Nabla

Ár:   4390 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Vedd meg online a Pinkpanda.hu-n 4390 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: panneszka, Módosítva: 2016. július 5.

Vedd meg online: Pinkpanda.hu, 4390 Ft

Gyönyörű csomagolás, magas minőség. A mágnesesen záródó pirosító luxus érzetet kelt formulájával és természetes hatásával. A tükörnek köszönhetően bárhol felfrissíthető a smink, és ha elfogy, nem szükséges megvenni az egész terméket, csak az utántöltőt.

6 színben kapható

Ár: 4390 Ft , Eladó: Pinkpanda.hu
Fizetés: utánvétel, átutalás, Szállítás:futárszolgálat
Nabla Blossom Pirosító utántöltő - Coralia árnyalat
Ár: 2 500 Ft - csere nem érdekel! , Eladó: rayeri
Állapot: csak kipróbáltam, Helyszín: Budapest 20. kerület, fizetés: Posta, Foxpost, MPL, személyes átvétel a Boráros téren
Dia9609

2019. február 15.

Nagyon jó, abszolút megéri az árát. Nagyon kevés is elég belőle, jól pigmentált. A csomagolás is nagyon minőségi ami ilyen terméknél nem utolsó szempont, tekintve, hogy nekem már volt, hogy amiatt kellet kidobnom pirosítót mert eltört a csomagolás. Összességében nagyon jó kis termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 15.

SchLivia

2019. február 14.

Beloved színű termék boldog tulajdonosa vagyok, már kb egy éve. Nagyon fehér bőröm van, ez a termék pedig tökéletesen passzol hozzá, anélkül, hogy porcelánbaba hatásom lenne. Minden nap használom, bb és cc krémre is, annyira megszerettem. Félig van még, szóval eszméletlen sokáig elég. Mivel nagyon szépen pigmentált, nem kell belőle 100 réteg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 14.

Fiorentina

Korcsoport: >54
2018. április 17.

Szintén zenész - mármint a csodálatos nectarine árnyalatot (is) választottam a videók alapján a márka webáruházából (nem a rózsaszínűből). Olyan különlegesen finom színárnyalat, nem véletlen a sok pozitív visszajelzés.
Viszont a meglepetések elkerülésére ne csak a weboldalon lévő fotó alapján válasszon, akinek nincs határozott elképzelése, mert a valóság és a termékfotó színe van, amikor nem teljesen találkozik (pl. coralia - a valóságban sokkal inkább narancsos, gyönyörű szín, de nem hasonlít a fotó színárnyalatához).
A beloved lett a harmadik szerencsés választottam, na ő már élénkebb rózsaszín - de ő sem akármilyen, hanem szemet gyönyörködtetően szép:)
Igyekeztem optimalizálni a vásárlást, egy monot és két utántöltőt választottam, hogy ha magammal vinném valamelyiket, akkor tudjam cserélni a választott színre, egyébként pedig mágneses tartóban tartom őket.
Ígéretesek a NABLA sminktermékei, a pirosítók a Dreamy paletta szemfestékeihez pedig tökéletes kiegészítők lesznek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2018. április 17.

Sheila

2018. március 23.

Szintén Nectarine árnyalat. Sokáig vaclláltam, hogy megvegyem-e, mert pirosító-mániásként már begyűjtöttem otthonra a legtöbb agyon hypolt márkát (NARS Orgasm, The Balm, stb) és egyiktől sem vágtam magam hanyatt, szóval kérdéses volt hogy kell-e még egy. Nos, ha ezzel kezdtem volna, akkor lehet hogy a többit kihagyom, mert ez tényleg szép (és fele annyiba se került). Igazi barack szín, ahogy többen írták: nem narancsos, nem Barbie-rózsaszín, nem rikító, hanem igazi hamvas barack. Mintha csak "természetesen" pirult volna ki az ember lánya. Pigmentált, de nem lesz bohócos, se foltos, finoman építhető. Nem porol, lágyan terül a bőrön. Nem csillámos, de nem is porosan matt, a tégelyben ugyan nem látszik, de az arcon van egy nagyon enyhe, nagyon természetes hatású szaténos fénye. Maximálisan megérte az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. március 23.

rayeri

2018. március 8.

Én a Kendra árnyalatot rendeltem meg, ami egy piszkos rózsaszínes - mályvás árnyalat, pont az én természetes kipirult színem :) Gyönyörű, univerzális, matt szín, a MAC Blushbaby-jére hajaz. Annyira de annyira szép és igényes a kivitelezés hogy csak ámulok és bámulok. Pont eléggé pigmentált, nem foltoz, egyenletesen terül, csodásan beleolvad a bőrbe. Tartós, reggeltől délutánig simán, estig kicsit megkopva de kitart. Imádnivaló úgy ahogy van!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 8.

Csucsi08

2018. február 6.

Awwwww! A Nectarine árnyalat tulajdonosa vagyok én is. És óóóó imádás van! Annyira finoman lehet eloszlatni a színt az arcon, finom az állaga, finom az illata. Tiszta luxus! Ez első igazán full minőségi pirosítóm. Biztos vagyok benne, hogy mindegyik árnyalat gyönyörű. Nehéz volt csak egyet kiválasztani, de bízom benne, hogy a jövőben is lesz még hozzá szerencsém.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 6.

wdorika

2016. július 17.

A Nectarine árnyalatot rendeltem meg, és végre, végre, egy igazi barack színű pirosító! Nem rózsaszínes, nem narancsos, nem korallos, hanem barack. Gyönyörű színe van, igazi nyári árnyalat, a világos és a napsütötte bőrön is csodás. Könnyű vele dolgozni, és hosszan tartó, csodás pigmentjei vannak. Nem porzik, könnyen lehet felvinni, minden szempontból álom. Már megvan a következő árnyalat is a kívánságlistámon :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. július 17.

Antioxidánsok: Tocopherol

Squalane eo 1 0

Anti-bakteriális és gombaölő glycine biovektor.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Színezék. Piros.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.