Nadin

Ár:   290 Ft   Kategória:   Szappanok
Kiszerelés:   90 g   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Nusrill, Módosítva: 2011. november 26.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Szappanok
Bőrtípus:   Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Serdülőkorúak arctisztítására, zsíros, mitteszeres, pattanásos, gyulladásos bőr ápolására, kezelésére ajánlott.

Kiszerelés: 90 g

Gyevocska

2020. október 24.

Ez az egyik kénes szappan, amire az utóbbi időben rákattantam, és ez lett a kedvencem. Fürdéshez is ezt használom, arctisztításra is. Az arcbőröm kevésbé zsírosodik, de legalábbis nem olyan gyorsan. Pattanásom nincs, így erre nem tudok mit mondani. Zuhanyzás elején bekenem vele az arcomat vastagon, majd a fürdés végén mosom csak le. És mintha a pórusaim is kisebbek lennének....
Az illata nekem kimondottan kellemes, fürdés közben van némi kénes utózöngéje, ami lehetne erősebb. Ez biztosan valami perverzitás, de én szeretem, ha valami kénes (vagy ichtiolos vagy akármi), akkor az adott összetevő miatt legyen "büdös". Oké, én értem, hogy ezekből max. 4% mehet a termékbe, de ne nyomják el illatanyaggal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 24.

abksb

2020. október 22.

Kamasz (és ennek okán jó pár pattanással küzdő) fiamnak vettem, "ha nem használ, legalább nem árt" - alapon, és ahogy láttam az összetevőket, az sem vészes, árban meg verhetetlen. Nagyon meglepődtem, hogy két-három nap használat után jóval tisztább lett a homloka, lepucolódtak a piros pattanásai, a mitesszerei. Nem teljesen, de hát azt majd csak az idő oldja meg. :) Kipróbáltam én is, önmagában nekem nagyon szárította a bőrömet, de a cv lemosó tejjel együtt felhabosítva egészen jó. Kb. egy hónapja használja, alig fogyott belőle, és bár az illata nem kellemes, érződik a kén (naná, hisz kénes :DDD), de szerencsére hamar elmegy a szag. Megérdemli az öt csillagot.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 22.

Sunshinegirl

Korcsoport: < 18
2020. július 8.

El sem hiszem,hogy még nem véleményeztem, pedig már fél éve,naponta többször ezzel tisztítom a bőrömet.
Első alkalommal úgy emlékszem, megijedtem hogy milyen feszülős lett a bőröm😅😅 de azóta már sokszor használtam hidratáló nélkül is,és végülis nem szárította. Persze azért sokkal szebb az eredmény,ha hidratálok utána. Az illata egész kellemes,pedig arra számítottam hogy büdös lesz
Egyébként matt,és teljesen tiszta lesz a bőröm, ha van pattanás, azonnal leszárítja 1-2 használat alatt. Hogy vannak e épp mitesszereim,azt nem befolyásolja,bár rendszeres használat mellet egységesebbé teszi a bőrt.
Összességében nekem bejött,maradok nála.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2020. július 8.

Összességében nekem bejött,maradok nála.

endzsiaj

2020. február 22.

Gombás akném volt/van és arra tökéletes. 1 hete használom minden nap az egész testemre és marha sokat segített ebben a rodhasztó melegben. Aki kis piros pöttyökkel kűzd bárhol a testén próbálja ki nyugodtan. Én sem gondoltam volna, hogy ez fog segíteni aztán tessék.

UPDATE: 6 hónapnyi minden másnapos használat mellett már nem sokat segített és inkább érzékenyebbé tette a bőröm. Most félre teszem majd nyáron előveszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 22.

Csimbi

2020. február 4.

Háát... Csodát azért ne várjunk tőle. Én sajnos vártam, lehet ez is az oka annak, hogy nem igazán vagyok megelégedve a termékkel. Tavaly augusztus óta használom, de az állam még mindig csupa pattanás, ott kenem rendszeresen a szappannal. Azóta is várom azt a bizonyos "csodát", amit itt olyan sokan említenek, inkább már most úgy vagyok vele, hogy el akarom használni aztán lesz, ami lesz. Most már csak azért használom, mert megszoktam, és még mindig reménykedek, de valószínűleg az én zsíros, pattanásos kamaszbőrömet csak az idő fogja meggyógyítani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 4.

Verena

2019. november 11.

Nyáron egyszer már segített a kipattogott bőröm helyreállításában. Mellette persze használtam más kozmetikumokat is hasonló célzattal, de érezhető volt a hatása. Nem mellesleg sminklemosásban is bajnok ;) Jobban tisztít, mint bármelyik micellás víz amit eddig próbáltam :D Mint minden pattanás elleni készítmény, ez is kicsit szárít, így nem árt hidratálni mellé :) Olcsó és jó arctisztító, nagyon sokáig elég és az ára is kifejezetten baráti. Egyértelműen 5/5 :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 11.

Bogirl*

2019. július 15.

Én szeretem ezt a terméket, és az ekcémás bőröm is. Furcsa volt a mi találkozásunk, ugyanis egyszer egy régóta leszervezett baráti fürdőzés volt, már nem is tudom, hogy hol, de kéntartalmú gyógyviz volt. Nem akartam elmondani a bőröm végett, és milyen jól tettem. A kénes vízben töltött idő olyan szépen lehúzta a foltokat a bőrömről, hogy öröm volt nézni. Ekkor jártam utána a témának, és olvastam, hogy fertőtlenítő hatása miatt bőrbetegségek esetén is hasznos lehet.
Vettem is egy ilyen terméket, a téli időszakban csak heti 2-3x használom zuhanyzásnál, nyáron akár gyakrabban is. Azóta a bőröm szuper, nagyon szépen rendben tartja, annyi, hogy kicsit szárított, így kell mellé a hidratálás.

Nálam maximálisan jól teljesített!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 15.

Nálam maximálisan jól teljesített!

encibajbi

2019. május 21.

Zsíros, tág pórusú bőrömre használom heti 2-3 alkalommal. Meg vagyok vele elégedve. Az tény, hogy szárítja a bőrt, de a használat után azonnal hidratálni kell és akkor nem okoz problémát. Jótékony hatását azonban csak rendszeres (a heti 2-3) használat mellett tapasztaltam. Az összetevői lehetnének "szebbek". De mindenképp "újravevős".

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 21.

Fruzsika941210

2018. május 27.

Uristen lanyok ! Tini korom óta annyi kenceficet ki próbáltam pattanásos bőrre de semmi nem hatott .. aztán édesapám párja bioboltban mutatta ezt a kis csodát :) haaaat a pattanasaim azóta elmúltak de a női napok előtt mindig akad egy-kettő és nem kell félnem mert ez egy két nap alatt le huzza olcsó is úgy H nekem megy az 5pont tényleg nagyon szarit de én Csak a problémás részre rakom pl ha csak a homlokomon van akkor nem kenek az államra arra figyeljetek nehogy szembe kerüljön mert nagyon durván csíp . Kar ,hogy nem találtam rá előbb a legjobb minden fiatalnak ajánlom :) !

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 27.

LSTE

2018. május 16.

Jól mérsékli a zsírosodást és a pattanásokat. Hosszú éjszakák után donotjudgeme még a sminket is ezzel mosom le. Szeretem, na. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 16.

Gyulladáscsökkentők: Sulfur

Ez az összetevő kombináció a szappanok egyik alapanyag kombinációja, melyet pálmaolajból és kókuszolajból állítanak elő. Az összetevő kombináció erőteljes felületaktív anyag és tisztítószer.

Színezék. Barnás sárga.