Naava

Ár:   6490 Ft   Kategória:   Szemkrémek
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: tnori, Módosítva: 2018. augusztus 28.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Szemkrémek
Bőrprobléma:   Vízhiány

Könnyen felszívódó, hatóanyagokban gazdag szemkörnyékápoló, mely az érzékeny, szemkörnyéki bőr természetes ritmusához igazodik, és támogatja azt frissességének, feszességének megőrzésében. Öregedésgátló, bőrszerkezet-javító borágóolajat tartalmaz, amit a szintén ráncmegelőzésben hatékony ligetszépe olaj egészít ki. A különleges ásványi anyagokban gazdag holt-tengeri vizet antioxidáns hatású csipkebogyóolaj juttatja a mélyebb rétegekbe, míg a kiválóan hidratáló jojobaolaj megelőzi a szemkörnyéki bőr napközbeni vízvesztését, kiszáradását. Egész napos gyengéd gondoskodás a szemkörnyék érzékeny bőrének.

dreammiyss

2019. október 2.

Tesztelésre kaptam. Édesanyámmal közösen használtuk, legalábbis amíg külföldön voltam ő használta. Neki kifejezetten tetszett, azt mondta érezte a változást. Én 21 éves vagyok, és egyelőre nincsenek ráncaim, viszont nem is szeretnék, így kifejezetten örültem ennek a terméknek. Legtöbbször lefekvés előtt viszem fel a letisztított bőrömre, majd várok, hogy beszívódjon és csak ezután hidratálok. Egyébként különösebb változást nem vettem észre az elmúlt 2 hétben, amióta aktívabban használom.
Nagyon tetszik a kiszerelése, hiszen annyit pumpálok ki, amennyire szükségem van, és ebből nincs is szükség egy egész pumpányira, sőt talán még a fél pumpányi is sok.
Egyelőre elégedett vagyok vele, ha bármi újat sikerül felfedeznem akkor jön az update. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 2.

loju

2019. szeptember 30.

Tesztelésre kaptam ezt a kis csodát! Még csak néhány napja használjuk a párommal közösen, de csak jót tudok mondani róla (nyilván a hosszútávú hatásáról még nem)!
Imádom:
- hogy ilyen nagy kiszerelése van (50 ml), jó sokáig elég lesz
- hogy a nagy kiszerelés ellenére a légmentes pumpás adagolójával biztosítva van, hogy nem szennyeződik a termék és nem romlik meg idő előtt (tartósítószert ugyanis nem tartalmaz)
- hogy az adagolópumpa teljes finomhangolással is működik - akár egy lehelletnyit is ki lehet nyomni kellő odafigyeléssel
- az összetételét
- az állagát - felvitelkor zsírosan csúszik, így könnyen el lehet oszlatni, viszont ennek ellenére hamar beszívódik
- hogy jól viseli, hogy sminkelek rá

Egyszóval nagyon szeretem használni! Eddig biztos vagyok benne, hogy újra fogok venni, ha elfogy!

Update: Nagyon akartam szeretni, de sajnos egy ideje elkezdte irritálni a szemem! Előfordult már ilyen másik szemkörnyékápolónál is sajnos! :-( De a párom imádja! :-) Lehet, hogy kap egy esélyt az arcomra, hátha az bírni fogja!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 30.

Imádom:
- hogy ilyen nagy kiszerelése van (50 ml), jó sokáig elég lesz
- az összetételét
- hogy jól viseli, hogy sminkelek rá

Natalka

2019. augusztus 27.

Régi harcostárs véleményére (umpalumpa, lentebb) sokat adva szerettem volna kipróbálni a terméket, szerencsére meg is nyertem. Ritkán használok szemkörnyékápolót külön, lusta vagyok, bevallom. 32 leszek két hét múlva, ideje ezzel (is) foglalkozni...
Sűrű, olajos krém, de egyáltalán nem nehéz a bőrön! Az igaz, h nappalra kevesebbet szoktam kenni azért, hogy szépen lehesse rá sminkelni. Rossz tapasztalatom nem is volt (nem kukacosodott, és nem is irritált).
A hatását úgy tudnám a legegyszerűbben megfogalmazni, h amikor felkenem, akkor valóban feltölti a bőrt! Azonnali hatású, szépen kisimít. Ha este kenem, akkor reggelre kipihentebbnek tűnik a szemkörnyékem, ha nappal, akkor pedig szebben "áll" rajta a smink.
Viszont amikor véletlenül elfelejtem használni, akkor azonnal láthatóak a kis hajszál-ráncocskáim. Ár-érték arányban remek. Nem biztos, h meg is vásárolnám... valahogy a hűha-érzés elmaradt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 27.

sztinke

2019. augusztus 12.

