Nabla

Ár:   6050 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: encsike96, Módosítva: 2018. június 21.

A fixáló púder segítségével mattíthatod a bőrödet és fixálhatod a sminkedet. Áttetsző, így minden bőrtónusra ideális.

Állatkísérlet-mentes és vegán termék.

Bettinas

2020. június 23.

Imádom, mindig ezzel fixálom a sminkem. Tökéletes matt hatást nyújt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 23.

Imádom, mindig ezzel fixálom a sminkem. Tökéletes matt hatást nyújt.

rekucccc

2019. január 9.

Sosem vágytam ilyen loose púderre, de mivel Nabla, így lecsaptam rá akciós áron:D A csomagolása elképesztően gyönyörű, egyedül a kiszereléssel nem vagyok megelégedve, nehéz belőle kiszedni a terméket, ahogy az előző hozzászóló is írta, de én a tetejébe szoktam beleütögetni. A tartóssága nagyon jó, egész nap matt lesz utána az arcom, nem okoz pattanásokat, kiütéseket. Külön imádom, hogy transparent, így egész évben tudom használni:) Szerintem újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 9.

Csucsi08

2018. december 6.

Talán egy picit túl van árazva. Bár én minden drágább púderrel így vagyok. Nem érzem feltétlenül, hogy valamelyik is többet tudna a másiknál. Ez viszont egyszerűen kellett, mert Nabla :) Ez az első olyan púderem, ami nem préselt, kicsit furcsa volt először. Nem nagyon tudom, hogyan is kell rendesen használni. Én nem veszem le a műanyag lyukas felső tetejét, ami gondolom a gazdaságos adagolást tenné lehetővé. Így viszont alig tudom az ecsetre varázsolni a terméket, alig alig megy rá. De csak kitanulom majd idővel. Vagy majd itt kapok segítséget :)
Mivel végzi a dolgát, így 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 6.

Mivel végzi a dolgát, így 5*

Antioxidánsok: Diethylhexyl Syringylidenemalonate

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.