az egesz kiszerelest elhasznaltam. En ejszakar is ezt tettem, hogy minel jobban kifejtse hatasat. Nagyon konnyen es gyorsan felszivodik. Rajtam nem hagy zsiros erzetet. Megfeleloen hidratal. Nem fenyes utana a borom.
Nekem nagyon tetszett, hogy sok jo minosegu alapanyagbol van, nem hiaba csak patikaban kaphato.
Ranctalanitot nem hasznalok, mivel nincs mire, de ettol valoban udebb es kipihentebbnek tunik a borom.
Ajanlani tudom mindazoknak, akiknek nincs extrem szaraz bore, vagy extrem zsiros bore. Az en borom normal, nyaron inkabb vegyes. Megeri az arat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 29.

bernadettmajdan

2019. április 17.

Tesztelésre kaptam, nagyon köszönöm ezúton is. Őszintén bevallva korábban csak 2 Yves Rocher nappali arckrémet használtam, de egyik sem volt olyan jó hidratáló mint ez. Nagyon tetszik az illata és csatlakoznék az előttem szólókhoz, a csomagolása fantasztikus. Szeretem, hogy üdébb, frissebb tőle az arcbőröm és nem lettek tőle pattanásaim. Jó szívvel ajánlom, én is újra fogom vásárolni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 17.

Hencida

2019. április 17.

Tesztelésre kaptam, köszönöm szépen. A véleményemet több mint egy hét használat után írom. Először is, nagyon tetszik a pumpás kiszerelés, hogy nem kell belemászni kézzel. Az illata finom, púderillat egy kis gyógynövényes beütéssel, de az nagyon halványan érződik, valószínűleg a kamilla. A krém állaga fehér, könnyen kenhető.
Reggelente használom, könnyű kis krém, egyből beszívja a bőröm, egy pumpányi adag elég. Utána puha, hidratált érzésem marad. Pattanásokat nem okozott, piros foltokat sem. Érzékeny bőröm/szemem jól tolerálja.
Valószínűleg újra használnám a krémet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 17.

Valószínűleg újra használnám a krémet.

Kriszta180222

2019. április 15.

Tesztelésre kaptam, ezúton is nagyon köszönöm! Pár pár napja haszngatom, és nagy a szerelem. Első ami nagyon megtetszett az a praktikus csomagolás és adagolás, szuper ez a pumpás megoldás. Elég testes krém ahhoz képest, hogy nappali, viszont nagyon könnyen beszívta a bőröm és imádja, pihe-puha a használata után és szépen előkészíti a sminkelésre. Az illata kifejezetten tetszik, hogy ilyen visszafogott "krém" illat. Szerintem minden stimmel nála, nagy valószínűséggel újravenném.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 15.

Scara

2019. április 11.

Tesztelésre nyertem és tegnap délután érkezett meg. Igaz, hogy nappali hidratáló, mégis vártam az estét, hogy kipróbáljam végre és arctisztítás után (micellás víz, Luna play plus+arclemosógél, rózsavíz) lelkesen vetettem rá magam. Tetszik a légmentesen záró, pumpás kiszerelés. Könnyen kenhető, gyorsan beszóvódó és enyhe illatú krém.
DE! Kellett kennem mégegy réteget, mert éreztem, hogy még nem az igazi. A harmadik réteg után még mindig azt éreztem, hogy nagyon húzódik alatta a bőröm, de ha hozzáértem az arcomhoz, akkor - nem tudok rá jobb kifejezést - csúszós réteg volt rajta. Fél óra elteltével sem változott a helyzet, ezért lemostam, ami nem volt egyszerű, mert elég ragaszkodó volt az az extra réteg a bőröm felületén.
Gondoltam adok neki mégegy esélyt és most reggel újra elővettem. A száraz, húzódó érzet most is ugyanúgy jelen van, de most megálltam 1 rétegnél.
Határozottan száraznak érzem a bőröm, viszont a smink szépen mutat rajta. Összegezve: kidobni nem fogom, mert sminkalapként működik, de hidratálásra semmiképp sem ajánlom vízhiányos bőrre. Mivel azt nem hozza számomra, amit ígér, ezért csak 2*.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 11.

realet

2018. november 7.

Abban a szerencsés helyzetben vagyok, hogy landolt nálam néhány NAAVA kence, és ha már így esett, ki is próbálgatom őket. Tudni kell rólam, hogy elkötelezett “Deciemista” vagyok, szóval nehezen és nem szívesen zökkentem ki magam a rutinomból, de ennek a krémnek az összetevőit nézegetve megjött a kedvem.
Az elsősorban öregedésmegelőzésre koncentráló, többlépéses rutinom záróakkordjaként próbáltam ki az érzékeny, egykoron kombinált, manapság inkább normál bőrömre.
Kezdjük ott, hogy tetszik a tégely, nem lehet belenyúlni, ezért higiénikus. Amikor először kinyomtam a kezembe, rájöttem, hogy ez bizony sok lesz nappalra, vizesebb és könnyedebb krémekhez vagyok szokva, de mit volt mit tenni, felkentem. Kellett pár perc, amíg beszívta az arcom, de utána nagyon szépen lehetett rá sminkelni és nem zsírosodott át a bőröm napközben. Viszont ekkor már tudtam, hogy inkább éjszaka leszünk mi jóban, amikor rendszerint jóllakatom a bőrömet, ez a krém pedig olyan sokféle növényi olajat és kivonatot tartalmaz, hogy van miből csemegézzen 😊
Így is történt, onnantól kezdve az esti szeánsz utolsó lépéseként használtam és reggelre szépen hozta a bababőrt. Annyira “feltöltött” és kisimult lett a pofim tőle, hogy szinte sajnáltam lemosni reggel. Viszont volt olyan, hogy otthonról dolgoztam másnap és a reggeli hidegvizes arcmosás után elmaradt a reggeli rutin, és legnagyobb döbbenetemre még koraeste is nagyon rendben volt a bőröm, végig megmaradt a kipihent babyface.
Illata minimális, így szemkörnyékre is mehet, nem lesz semmi baj (elég érzékeny a szemem ilyen téren amúgy).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 7.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Borago Officinalis (Borage) Seed Oil, Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Borago Officinalis (Borage) Seed Oil
Hidratálók: Glycerin, Maris Aqua, Caprylyl Glycol, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2