Nabla

Ár:   12 890 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   13,5 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Naftalin, az összetevőket feltöltötte: mina2020, Módosítva: 2019. március 10.

Ár:   12 890 Ft
Kiszerelés:   13,5 g

A Nabla harmadik szemhéjpúder-palettája. A mágnesesen záródó tok 9 matt, 4 folyékony fém és 2 kristály hatású, egyedi árnyalatot tartalmaz, illetve egy nagyméretű tükröt. Állatkísérlet-mentes és vegán termék.

-20% Nabla Poison Garden Eyeshadow Palette
Ár: 6000,- (-20%) + szállítási költség , Eladó: Kitti11
Állapot: Párszor használt , Helyszín: Zalaegerszeg, fizetés: Megegyezés szerint

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Regi88

2022. március 9.

Nem gondoltam volna, hogy kilépek a komfortzónámból ( nude, barna, szürke színek), de ezzel a palettával sikerült ez is!
Még barátkozunk, de egyenlőre annyit elmondhatok, hogy a mattokat könnyebben tudom kezelni, a fém-és kristályokat nehezebben ( vagy annyira nem pigmentáltak , nem annyira krémesek)...
A színek azonban csodásak! Sokféle sminket lehet velük készíteni és eddig nem tapasztaltam hogy " csíkosodna"! Itt halkan megjegyzem, hogy még nem volt alkalmam mindet egész napra feltenni!
Megelőlegezem az összes csillagot neki, mivel sok színt tartalmaz, minősége is rendben van, legalább annyira mint Natasha D. ( kétszer ennyiért)...
Szuper a kivitel is, gyönyörű a dombornyomás és tükör is van benne, jól záródik!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. március 9.

LittleSpark

2021. augusztus 25.

Nagyszerű színkavalkád található a palettában így aztán lehet vele változatosan sminkelni :) Jó minőségűek mind a mattok mint a fényes árnyalatok. A kék problémás egy kicsit... Szürkü a nap során és nagyon foltos ha nem olyan ecsettel viszed fel ami éppen jól eldolgozná. Emiatt kap 4 csillagot, mert ez nem az az árkategória szerintem hogy ennyire nehezen lehessen dolgozni egy színnel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 25.

draculina

2021. július 15.

Csodaszép, jó minőségű paletta, de sajnos a kék nekem nem marad meg még alappal sem, pedig ez volt az egyik szín ami miatt megvettem :( A többi szín viszont tartós, jól satírozható.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 15.

feherviktoriaa

2021. április 6.

ajándékba kaptam egy rendeléshez. Kicsit kétkedve fogadtam, de azóta élni se tudok nélküle. Sok Nabla palettám van. Nagyon szeretem a formuláját. Nem kopik le. Még munkaidő végén is ott van a szememen. Nagyon szépen pigmentáltak a színek. Felvitelkor kicsit figyelni kell mert közben potyoghat, némelyik szín kicsit porózusabb. Szerintem jó befektetés. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 6.

Milendoria

2020. július 1.

nekem ez az első nabla palettám, így nagy összehasonlítási alapom nincs, viszont elég sok más márkát használtam már (urban decay, too faced, mac, lime crime, tarte, stb), szóval van tapasztalatom. alapvetően szívesen nyúlok érte, kicsit hiányolom a feketét ahhoz hogy igazán jól kihasználható paletta legyem, de kb egy nablában sincs, úgyhogy ezt el is engedem. a lilás színek picit foltosak, illetve azért valamennyire porolnak a matt színek, de a színek elég pigmentáltak, odafigyelve nagyon szépeket lehet vele sminkelni. összességében nem ez a kedvenc palettám de ott van a dobogósok között, nagyon kíváncsi vagyok a többire ❤️

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 1.

Kremcica

2020. február 21.