Tesztelésre kaptam. Nagyon örültem neki, mert épp azon dilemmáztam, hogy milyen szemkörnyék-ápolót válasszak, ugyanis eddig csak 1-2 félét próbáltam, azokat se sikerült napi rendszerességgel beilleszteni a bőrápolási rutinomba. Igaz, eddig akkora szükség sem volt rá.
Ami máris szimpatikus volt ebben a termékben, hogy jó nagy adagot kapunk, praktikus kiszerelésben, pumpás flakonban, letisztult csomagolásban. Maga a krém balzsam-szerű, kellemes enyhe illatú, és hihetetlen könnyen beszívódik. Kellően hidratál, zsíros utóérzet nélkül, és szerencsére egyáltalán nem irritál. Azt egyelőre nem tudom, hogy hosszabb távon mennyire simítja a bőrt vagy mennyivel késlelteti a bőr öregedését, de szívesen használom, hetek óta napi szinten. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 12.

Csucsi08

2019. augusztus 6.

Tesztelésre kaptam. Immár több hete van szerencsém használni ezt a szemkörnyék ápolót. Reggel és este is csak ezt kenem fel, hogy reális képet kaphassak. Állagra egy nagyon kellemes, fehér krém. Könnyedén beszívódik, még akkor is, ha kicsit többet oszlatok el. Az adagoló pumpájával precízen lehet kis mennyiséget is kinyomni. Én érzékeny vagyok az illatanyagokra, ennek a terméknek is van egy kis illata, de enyhe, kellemes, és hamar el is illan. Semmilyen negatív reakciót nem tapasztaltam.
Összességében elégedett vagyok a krémmel. Kissé sokallom az árát, így nem valószínű, hogy újra venném. Azonban a kiszerelése igen tetemes mennyiség.
Sajnos a szemkörnyékem ekcémára hajlamos, ami mindig előjön időről időre, bármilyen szemkörnyék ápolót is használjak, ez nála sem volt másképp.
De úgy vélem tökéletesen ellátja azt, ami funkciója. Puhítja és hidratálja a szemkörnyék bőrét.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 6.

baby63

Korcsoport: >54
2019. július 12.

Tesztelésre kaptam. Régóta szemeztem már a márkával, így nagyon örültem, hogy kipróbálhatom. Hatalmas kiszerelés! Könnyen, tisztán adagolható. Szuper összetevők. Alig van illata. Sűrű, gazdag krém, de nagyon könnyen eloszlik a bőrön, és pillanatok alatt felszívódik. Nagyon jól hidratál, kellemes érzés a bőrön. Nincsenek nagyobb ráncaim, de gondolom, hogy mennyire hat rájuk, arról hosszabb idő elteltével lehet beszámolni. Tiszta szívvel ajánlom mindenkinek. Nálam újra vevős lesz!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2019. július 12.

Ivy1986

2019. július 11.

Tesztelésre kaptam. Nagyon kiváncsi voltam hogy természetes összetevői miatt bírja e a szemem,sajnis mostanában minden kiüt. De ez egy csoda és nem okoz irritációt. Nagyon jó kis állaga van,tényleg egyszerű felvinni. A pumpás kiszerelésével nagyon kiadós kis termék. Nagyon sokáig elég lesz szerintem. Múltkor kipróbáltam teljes arcra kíváncsiságból,simán jó igy is. 😊 Az illata is nagyon kellemes. Nekem csak kezdődő ráncaim vannak,konkrétat nem vettem észre ezzel kapcsolatban. Megéri az 5 pontot. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 11.

umpalumpa

2019. április 14.

Ez egy nagyon kiadós, higiénikus kiszerelésű, pumpás kence. A tégelyek miatt kiakadók is szeretnék. Annyit adagol, amennyit akarsz: ha nem nyomod tövig a tetejét, akkor picit is ki tudsz nyomni.
Kicsit tartottam az illattól, de az argános verzióval sem volt problémám, pedig sok mindenre érzékeny a szemem. Nagyon kellemes, alig érezhető, lágy, "krémillata" van. Hidegben kipróbáltam az orcáimon is, mert annyira ki volt száradva, nyikorgott egy kis olajért, ez pedig egy tápláló, gazdag, finomságokkal teli kennivaló. Az 50 (!) ml miatt nagyon sokáig ki fog tartani még úgy is, hogy néha kap belőle az arcom is, illetve nagyobb körben kenem a szemem köré. A finom ráncocskákat szépen feltöltötte. Erre szuperek az olajok benne. Ki lehet tapasztalni, hogy mennyi az, ami hamar felszívódik, de ha van idő (nem sminkelés előtt), akkor többet is beszív a bőr. Korrektor, alapozó szépen áll rajta, nem morzsolódik, nem kukacosodik alatta/tőle.
A tartósítószerre se lehet panasza senkinek. Nem erős szer és a légmentes kiszerelés is védi a krémet.
Finomság az öregedő szemkörnyéknek.
Szívből adok 5-öst.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 14.

Finomság az öregedő szemkörnyéknek.
Szívből adok 5-öst.

Antioxidánsok: Borago Officinalis (Borage) Seed Oil, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice, Borago Officinalis (Borage) Seed Oil, Allantoin, Oenothera Biennis (Evening Primrose) Oil, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Glycerin, Maris Aqua, Caprylyl Glycol, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2