Nadin

Ár:   290 Ft   Kategória:   Szappanok
Kiszerelés:   90 g   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Nusrill, Módosítva: 2011. november 26.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Szappanok
Bőrtípus:   Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Serdülőkorúak arctisztítására, zsíros, mitteszeres, pattanásos, gyulladásos bőr ápolására, kezelésére ajánlott.

Kiszerelés: 90 g

Verena

2019. november 11.

Nyáron egyszer már segített a kipattogott bőröm helyreállításában. Mellette persze használtam más kozmetikumokat is hasonló célzattal, de érezhető volt a hatása. Nem mellesleg sminklemosásban is bajnok ;) Jobban tisztít, mint bármelyik micellás víz amit eddig próbáltam :D Mint minden pattanás elleni készítmény, ez is kicsit szárít, így nem árt hidratálni mellé :) Olcsó és jó arctisztító, nagyon sokáig elég és az ára is kifejezetten baráti. Egyértelműen 5/5 :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 11.

endzsiaj

2019. szeptember 2.

Gombás akném volt/van és arra tökéletes. 1 hete használom minden nap az egész testemre és marha sokat segített ebben a rodhasztó melegben. Aki kis piros pöttyökkel kűzd bárhol a testén próbálja ki nyugodtan. Én sem gondoltam volna, hogy ez fog segíteni aztán tessék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 2.

Bogirl*

2019. július 15.

Én szeretem ezt a terméket, és az ekcémás bőröm is. Furcsa volt a mi találkozásunk, ugyanis egyszer egy régóta leszervezett baráti fürdőzés volt, már nem is tudom, hogy hol, de kéntartalmú gyógyviz volt. Nem akartam elmondani a bőröm végett, és milyen jól tettem. A kénes vízben töltött idő olyan szépen lehúzta a foltokat a bőrömről, hogy öröm volt nézni. Ekkor jártam utána a témának, és olvastam, hogy fertőtlenítő hatása miatt bőrbetegségek esetén is hasznos lehet.
Vettem is egy ilyen terméket, a téli időszakban csak heti 2-3x használom zuhanyzásnál, nyáron akár gyakrabban is. Azóta a bőröm szuper, nagyon szépen rendben tartja, annyi, hogy kicsit szárított, így kell mellé a hidratálás.

Nálam maximálisan jól teljesített!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 15.

Nálam maximálisan jól teljesített!

encibajbi

2019. május 21.

Zsíros, tág pórusú bőrömre használom heti 2-3 alkalommal. Meg vagyok vele elégedve. Az tény, hogy szárítja a bőrt, de a használat után azonnal hidratálni kell és akkor nem okoz problémát. Jótékony hatását azonban csak rendszeres (a heti 2-3) használat mellett tapasztaltam. Az összetevői lehetnének "szebbek". De mindenképp "újravevős".

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 21.

Fruzsika941210

2018. május 27.

Uristen lanyok ! Tini korom óta annyi kenceficet ki próbáltam pattanásos bőrre de semmi nem hatott .. aztán édesapám párja bioboltban mutatta ezt a kis csodát :) haaaat a pattanasaim azóta elmúltak de a női napok előtt mindig akad egy-kettő és nem kell félnem mert ez egy két nap alatt le huzza olcsó is úgy H nekem megy az 5pont tényleg nagyon szarit de én Csak a problémás részre rakom pl ha csak a homlokomon van akkor nem kenek az államra arra figyeljetek nehogy szembe kerüljön mert nagyon durván csíp . Kar ,hogy nem találtam rá előbb a legjobb minden fiatalnak ajánlom :) !

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 27.

LSTE

2018. május 16.

Jól mérsékli a zsírosodást és a pattanásokat. Hosszú éjszakák után donotjudgeme még a sminket is ezzel mosom le. Szeretem, na. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 16.

jk23

2017. október 28.

A zsíros bőrömre vettem, és szépen le is tisztította viszont utána alaposan kell hidratálni, mert nagyon szárít. Tényleg van szaga, de engem nem zavart annyira.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 28.

LittleSpark

2017. augusztus 28.

Nagyon jó ez a szappan. A bizonyos női napok előtt sajnos kijönnek a pattanásaim és ezek nehezen is múlnak el. Szóval ezekben a napokban használom ezt a szappant. utána szigorúan arckrém, télen pedig extra arcpermet mert szárít. Cserébe viszont gyorsan lehúzza a pattanásokat és szépen kitisztítja a bőrt. Olcsó is és sokáig kitart.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 28.

Mariliisa

2017. január 18.

Annyi évnyi szenvedés, kísérletezgetés, rengeteg pattanásos bőrre ajánlott drogériás, high-end és gyógyszertári termék kipróbálása után végül ez a szappan volt az, ami kiirtotta a pattanásaimat. Egy éven át naponta kétszer használtam, és hihetetlenül tiszta lett tőle a bőröm. Ráadásul nagyon olcsó.
Nagyon kell viszont vigyázni vele, mert iszonyatosan szárít, jó alaposan utána kell hidratálni. Ma már csak a nyári időszakban használom a szárító hatása miatt, és mert már csak a melegben és a vizsgaidőszakban okoznak gondot a pattanások, télen leginkább egy teafaolajos, kevésbé szárító szappannal mosom az arcom, ez elég, hogy fenntartsam a korábban elért állapotot.
Szimplán zsíros és/vagy tág pórusú bőrre nem ajánlanám, de aki pattanásokkal küzd, annak szerintem mindenképpen megér egy próbát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 18.

Carnageous

2016. július 20.

Nagyon jó kis szappan, csodát művelt az arcommal. Nagyon szárít az tény, nekem úgy vált be, ha csak minden este, vagy minden második este mosom csak meg vele az arcom. Sosem volt ennyire tiszta és sima a bőröm! Mindenképp ajánlom annak, aki hasonló problémában küzd!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 20.

Gyulladáscsökkentők: Sulfur

Ez az összetevő kombináció a szappanok egyik alapanyag kombinációja, melyet pálmaolajból és kókuszolajból állítanak elő. Az összetevő kombináció erőteljes felületaktív anyag és tisztítószer.

Színezék. Barnás sárga.