Hosszas gondolkodás, próbálkozás, végül búcsú után írom tapasztalataimat. A Dreamy palettám és több matt, metál és duokróm mono szemhéjpúder után (amik többnyire hatalmas és töretlen kedvenceim lettek) újabb Nabla palettát szerettem volna, mert más színeket kerestem de a már megszokott minőségben. A színei alapján ez volt a számomra leginkább kihasználható, még úgy is hogy tudtam a kék-piros-narancssárga nem lesz igazán kihasználva. Amúgy ha kivesszük ezeket a színeket lényegében nude /természetes színek maradnak amik teljesen jól hordhatóak akár munkába/iskolába is. Elég vegyes értékeléseket kapott a különböző fórumokon, de reménykedtem hogy ha Nabla akkor csak jó lehet. Sajnos ez így nem lett igaz… Végül itt csaptam le a zsibin egy alig használt példányra. Gyönyörű paletta kívül-belül, de a minősége messze van a Dreamyjétől és a mono szemfestékektől. Először azt hittem azért mert préselt pigmentekből áll. De aztán láttam hogy a mono szemhéjfestékeim is pp-ek így ez nem lehet az ok. Az egyedüli színek amik hozzák a tartósságot, jó satírozhatóságot és krémes állagot az a Fabric, Archetype (határeset, ez már kissé szárazabb), Adagio, Zen, Honey, Berry Bite, Narrative. A naracsos csillám (Sublimal) elég darabos, nem elég pigmentált és potyog is. A Craving árnyalat elvileg a kedvencem lenne mert csodaszép lila, de annyira száraz, potyogós, ráadásul még alappal is gyorsan kopik és csíkozódik hogy számomra talán ez a legnagyobb csalódás. Az Adoration árnyalat önmagában nem elég pigmentált és nem is elég tartós, viszont a legszebb lilás-kék amit belső szemzugban highlighterként használni lehet, toppernek is csodás. Ennek a festéknek teteje viszont hamar összeállt és megkeményedett. Majorelle és Zodiac egymáshoz jól passzoló árnyaltok, de sajnos mindkettő elég száraz állagú, fakóbb szemen mint a panban, ráadásul hajlamosak a foltosodásra, nem könnyű eldolgozni őket. Opera detto ugyanez. A Canvas árnyalat sem túl pigmentált, de mint alapszín egész jó azt leszámítva hogy elég sárgás tónusú. Rosita csodaszép, egész jó bár kissé száraz állagú, de legalább szemhéjalappal tartja magát. Összességében elég vegyes a palettában lévő festékek minősége ami rendkívül zavaró volt számomra, tovább is adtam hátha szeretőbb gazdára talált. Kár érte. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 21.

Kamea

2019. augusztus 27.

A negyedik értékelő vagyok csak? Hihetetlen. Én pedig szemhéjpúdert már csak Nablában mérek!
A Nabla Dreamy és a Soul Blooming után a Poison Garden palettájukkal gyarapítottam a készletemet. És a lelkesedésem egyre csak nő. A Poison Garden exkluzívabb megjelenésű, mint az előző két elődje. 12 szín helyett már 15-öt helyeztek el benne. Természetesen ezt a többletet ki is fizettetik a kedves vevővel. A hárommal több szín elhelyezéséből adódóan ez a paletta kicsit szélesebb ugyan, de vékonyabb is lett. A külcsín az eddig megszokott: mágneszáras masszív, mégse bumfordi csomagolás, nagy tükörrel, ami nekem nagyon fontos minden sminkterméknél.
A színekkel egyelőre csak ismerkedek, de gyönyörűek egytől-egyig. Került bele egy semleges alapszín is (Canvas), ami a Soul Bloomingban már megtalálható, de a Dreamyből hiányzik.
A kedvenceim a királykék Majorelle, a rozépezsgő színű Fabric, illetve illetve a halványrózsaszín Rosita, ami ugyancsak egy gyönyörűséges monokróm. Azt vettem észre, hogy ha a fehér Adorationnal kicsit aláalapozok a színeknek, ezáltal azok még intenzívebben jelennek meg a szemhéjon. A krémes állagnak köszönhetően minimálisan porolnak, illetve az összes, de különösen a matt és sötétebb színek nagyon pigmentáltak (némelyikbe úgy érintem bele csak az ecsetet, mintha égetnének, mégis időbe telik eldolgozni a szemhéjon), ami a Nablától már ugyancsak megszokott.
Egyszerűen mindenkit csak biztatni tudok a kísérletezésre, hogy készítsen a szemhéjára ezekből a palettákból gusztusosabbnál gusztusosabb vegyes krémfagyit, mert – bár nem vagyok túl nagy szemhéjfesték szakértő - a Nabla paletták színeinek harmonikus összeolvadásánál kevés szebbet láttam még! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. augusztus 27.

Anheszenamon

2019. június 28.

Ez a harmadik Nabla palettám a Dreamy és a Soul Blooming után. Bár utóbbit eladtam, kicsit meg is bántam. Szóval Poison Garden: amikor megjelent nem is gondoltam rá, hogy megvásároljam. Első ránézésre úgy gondoltam, eléggé hétköznapi színekkel van telepakolva, azokból meg van itthon bőven. De aztán csak nem hagyott nyugdni és megvettem. Itt KM zsibin ütöttem le és egyáltalán nem bántam meg. A szokásos Nabla minőséget kaptam most is. Gyönyörű, élettel teli színek, kifogástalan pigmentáltság, jó satírozhatóság. Ez mind-mind jellemzi a Nabla palettákat. Nem igazán lehet mellé lőni a márkával, legalábbis szemfestékek terén biztosan nem. Van tőlük pár monóm, azok is elképesztően jók. Szeretem, hogy a palettában vagy egy nagy tükör, mert sokszor azt használom a sminkelésnél. Kisgyerek mellett nem igazán van lehetőségem a fürdőszobai tükör előtt a sminkemmel időzni. A nappaliban (ami jelenleg inkább játszótér funkciót tölt be) sminkelek és a palettában található tükröt használom. Mind a matt, mind pedig a fényes színek nagyon jó minőségűek. Az alapszíneken túl megtalálható pár igazán különleges árnyalat, pl a topperként használható Adoration vagy a gyönyörű közepesen erős, hideg tónusú bogyósgyümölcs színű matt Berry Bite. Nagyon szeretem a szintén matt Zen árnyalatot amit én akár egész mozgó szemhéjra is felteszek és egy tusvonallal kiegészítve gyönyörű, természetes nappali sminket kapok egy perc alatt. Egy szó mint száz, a lényeg, hogy ismét nagyon szépet és jót alkotott a Nabla, továbbra is szívesen vásárolom a termékeit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 28.

Rose0225

2019. május 2.

Nagyon pigmentalt szinek, szepen lehet veluk dolgozni . A kek volt egy kicsit halvanyabb felvitelkor de szemhej primerrel megoldodott ! Egy nude,egyszeru sminktol kezdve egeszen a vad, bulizos sminkig lehet jatszani vele. Az egyik kedvenc palettam . :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 2.

Csucsi08

2018. november 27.

Természetesen a Nablától elvárhatóan, gyönyörű, minőségi paletta. Nekem megvolt a Dreamy is, de azon túladtam, úgy érzetem nem tudom kihasználni. A Soul Blooming-ot meg sem vettem, mert távol álltak tőlem a színei.
Mikor ezt megláttam, elég nagy szerelem lett. Először úgy döntöttem, nem költöm inkább a pénzt, van elég monom. De aztán a megjelenésekor, nem tudtam megállni! Azóta gyakorlatilag minden nap használom valamelyik árnyalatát. Tart a szerelem :D Hihetetlenül pigmentált, jól kombinálható színek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 27.

Hidratálók: Aluminum Hydroxide, Caprylyl Glycol